Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
6
7
8
9
13
14
15
16
20
21
22
24
27
28
luty 2023
Najbliższe zawody
10.02.2023, godz. 16:00
Hinzenbach HS-90
PŚ K
20.02.1994 - Lillehammer (Norwegia) K-120
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Jens Weissflog Niemcy 129.5 133.0 274.5
2 Espen Bredesen Norwegia 135.5 122.0 266.5
3 Andreas Goldberger Austria 128.5 121.5 255.0
4 Takanobu Okabe Japonia 117.0 128.0 243.5
5 Jani Soininen Finlandia 117.0 122.5 231.1
6 Lasse Ottesen Norwegia 117.0 120.0 226.6
7 Jaroslav Sakala Czechy 117.0 115.5 220.0
8 Jinya Nishikata Japonia 123.5 110.0 218.3
9 Robert Meglic Słowenia 122.0 113.0 217.5
10 Didier Mollard Francja 121.5 109.5 213.3
11 Christof Duffner Niemcy 122.5 107.5 213.0
12 Heinz Kuttin Austria 113.0 112.5 207.4
13 Masahiko Harada Japonia 122.0 101.0 199.9
14 Noriaki Kasai Japonia 110.0 109.5 196.1
15 Dieter Thoma Niemcy 112.5 106.5 192.7
16 Roberto Cecon Włochy 104.0 112.5 188.2
17 Oeyvind Berg Norwegia 112.0 105.5 187.0
18 Raimo Ylipulli Finlandia 113.5 101.0 182.6
19 Stefan Horngacher Austria 107.5 105.0 181.5
20 Ivan Lunardi Włochy 108.0 101.5 171.6
21 Nicolas Dessum Francja 108.5 101.5 171.0
22 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 107.0 99.5 170.7
23 Steve Delaup Francja 103.5 103.0 170.2
24 Hansjörg Jäkle Niemcy 109.0 99.5 169.8
25 Janne Ahonen Finlandia 108.5 99.5 163.4
26 Christian Moser Austria 103.5 99.0 160.5
27 Matjaz Kladnik Słowenia 105.5 96.5 155.1
28 Martin Svagerko Słowacja 98.0 100.0 152.9
29 Zbynek Krompolc Czechy 106.5 91.5 151.4
30 Ladislav Dluhos Czechy 95.5 98.0 141.8
31 Wojciech Skupień Polska 94.5 100.0 141.6
32 Ivo Pertile Włochy 97.5 95.5 140.9
33 Matjaz Zupan Słowenia 95.0 98.0 140.4
34 Mikael Martinsson Szwecja 94.5 99.0 140.3
35 John Langlois USA 97.0 94.5 135.2
36 Sylvain Freiholz Szwajcaria 97.0 91.5 134.3
37 Andrej Verveikin Kazachstan 97.5 92.0 134.1
38 Franci Petek Słowenia 95.0 91.5 132.2
39 Jiri Parma Czechy 104.5 82.0 124.7
40 Fredrik Johansson Szwecja 95.5 88.0 123.3
41 Johan Rasmussen Szwecja 93.0 87.5 114.9
42 Michail Jessin Rosja 93.0 85.5 112.3
43 Stein-Henrik Tuff Norwegia 87.0 90.5 110.5
44 Stanislav Pokhilko Rosja 87.5 88.0 109.4
45 Miroslav Slusny Czechy 94.5 82.0 106.7
46 Jim Holland USA 82.0 91.0 102.9
47 Nicolas Jean-Prost Francja 78.0 96.5 97.1
48 Aleksandr Kolmakov Kazachstan 87.0 83.5 96.9
49 Dmitri Tschelowenko Rosja 83.0 80.0 86.4
50 Robert Holme USA 86.0 81.5 85.0
51 Martin Trunz Szwajcaria 77.0 89.0 84.3
52 Vasyl Grybovich Ukraina 81.0 81.0 83.1
53 Randy Weber USA 91.5 80.0 69.7
54 Aleksandr Sinyavsky Białoruś 74.0 85.5 69.6
55 Kakhaber Tsakadze Gruzja 75.0 78.0 62.9
56 Staffan Taellberg Szwecja 88.5 82.5 61.3
57 Alexei Solodiankine Rosja 77.0 77.0 58.2
58 Kairat Biekenov Kazachstan 68.5 75.5 35.2

« Zimowe Igrzyska Olimpijskie 1994 - wszystkie konkursy »
Zimowe Igrzyska Olimpijskie 1994

Zimowe Igrzyska Olimpijskie 1994

Kalendarium
Lukas Tschuschnig
Dziś urodziny obchodzą:
Najbliższe zawody - szczegółowy program
9 lutego 2023 (czwartek)
18:00
PŚ K Hinzenbach
odprawa techniczna
10 lutego 2023 (piątek)
09:30
PŚ K Hinzenbach
oficjalny trening
11:00
PŚ K Hinzenbach
kwalifikacje
15:00
PŚ K Hinzenbach
seria próbna
16:00
PŚ K Hinzenbach
konkurs ind.
20:00
FIS Cup Szczyrk
odprawa techniczna K/M
23:00
PŚ Lake Placid
kwalifikacje
11 lutego 2023 (sobota)
08:00
PŚ K Hinzenbach
kwalifikacje
09:00
PŚ K Hinzenbach
konkurs ind.
09:30
FIS Cup Szczyrk
oficjalny trening K
10:30
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
10:30
FIS Cup Szczyrk
seria próbna K
11:30
FIS Cup Szczyrk
konkurs ind. K
11:30
CoC Klingenthal
oficjalny trening
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
15:00
FIS Cup Szczyrk
oficjalny trening M
15:00
PŚ Lake Placid
seria próbna
16:00
FIS Cup Szczyrk
seria próbna M
16:00
PŚ Lake Placid
konkurs ind.
17:00
FIS Cup Szczyrk
konkurs ind. M
22:00
PŚ Lake Placid
seria próbna
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
teraz
w TV
Eurosport 1 Puchar Świata, Willingen
teraz
w TV
Eurosport w Player.pl Willingen | 2. konkurs indywidualny, HS147
dzisiaj
23:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
9.2.2023
17:30
Eurosport 2 Puchar Świata, Willingen
9.2.2023
17:30
Eurosport w Player.pl Willingen | 2. konkurs indywidualny, HS147
10.2.2023
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
10.2.2023
15:50
Eurosport w Player.pl Hinzenbach | HS90
10.2.2023
16:00
Eurosport w Player.pl Hinzenbach | HS90
10.2.2023
16:00
Eurosport 1 Puchar Świata, Hinzenbach, Austria
LIVE
10.2.2023
20:30
Eurosport w Player.pl Hinzenbach | HS90
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Czy Granerud straci formę jeszcze w tym sezonie?
tak
nie
nie wiem
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2023 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich