TOTALbet - Kasomania. Loteria promocyjna, codzienne nagrody!
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
13.12.2018
Villach HS-98
Alpen Cup
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Stefan Pieper Niemcy 421  
2 Kai Bracht Niemcy 405 -16
3 Rok Benkovic Słowenia 362 -59
4 Andreas Kofler Austria 320 -101
5 Reinhard Schwarzenberger Austria 262 -159
6 Blaz Vrhovnik Słowenia 259 -162
7 Jure Radelj Słowenia 231 -190
8 Isak Grimholm Szwecja 216 -205
9 Clint Jones USA 200 -221
  Robert Kranjec Słowenia 200 -221
11 Heung Chul Choi Korea Pd. 167 -254
12 Primoz Peterka Słowenia 160 -261
13 Kristoffer Jaafs Szwecja 156 -265
14 Simon Ammann Szwajcaria 140 -281
15 Jussi Hautamäki Finlandia 136 -285
16 Arttu Lappi Finlandia 132 -289
17 Frank Löffler Niemcy 129 -292
18 Kalle Keituri Finlandia 126 -295
19 John Spillane USA 125 -296
20 Bine Zupan Słowenia 120 -301
  Damjan Fras Słowenia 120 -301
22 Chil-Ku Kang Korea Pd. 117 -304
23 Christian Nagiller Austria 106 -315
24 Peter Zonta Słowenia 100 -321
25 Gregory Baxter Kanada 95 -326
26 Marco Steinauer Szwajcaria 84 -337
27 Kazuyoshi Funaki Japonia 81 -340
28 Michael Möllinger Niemcy 79 -342
29 Uros Peterka Słowenia 73 -348
30 Andreas Küttel Szwajcaria 69 -352
31 Michael Nell Kanada 68 -353
  Logan Gerber USA 68 -353
33 Remi Santiago Francja 66 -355
34 Sigurd Pettersen Norwegia 65 -356
35 Dominik Bafia Kanada 63 -358
36 Igor Medved Słowenia 62 -359
37 Morten Solem Norwegia 61 -360
38 Stefan Thurnbichler Austria 60 -361
  Florian Liegl Austria 60 -361
40 Brian Welch USA 58 -363
41 Stefan Kaiser Austria 57 -364
42 Manuel Fettner Austria 55 -366
  Kimmo Yliriesto Finlandia 55 -366
44 Grega Lang Słowenia 52 -369
  Frank Ludwig Niemcy 52 -369
  Christoph Kreuzer Holandia 52 -369
47 Hartman Rector USA 46 -375
48 Jan Ottar Andersen Norwegia 45 -376
  Alan Alborn USA 45 -376
  Nicolas Dessum Francja 45 -376
51 Gorazd Robnik Słowenia 39 -382
52 Jim Denney jr USA 38 -383
  Tommy Ingebrigtsen Norwegia 38 -383
54 Sylvain Freiholz Szwajcaria 37 -384
55 Stefan Read Kanada 36 -385
56 Dirk Else Niemcy 35 -386
57 Ingemar Mayr Holandia 32 -389
58 Anders Johnson USA 31 -390
59 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 29 -392
  Tim Nelson USA 29 -392
61 Chris Francis USA 28 -393
62 Primoz Zupan-Urh Słowenia 25 -396
63 Skyler Keate USA 24 -397
  Andrew Osadetz Kanada 24 -397
65 Olav Magne Dönnem Norwegia 20 -401
  Wojciech Skupień Polska 20 -401
67 Graeme Gorham Kanada 19 -402
  Łukasz Kruczek Polska 19 -402
69 David Andersen Norwegia 18 -403
  Paul Lebel Kanada 18 -403
71 Jeffrey Denney jr. USA 16 -405
  Bine Norcic Słowenia 16 -405
  Blake Hughes USA 16 -405
  Christoph Strickner Austria 16 -405
75 Boy van Baarle Holandia 15 -406
  Roland Audenrieth Niemcy 15 -406
77 Bruno Hauswirth Szwajcaria 14 -407
  Carl Vanloan USA 14 -407
  Kim-Roar Hansen Norwegia 14 -407
  Ole Christen Enger Norwegia 14 -407
81 Jurij Tepes Słowenia 13 -408
  Bjoern Einar Romoeren Norwegia 13 -408
  Branko Iskra Słowenia 13 -408
84 Jakub Jiroutek Czechy 12 -409
  Jiri Parma jr. Czechy 12 -409
  Jaan Juris Estonia 12 -409
87 Alessio Bolognani Włochy 11 -410
88 Frank Reichel Niemcy 10 -411
  Jed Hinkley USA 10 -411
  Primoz Pikl Słowenia 10 -411
91 Gerhard Hofer Austria 9 -412
  Nathan Gerhart USA 9 -412
93 Bernhard Metzler Austria 8 -413
  Jan Mazoch Czechy 8 -413
95 Jernej Damjan Słowenia 6 -415
  Samuel Burke USA 6 -415
  Pavel Fizek Czechy 6 -415
98 Kyle Kessler USA 5 -416
  Andreas Aren Szwecja 5 -416
  Lars Bystoel Norwegia 5 -416
101 Jens Salumäe Estonia 4 -417
  Robert Thompson Kanada 4 -417
  Jonas Westberg Szwecja 4 -417
  Ilja Rosliakov Rosja 4 -417
105 Daniel Forfang Norwegia 3 -418
106 Andreas Wank Niemcy 2 -419
  Jaka Oblak Słowenia 2 -419
  Michal Dolezal Czechy 2 -419
109 Jonas Nordin Szwecja 1 -420
  Daniel Klausmann Niemcy 1 -420
  Jonathon Kling USA 1 -420
  Jamie Wedgerfield Kanada 1 -420
  Tor-Magne Johansen Norwegia 1 -420
  Jake Wolf USA 1 -420
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Słowenia Słowenia 2113  
2 Niemcy Niemcy 1549 -564
3 Austria Austria 1303 -810
4 USA USA 970 -1143
5 Finlandia Finlandia 449 -1664
6 Szwecja Szwecja 382 -1731
7 Szwajcaria Szwajcaria 344 -1769
8 Polska Polska 339 -1774
9 Kanada Kanada 328 -1785
10 Korea Pd. Korea Pd. 313 -1800
11 Norwegia Norwegia 297 -1816
12 Francja Francja 211 -1902
13 Rosja Rosja 154 -1959
14 Holandia Holandia 99 -2014
15 Czechy Czechy 90 -2023
16 Japonia Japonia 81 -2032
17 Estonia Estonia 16 -2097
18 Włochy Włochy 11 -2102
Wyniki konkursów
05.07.2002 Velenje Słowenia K-85
Zwycięzca: Robert Kranjec (Słowenia)
06.07.2002 Velenje Słowenia K-85
Zwycięzca: Robert Kranjec (Słowenia)
03.08.2002 Oberstdorf Niemcy K-90
Zwycięzca: Frank Löffler (Niemcy)
04.08.2002 Oberstdorf Niemcy K-90
Zwycięzcy: Niemcy
24.08.2002 Raelingen Norwegia K-88
Zwycięzca: Kai Bracht (Niemcy)
25.08.2002 Raelingen Norwegia K-88
Zwycięzca: Reinhard Schwarzenberger (Austria)
31.08.2002 Falun Szwecja K-90
Zwycięzca: Andreas Kofler (Austria)
21.09.2002 Calgary Kanada K-89
Zwycięzca: Kai Bracht (Niemcy)
22.09.2002 Calgary Kanada K-89
Zwycięzca: Heung Chul Choi (Korea Pd.)
28.09.2002 Salt Lake City USA K-120
Zwycięzca: Clint Jones (USA)
29.09.2002 Salt Lake City USA K-120
Zwycięzca: Clint Jones (USA)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Markus Eggenhofer
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
13 grudnia 2018 (czwartek)
16:00
CoC kobiet Notodden
odprawa techniczna
16:00
FIS Cup Notodden
odprawa techniczna
18:15
CoC kobiet Notodden
oficjalny trening
20:00
FIS Cup Notodden
oficjalny trening
14 grudnia 2018 (pi±tek)
10:30
P¦ kobiet Premanon
odprawa techniczna
10:30
P¦ Engelberg
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Premanon
oficjalny trening
14:00
P¦ kobiet Premanon
kwalifikacje
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
16:00
P¦ Engelberg
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
18:00
P¦ Engelberg
kwalifikacje
18:30
CoC kobiet Notodden
seria próbna
19:15
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rekordy osobiste skoczków
Jakie s± najdłuższe skoki poszczególnych zawodników - zobacz nasz nowy dział
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »