Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
lipiec 2024
Najbliższe zawody
09.08.2024, godz. 17:00
Hinterzarten HS-109
FIS Cup M
Klasyfikacja po konkursie: 12.09.2021, Czajkowski HS-140
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Ursa Bogataj Słowenia 520  
2 Sara Takanashi Japonia 260 -260
3 Silje Opseth Norwegia 236 -284
4 Ema Klinec Słowenia 211 -309
  Nozomi Maruyama Japonia 211 -309
6 Irina Avvakumova Rosja 190 -330
7 Nika Kriznar Słowenia 186 -334
8 Jerneja Brecl Słowenia 174 -346
9 Marita Kramer Austria 172 -348
10 Yuki Ito Japonia 130 -390
11 Eva Pinkelnig Austria 124 -396
12 Kaori Iwabuchi Japonia 116 -404
13 Sofia Tikhonova Rosja 113 -407
  Jenny Rautionaho Finlandia 113 -407
15 Katharina Schmid Niemcy 96 -424
16 Anna Odine Stroem Norwegia 92 -428
  Julia Clair Francja 92 -428
18 Lisa Eder Austria 78 -442
19 Daniela Iraschko-Stolz Austria 74 -446
20 Alexandra Kustova Rosja 71 -449
21 Kristina Prokopeva Rosja 67 -453
22 Lara Malsiner Włochy 66 -454
23 Klara Ulrichova Czechy 60 -460
24 Sophie Sorschag Austria 55 -465
25 Katra Komar Słowenia 54 -466
26 Spela Rogelj Słowenia 51 -469
27 Abigail Strate Kanada 48 -472
28 Irma Makhinia Rosja 47 -473
  Haruka Iwasa Japonia 47 -473
30 Kinga Rajda Polska 46 -474
31 Josephine Pagnier Francja 44 -476
32 Thea Minyan Bjoerseth Norwegia 43 -477
33 Bing Dong Chiny 42 -478
34 Karolina Indrackova Czechy 35 -485
35 Julia Kykkänen Finlandia 33 -487
36 Chiara Kreuzer Austria 32 -488
37 Yuka Seto Japonia 30 -490
  Selina Freitag Niemcy 30 -490
39 Juliane Seyfarth Niemcy 28 -492
40 Anna Shpyneva Rosja 26 -494
41 Qingyue Peng Chiny 25 -495
42 Pauline Hessler Niemcy 23 -497
43 Anna Rupprecht Niemcy 18 -502
44 Nicole Konderla Polska 17 -503
  Yuka Kobayashi Japonia 17 -503
46 Luisa Goerlich Niemcy 12 -508
47 Ksenia Kablukova Rosja 10 -510
48 Alexandria Loutitt Kanada 9 -511
49 Mariia Iakovleva Rosja 8 -512
  Daniela Haralambie Rumunia 8 -512
51 Misaki Shigeno Japonia 6 -514
  Liangyao Wang Chiny 6 -514
53 Anastasiia Subbotina Rosja 4 -516
54 Joanna Szwab Polska 2 -518
55 Alina Borodina Rosja 1 -519
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Słowenia Słowenia 1196  
2 Japonia Japonia 817 -379
3 Rosja Rosja 537 -659
4 Austria Austria 535 -661
5 Norwegia Norwegia 371 -825
6 Niemcy Niemcy 207 -989
7 Finlandia Finlandia 146 -1050
8 Francja Francja 136 -1060
9 Czechy Czechy 95 -1101
10 Chiny Chiny 73 -1123
11 Włochy Włochy 66 -1130
12 Polska Polska 65 -1131
13 Kanada Kanada 57 -1139
14 Rumunia Rumunia 8 -1188

« powrót do strony głównej
Letnia Grand Prix kobiet 2021

Letnia Grand Prix kobiet 2021

Najbliższe zawody - szczegółowy program
9 sierpnia 2024 (piątek)
11:00
FIS Cup Hinterzarten
odprawa techniczna
15:00
FIS Cup Hinterzarten
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
17:00
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
10 sierpnia 2024 (sobota)
08:30
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
09:30
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
12:00
CoC/ICoC Hinterzarten
odprawa techniczna K/M
13:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening K
14:15
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
15:00
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
17:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening M
18:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
19:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
11 sierpnia 2024 (niedziela)
08:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
09:15
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
11:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
12:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
28 września 2024 (sobota)
09:00
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
10:30
CoC Klingenthal
oficjalny trening
11:45
CoC Klingenthal
seria próbna
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
16.8.2024
17:25
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (studio)
LIVE
16.8.2024
17:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
LIVE
17.8.2024
10:15
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
17.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
17.8.2024
22:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#1)
17.8.2024
23:50
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#1)
18.8.2024
13:55
TVP1 Marusarz - Tatrzański Orzeł
18.8.2024
17:25
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
18.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich