TOTALbet - Kasomania. Loteria promocyjna, codzienne nagrody!
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
13.12.2018
Villach HS-98
Alpen Cup
17.02.1998 - Nagano / Hakuba (Japonia) K-120
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
kraj punkty
1 Japonia Japonia 933.0
2 Niemcy Niemcy 897.4
3 Austria Austria 881.5
4 Norwegia Norwegia 870.6
5 Finlandia Finlandia 833.9
6 Szwajcaria Szwajcaria 735.0
7 Czechy Czechy 710.3
8 Polska Polska 684.2
9 Rosja Rosja 639.7
10 Słowenia Słowenia 610.3
11 Kazachstan Kazachstan 602.0
12 USA USA 490.7
13 Korea Pd. Korea Pd. 373.8
Nieoficjalne wyniki indywidualne
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Andreas Widhölzl Austria 123.0 136.5 266.6
2 Takanobu Okabe Japonia 121.5 137.0 259.3
3 Sven Hannawald Niemcy 125.5 128.0 258.3
4 Hiroya Saito Japonia 130.0 124.0 256.2
5 Kristian Brenden Norwegia 133.0 121.0 254.7
6 Dieter Thoma Niemcy 130.0 120.5 245.4
7 Martin Höllwarth Austria 122.5 123.0 241.9
8 Kazuyoshi Funaki Japonia 118.5 125.0 240.3
9 Jani Soininen Finlandia 113.0 131.0 233.7
10 Bruno Reuteler Szwajcaria 115.0 123.5 230.8
11 Henning Stensrud Norwegia 109.0 130.0 226.2
12 Janne Ahonen Finlandia 101.0 128.0 213.2
13 Sylvain Freiholz Szwajcaria 113.0 116.5 211.1
14 Lasse Ottesen Norwegia 115.5 113.0 208.8
15 Michal Dolezal Czechy 102.5 126.5 205.2
16 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 103.5 122.0 202.9
17 Primoz Peterka Słowenia 125.0 103.5 202.3
18 Martin Schmitt Niemcy 98.0 126.5 200.1
19 Frantisek Jez Czechy 115.5 106.5 199.1
20 Reinhard Schwarzenberger Austria 101.5 118.5 196.5
21 Hansjörg Jäkle Niemcy 96.0 123.5 193.6
22 Robert Mateja Polska 112.0 109.0 193.3
23 Adam Małysz Polska 109.0 108.5 190.0
24 Mika Laitinen Finlandia 112.0 102.5 184.1
25 Valery Kobelev Rosja 96.5 117.5 182.7
26 Roar Ljoekelsoey Norwegia 93.0 120.0 180.9
27 Miha Rihtar Słowenia 94.0 120.0 180.7
28 Masahiko Harada Japonia 79.5 137.0 177.2
29 Stefan Horngacher Austria 104.5 108.0 176.5
30 Aleksandr Kolmakov Kazachstan 102.5 109.5 176.1
31 Marco Steinauer Szwajcaria 107.5 103.0 175.4
32 Łukasz Kruczek Polska 105.5 100.5 165.8
33 Jaroslav Sakala Czechy 101.5 98.5 156.5
34 Stanislav Filimonov Kazachstan 77.0 126.0 156.4
35 Nikolai Petrouchine Rosja 90.0 110.0 153.0
36 Artur Khamidullin Rosja 96.0 106.0 152.1
37 Alexander Volkov Rosja 98.0 102.5 151.9
38 Jakub Suchacek Czechy 77.0 120.5 149.5
39 Dmitri Chvykov Kazachstan 95.0 100.0 143.5
40 Michael Keuler USA 94.5 97.5 138.1
41 Wojciech Skupień Polska 85.0 107.0 135.1
42 Pavel Gaiduk Kazachstan 87.0 98.0 126.0
43 Blaz Vrhovnik Słowenia 90.0 94.0 123.2
44 Casey Colby USA 87.0 98.0 123.0
45 Alan Alborn USA 86.5 96.0 120.0
46 Simon Ammann Szwajcaria 81.5 100.0 117.7
47 Randy Weber USA 82.0 95.0 109.6
48 Heung Chul Choi Korea Pd. 74.5 104.5 107.2
49 Peter Zonta Słowenia 65.5 114.0 104.1
50 Heung-Su Kim Korea Pd. 89.5 85.0 103.1
51 Seou Choi Korea Pd. 81.0 85.0 86.8
52 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 75.0 86.5 76.7

« Zimowe Igrzyska Olimpijskie 1998 - wszystkie konkursy »
Zimowe Igrzyska Olimpijskie 1998

Zimowe Igrzyska Olimpijskie 1998

Kalendarium
Markus Eggenhofer
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
13 grudnia 2018 (czwartek)
16:00
CoC kobiet Notodden
odprawa techniczna
16:00
FIS Cup Notodden
odprawa techniczna
18:15
CoC kobiet Notodden
oficjalny trening
20:00
FIS Cup Notodden
oficjalny trening
14 grudnia 2018 (pi±tek)
10:30
P¦ kobiet Premanon
odprawa techniczna
10:30
P¦ Engelberg
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Premanon
oficjalny trening
14:00
P¦ kobiet Premanon
kwalifikacje
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
16:00
P¦ Engelberg
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
18:00
P¦ Engelberg
kwalifikacje
18:30
CoC kobiet Notodden
seria próbna
19:15
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Listy zawodników z prawem startu w P¦ i PK
Lubisz zabawić się w selekcjonera kadry? Zobacz, kogo możesz wybrać!
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »