Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
maj 2024
Najbliższe zawody
13.08.2024
Courchevel HS-132
LGP M ind.
20.02.1994 - Lillehammer (Norwegia) K-120
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki po I serii
zawodnik kraj odl. 1 punkty
1 Espen Bredesen Norwegia 135.5 144.4
2 Jens Weissflog Niemcy 129.5 134.1
3 Andreas Goldberger Austria 128.5 133.8
4 Masahiko Harada Japonia 122.0 121.1
5 Jinya Nishikata Japonia 123.5 120.8
6 Christof Duffner Niemcy 122.5 120.5
7 Didier Mollard Francja 121.5 117.7
8 Robert Meglic Słowenia 122.0 114.1
9 Jaroslav Sakala Czechy 117.0 113.1
10 Takanobu Okabe Japonia 117.0 110.6
11 Lasse Ottesen Norwegia 117.0 109.6
  Jani Soininen Finlandia 117.0 109.6
13 Heinz Kuttin Austria 113.0 103.4
14 Raimo Ylipulli Finlandia 113.5 103.3
15 Dieter Thoma Niemcy 112.5 102.0
16 Oeyvind Berg Norwegia 112.0 99.6
17 Noriaki Kasai Japonia 110.0 99.0
18 Hansjörg Jäkle Niemcy 109.0 94.2
19 Stefan Horngacher Austria 107.5 93.0
20 Nicolas Dessum Francja 108.5 92.8
21 Ivan Lunardi Włochy 108.0 92.4
22 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 107.0 92.1
23 Janne Ahonen Finlandia 108.5 90.3
24 Zbynek Krompolc Czechy 106.5 90.2
25 Jiri Parma Czechy 104.5 88.1
26 Matjaz Kladnik Słowenia 105.5 85.4
27 Steve Delaup Francja 103.5 85.3
28 Roberto Cecon Włochy 104.0 85.2
29 Christian Moser Austria 103.5 83.3
30 Martin Svagerko Słowacja 98.0 74.4
31 Sylvain Freiholz Szwajcaria 97.0 72.6
32 Andrej Verveikin Kazachstan 97.5 72.0
  Ivo Pertile Włochy 97.5 72.0
34 John Langlois USA 97.0 71.6
35 Franci Petek Słowenia 95.0 69.5
36 Fredrik Johansson Szwecja 95.5 68.4
37 Matjaz Zupan Słowenia 95.0 67.5
38 Ladislav Dluhos Czechy 95.5 67.4
39 Miroslav Slusny Czechy 94.5 65.6
  Mikael Martinsson Szwecja 94.5 65.6
41 Michail Jessin Rosja 93.0 65.4
42 Wojciech Skupień Polska 94.5 65.1
43 Johan Rasmussen Szwecja 93.0 62.4
44 Stanislav Pokhilko Rosja 87.5 54.5
45 Aleksandr Kolmakov Kazachstan 87.0 52.6
46 Stein-Henrik Tuff Norwegia 87.0 51.1
47 Robert Holme USA 86.0 47.3
48 Dmitri Tschelowenko Rosja 83.0 45.4
49 Jim Holland USA 82.0 42.1
50 Vasyl Grybovich Ukraina 81.0 40.8
51 Randy Weber USA 91.5 30.7
52 Kakhaber Tsakadze Gruzja 75.0 28.5
53 Martin Trunz Szwajcaria 77.0 27.6
54 Alexei Solodiankine Rosja 77.0 26.6
55 Nicolas Jean-Prost Francja 78.0 26.4
56 Staffan Taellberg Szwecja 88.5 24.8
57 Aleksandr Sinyavsky Białoruś 74.0 22.7
58 Kairat Biekenov Kazachstan 68.5 7.3

« Zimowe Igrzyska Olimpijskie 1994 - wszystkie konkursy »
Zimowe Igrzyska Olimpijskie 1994

Zimowe Igrzyska Olimpijskie 1994

Kalendarium
Daniel Lackner
Dzień Matki
Dziś urodziny obchodzą:
Artem Utev (1993)
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich