Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
8
9
10
15
16
17
18
19
22
23
24
25
28
29
30
31
lipiec 2019
Najbliższe zawody
20.07.2019, godz. 20:15
Wisła HS-134
LGP druż.
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Bine Norcic Słowenia 391  
2 Jure Radelj Słowenia 369 -22
3 Wolfgang Loitzl Austria 360 -31
4 Marcin Bachleda Polska 331 -60
5 Primoz Pikl Słowenia 291 -100
6 Akseli Kokkonen Finlandia 290 -101
7 Hiroki Yamada Japonia 283 -108
8 Clint Jones USA 270 -121
9 Martin Koch Austria 247 -144
10 Bine Zupan Słowenia 219 -172
11 Igor Medved Słowenia 204 -187
12 Teppei Takano Japonia 162 -229
13 Jussi Hautamäki Finlandia 160 -231
  Veli-Matti Lindström Finlandia 160 -231
15 Wojciech Skupień Polska 157 -234
16 Balthasar Schneider Austria 142 -249
17 Tommy Schwall USA 117 -274
18 Lars Bystoel Norwegia 116 -275
19 Stefan Pieper Niemcy 100 -291
20 Johan Erikson Szwecja 99 -292
21 Gregory Baxter Kanada 97 -294
22 Pekka Salminen Finlandia 95 -296
23 Grzegorz Sobczyk Polska 90 -301
  Jonas Westberg Szwecja 90 -301
25 Brian Welch USA 89 -302
26 Rok Benkovic Słowenia 80 -311
27 Heung Chul Choi Korea Pd. 79 -312
28 Jure Bogataj Słowenia 78 -313
29 Tomisław Tajner Polska 73 -318
30 Yusuke Kaneko Japonia 68 -323
  Martin Mesik Słowacja 68 -323
32 Mathias Hafele Austria 63 -328
  Frank Reichel Niemcy 63 -328
34 Isak Grimholm Szwecja 61 -330
35 Primoz Peterka Słowenia 60 -331
  Damjan Fras Słowenia 60 -331
37 Jan Mazoch Czechy 59 -332
38 Magnus Rostad Norwegia 58 -333
  Jim Denney jr USA 58 -333
40 Olli Pekkala Finlandia 55 -336
41 Jon Aaraas Norwegia 54 -337
42 Chil-Ku Kang Korea Pd. 53 -338
43 Lauri Hakola Finlandia 52 -339
44 Roland Mueller Austria 50 -341
  Markus Eigentler Austria 50 -341
  Peter Zonta Słowenia 50 -341
47 Ferdinand Bader Niemcy 44 -347
48 Akira Higashi Japonia 41 -350
49 Thomas Lobben Norwegia 40 -351
  Havard Lie Norwegia 40 -351
51 Besnik Gashi Szwecja 39 -352
52 Kai Bracht Niemcy 38 -353
53 Stefan Read Kanada 37 -354
54 Kim-Roar Hansen Norwegia 36 -355
55 Janne Ylijärvi Finlandia 35 -356
  Maksim Anisimov Białoru¶ 35 -356
57 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 33 -358
  Logan Gerber USA 33 -358
59 Jörg Ritzerfeld Niemcy 32 -359
60 Jens Salumäe Estonia 30 -361
  Ole Christen Enger Norwegia 30 -361
62 Wojciech Tajner Polska 28 -363
  Andreas Aren Szwecja 28 -363
  Rok Urbanc Słowenia 28 -363
  Borek Sedlak Czechy 28 -363
66 Dominik Bafia Kanada 25 -366
67 Hartman Rector USA 24 -367
68 Juha-Matti Ruuskanen Finlandia 22 -369
  Christoph Strickner Austria 22 -369
70 Reinhard Schwarzenberger Austria 21 -370
71 Toni Nieminen Finlandia 20 -371
72 Tsuyoshi Ichinohe Japonia 17 -374
  Bernhard Metzler Austria 17 -374
74 Andraz Kern Słowenia 15 -376
  Olav Magne Dönnem Norwegia 15 -376
76 Alessio Bolognani Włochy 14 -377
  Andrew Osadetz Kanada 14 -377
  Uros Peterka Słowenia 14 -377
79 Tomasz Pochwała Polska 13 -378
  Kyle Kessler USA 13 -378
  Jaan Juris Estonia 13 -378
82 Jakub Jiroutek Czechy 12 -379
83 Mario Kürschner Niemcy 10 -381
  Milan Zivic Słowenia 10 -381
  Manuel Fettner Austria 10 -381
86 Primoz Zupan-Urh Słowenia 9 -382
87 Marco Beltrame Włochy 8 -383
  Primoz Roglic Słowenia 8 -383
89 Graeme Gorham Kanada 6 -385
90 Michal Psenko Słowacja 5 -386
  Christian Meyer Norwegia 5 -386
  Assan Takhtakhunov Kazachstan 5 -386
93 Julian Musiol Niemcy 4 -387
  Radik Zhaparov Kazachstan 4 -387
95 Emmanuel Chedal Francja 3 -388
  Terje Hilde Norwegia 3 -388
97 Boy van Baarle Holandia 2 -389
  Daniel Forfang Norwegia 2 -389
  Matevz Sparovec Słowenia 2 -389
100 Erling Enger Norwegia 1 -390
  Michael Möllinger Niemcy 1 -390
  Jonathon Kling USA 1 -390
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Słowenia Słowenia 1888  
2 Austria Austria 982 -906
3 Finlandia Finlandia 889 -999
4 Polska Polska 692 -1196
5 USA USA 605 -1283
6 Japonia Japonia 571 -1317
7 Norwegia Norwegia 400 -1488
8 Szwecja Szwecja 317 -1571
9 Niemcy Niemcy 292 -1596
10 Kanada Kanada 179 -1709
11 Korea Pd. Korea Pd. 165 -1723
12 Czechy Czechy 99 -1789
13 Słowacja Słowacja 73 -1815
14 Estonia Estonia 43 -1845
15 Białoru¶ Białoru¶ 35 -1853
16 Włochy Włochy 22 -1866
17 Kazachstan Kazachstan 9 -1879
18 Francja Francja 3 -1885
19 Holandia Holandia 2 -1886
Wyniki konkursów
04.07.2003 Velenje Słowenia K-85
Zwycięzca: Jure Radelj (Słowenia)
05.07.2003 Velenje Słowenia K-85
Zwycięzca: Akseli Kokkonen (Finlandia)
19.07.2003 Calgary Kanada K-89
Zwycięzca: Bine Norcic (Słowenia)
20.07.2003 Calgary Kanada K-89
Zwycięzca: Marcin Bachleda (Polska)
26.07.2003 Salt Lake City USA K-120
Zwycięzca: Teppei Takano (Japonia)
27.07.2003 Salt Lake City USA K-120
Zwycięzca: Marcin Bachleda (Polska)
02.08.2003 Garmisch-Parten. Niemcy K-80
Zwycięzca: Wolfgang Loitzl (Austria)
03.08.2003 Garmisch-Parten. Niemcy K-80
Zwycięzcy: Wolfgang Loitzl (Austria) / Akseli Kokkonen (Finlandia)
23.08.2003 Trondheim Norwegia K-120
Zwycięzca: Wolfgang Loitzl (Austria)
24.08.2003 Trondheim Norwegia K-120
Zwycięzca: Lars Bystoel (Norwegia)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Skokinarciarskie.pl
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Tobias Loeffler (1994)
Najbliższe zawody
19 lipca 2019 (pi±tek)
12:00
LGP Wisła
17:15
LGP Wisła
oficjalny trening (2)
18:00
LGP Wisła
kwalifikacje
20 lipca 2019 (sobota)
19:15
LGP Wisła
seria próbna
20:15
LGP Wisła
konkurs druż.
21 lipca 2019 (niedziela)
16:30
LGP Wisła
seria próbna
17:30
LGP Wisła
konkurs ind.
26 lipca 2019 (pi±tek)
10:30
LGP Hinterzarten
odprawa techniczna K
11:00
LGP Hinterzarten
odprawa techniczna M
13:30
LGP Hinterzarten
oficjalny trening K
15:30
LGP Hinterzarten
kwalifikacje K
17:30
LGP Hinterzarten
oficjalny trening M
19:00
LGP Hinterzarten
kwalifikacje M
20:30
LGP Hinterzarten
konkurs ind. K
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Raporty specjalne - wszystko w jednym miejscu
Zainteresowała Cię tematyka najnowszego artykułu i chcesz wiedzieć więcej? SprawdĽ nasze raporty specjalne...
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Dawid Kubacki
Jakub Wolny
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
Piotr Żyła
Domen Prevc
Kamil Stoch
Evgeniy Klimov
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich