Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
4
6
8
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
paĽdziernik 2021
Najbliższe zawody
13.11.2021, godz. 10:30
Falun HS-100
FIS Cup K
14.02.1992 - Albertville / Courchevel (Francja) K-120
Uwagi:
W tym konkursie pod uwagę brano trzy najlepsze skoki drużyny w każdej serii.

Wyniki końcowe
kraj punkty
1 Finlandia Finlandia 644.4
2 Austria Austria 642.9
3 Czechosłowacja Czechosłowacja 620.1
4 Japonia Japonia 571.0
5 Niemcy Niemcy 544.6
6 Słowenia Słowenia 543.3
7 Norwegia Norwegia 538.0
8 Szwajcaria Szwajcaria 537.9
9 Szwecja Szwecja 515.1
10 Francja Francja 510.9
11 Wspólnota Niepodległych Państw Wspólnota Niepodległych Państw 503.4
12 USA USA 482.4
13 Włochy Włochy 472.2
14 Kanada Kanada 341.0
Uwagi

W tym konkursie pod uwagę brano trzy najlepsze skoki drużyny w każdej serii.
Nieoficjalne wyniki indywidualne
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Toni Nieminen Finlandia 123.0 122.0 240.0
2 Martin Höllwarth Austria 123.5 117.5 229.9
3 Jiri Parma Czechosłowacja 118.5 115.5 221.6
4 Heinz Kuttin Austria 114.5 112.5 207.3
5 Tomas Goder Czechosłowacja 117.0 110.0 206.8
6 Andreas Felder Austria 115.0 109.5 205.3
7 Masahiko Harada Japonia 117.5 109.5 203.8
8 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 116.5 108.5 203.5
9 Risto Laakkonen Finlandia 111.0 110.0 200.9
10 Ernst Vettori Austria 113.5 110.5 200.6
11 Espen Bredesen Norwegia 116.0 107.5 199.9
12 Frantisek Jez Czechosłowacja 113.5 104.5 191.7
13 Michail Jessin Wspólnota Niepodległych Państw 109.5 108.0 191.5
14 Samo Gostisa Słowenia 110.0 108.5 191.4
15 Jaroslav Sakala Czechosłowacja 113.0 102.0 187.0
16 Stephan Zuend Szwajcaria 107.5 107.0 185.3
17 Mika Laitinen Finlandia 110.0 106.0 184.4
18 Franci Petek Słowenia 109.5 103.0 184.0
19 Kenji Suda Japonia 109.0 107.5 183.6
20 Jiro Kamiharako Japonia 107.0 108.0 183.5
21 Jens Weissflog Niemcy 107.0 104.0 183.4
22 Mikael Martinsson Szwecja 108.5 104.5 183.2
23 Dieter Thoma Niemcy 109.0 104.5 180.9
24 Markus Gahler Szwajcaria 109.0 105.5 180.3
  Heiko Hunger Niemcy 105.5 106.5 180.3
26 Roberto Cecon Włochy 116.5 96.0 177.0
27 Magnus Westman Szwecja 107.0 103.5 176.7
28 Sylvain Freiholz Szwajcaria 107.0 102.5 172.3
29 Jerome Gay Francja 104.0 102.0 171.9
30 Magne Johansen Norwegia 105.5 101.0 171.1
31 Didier Mollard Francja 104.0 101.5 169.7
32 Jim Holland USA 103.5 101.0 168.8
33 Rune Olijnyk Norwegia 105.0 100.0 167.0
34 Noriaki Kasai Japonia 106.0 97.5 165.4
35 Steve Delaup Francja 103.5 99.0 164.5
36 Nicolas Jean-Prost Francja 102.0 101.0 163.7
37 Tad Langlois USA 102.0 100.5 163.5
38 Matjaz Zupan Słowenia 99.5 108.0 163.0
39 Dionis Vodnev Wspólnota Niepodległych Państw 105.5 94.0 156.3
40 Andrej Verveikin Wspólnota Niepodległych Państw 101.5 97.5 155.6
41 Jan Boklöv Szwecja 107.0 93.5 155.2
42 Martin Trunz Szwajcaria 100.5 98.0 153.9
43 Lasse Ottesen Norwegia 104.0 95.0 150.1
44 Robert Holme USA 99.0 96.5 149.4
45 Ivan Lunardi Włochy 98.0 97.0 148.5
46 Primoz Kopac Słowenia 98.0 97.0 148.0
47 Ivo Pertile Włochy 100.0 95.5 146.7
48 Bryan Sanders USA 100.0 95.5 146.2
49 Christof Duffner Niemcy 101.5 92.5 143.1
50 Staffan Taellberg Szwecja 97.5 90.5 138.2
51 Ron Richards Kanada 92.0 93.5 131.7
52 Horst Bulau Kanada 92.5 88.0 121.7
53 Juri Doudarev Wspólnota Niepodległych Państw 89.0 85.5 106.8
54 Kirk Allen Kanada 85.0 79.0 87.6

« Zimowe Igrzyska Olimpijskie 1992 - wszystkie konkursy »
Zimowe Igrzyska Olimpijskie 1992

Zimowe Igrzyska Olimpijskie 1992

Kalendarium
Takanobu Okabe
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
28 paĽdziernika 2021 (czwartek)
16:00
MP Zakopane
odprawa techniczna
17:00
MP Zakopane
oficjalny trening
18:30
MP Zakopane
seria próbna K
18:45
MP Zakopane
kwalifikacje M
20:00
MP Zakopane
konkurs ind. K
20:15
MP Zakopane
konkurs ind. M
29 paĽdziernika 2021 (pi±tek)
11:00
MP Zakopane
seria próbna (druż.)
11:45
MP Zakopane
konkurs druż.
12 listopada 2021 (pi±tek)
18:00
FIS Cup Falun
odprawa techniczna K/M
13 listopada 2021 (sobota)
09:00
FIS Cup Falun
oficjalny trening K
09:45
FIS Cup Falun
seria próbna K
10:30
FIS Cup Falun
konkurs ind. K
13:00
FIS Cup Falun
oficjalny trening M
14:00
FIS Cup Falun
seria próbna M
15:00
FIS Cup Falun
konkurs ind. M
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich