Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
15
16
17
18
19
22
23
24
25
29
30
listopad 2021
Najbliższe zawody
27.11.2021, godz. 16:30
Ruka HS-142
12.09.2021 - Czajkowski (Rosja) HS-140
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
kraj punkty
1 Norwegia Norwegia 955.9
2 Słowenia Słowenia 899.6
3 Rosja Rosja 868.9
4 Japonia Japonia 725.4
5 Czechy Czechy 696.9
6 Włochy Włochy 567.3
7 Rumunia Rumunia 535.9
8 USA USA 477.2
9 Chiny Chiny 231.6
10 Kazachstan Kazachstan 177.3
Nieoficjalne wyniki indywidualne
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Halvor Egner Granerud Norwegia 138.5 133.5 256.1
2 Johann Andre Forfang Norwegia 143.5 132.5 244.2
3 Ursa Bogataj Słowenia 133.0 138.0 238.0
4 Ema Klinec Słowenia 132.5 126.5 236.6
5 Cene Prevc Słowenia 131.5 126.0 234.7
6 Silje Opseth Norwegia 128.5 128.0 233.1
7 Evgeniy Klimov Rosja 128.0 124.0 226.6
8 Anna Odine Stroem Norwegia 123.0 129.5 222.5
9 Sofia Tikhonova Rosja 134.0 119.5 218.2
10 Irina Avvakumova Rosja 126.5 129.0 216.9
11 Mikhail Nazarov Rosja 128.0 119.5 207.2
12 Lovro Kos Słowenia 124.5 113.0 190.3
13 Ringo Miyajima Japonia 125.0 118.0 188.1
14 Daiki Ito Japonia 109.0 124.0 185.5
15 Karolina Indrackova Czechy 120.0 114.5 181.3
16 Riko Sakurai Japonia 113.5 118.0 178.1
17 Cestmir Kozisek Czechy 116.5 115.5 176.8
18 Klara Ulrichova Czechy 109.0 120.5 176.2
19 Giovanni Bresadola Włochy 106.0 117.0 174.1
20 Rikuta Watanabe Japonia 114.5 115.5 173.7
21 Casey Larson USA 112.0 112.5 164.9
22 Viktor Polasek Czechy 111.0 109.0 162.6
23 Andrei Feldorean Rumunia 110.0 112.0 156.5
24 Daniel Andrei Cacina Rumunia 102.5 111.5 150.3
25 Francesco Cecon Włochy 116.0 106.0 147.9
26 Lara Malsiner Włochy 109.0 108.5 147.0
27 Daniela Vasilica Haralambie Rumunia 107.0 107.5 145.1
28 Decker Dean USA 100.0 104.0 120.9
29 Jessica Malsiner Włochy 96.5 94.0 98.3
30 Nina Lussi USA 98.0 88.0 96.4
31 Annika Belshaw USA 92.0 97.0 95.0
32 Sabirzhan Muminov Kazachstan 117.0   85.6
33 Delia Anamaria Folea Rumunia 97.0 89.5 84.0
34 Qiwu Song Chiny 114.5   80.4
35 Bing Dong Chiny 109.5   75.8
36 Qingyue Peng Chiny 112.0   75.4
37 Danil Vassilyev Kazachstan 99.0   56.6
38 Valentina Sderzhikova Kazachstan 89.5   35.1
39 Xiaoyang Zhou Chiny DNS   0.0
  Veronika Shishkina Kazachstan 103.5   0.0
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku

« Letnia Grand Prix kobiet 2021 - wszystkie konkursy »
Letnia Grand Prix kobiet 2021

Letnia Grand Prix kobiet 2021

Najbliższe zawody
27 listopada 2021 (sobota)
10:30
PŚ K Niżny Tagił
12:00
PŚ K Niżny Tagił
konkurs ind.
15:15
PŚ Ruka
seria próbna
16:30
PŚ Ruka
konkurs ind.
28 listopada 2021 (niedziela)
14:30
PŚ Ruka
kwalifikacje
16:15
PŚ Ruka
konkurs ind.
2 grudnia 2021 (czwartek)
11:00
CoC Zhangjiakou
odprawa techniczna
3 grudnia 2021 (piątek)
03:00
CoC Zhangjiakou
oficjalny trening M
10:00
PŚ K Lillehammer
odprawa techniczna
12:00
PŚ Wisła
odprawa techniczna
12:30
CoC Zhangjiakou
oficjalny trening K
15:45
PŚ Wisła
oficjalny trening
16:45
PŚ K Lillehammer
oficjalny trening
18:00
PŚ Wisła
kwalifikacje
18:30
PŚ K Lillehammer
kwalifikacje
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
teraz
w TV
Eurosport 2 Puchar Świata, Niżny Tagił, Rosja
LIVE
dzisiaj
16:00
TVN Skoki narciarskie: Puchar Świata, Ruka - studio sport
LIVE
dzisiaj
16:10
Eurosport
w Player
Puchar Świata, Ruka, Finlandia
LIVE
dzisiaj
16:30
TVN Skoki narciarskie: Puchar Świata, Ruka - konkurs indywidualny seria
LIVE
dzisiaj
16:40
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
LIVE
dzisiaj
17:40
TVN Skoki narciarskie: Puchar Świata, Ruka - studio sport
LIVE
dzisiaj
17:50
TVN Skoki narciarskie: Puchar Świata, Ruka - konkurs indywidualny seria
LIVE
dzisiaj
18:25
TVN Skoki narciarskie: Puchar Świata, Ruka - studio sport
LIVE
dzisiaj
19:30
TVN Kroniki Pucharu Świata w skokach narciarskich
dzisiaj
19:40
TTV Prosto ze skoczni
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Raporty specjalne - wszystko w jednym miejscu
Zainteresowała Cię tematyka najnowszego artykułu i chcesz wiedzieć więcej? Sprawdź nasze raporty specjalne...
Sonda
Kto będzie liderem Polaków w sezonie 2021/22?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Klemens Murańka
Jakub Wolny
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Skoki na żywo - PŚ Kobiet - Niżny Tagił - zobacz wyniki »                        
ukryj »