Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
9
10
11
12
17
19
24
26
30
31
styczeń 2023
Najbliższe zawody
29.01.2023, godz. 14:15
Bad Mitterndorf HS-235
PŚ loty
09.02.1992 - Albertville / Courchevel (Francja) K-90
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki po I serii
zawodnik kraj odl. 1 punkty
1 Martin Höllwarth Austria 90.5 116.8
2 Toni Nieminen Finlandia 88.0 112.3
3 Ernst Vettori Austria 88.0 111.8
4 Andreas Felder Austria 87.0 110.2
5 Jiri Parma Czechosłowacja 87.0 109.2
6 Heiko Hunger Niemcy 87.0 108.7
7 Lasse Ottesen Norwegia 86.5 107.4
8 Risto Laakkonen Finlandia 85.5 106.8
9 Mika Laitinen Finlandia 85.5 106.3
  Heinz Kuttin Austria 85.5 106.3
11 Michail Jessin Wspólnota Niepodległych Państw 85.5 105.8
12 Jens Weissflog Niemcy 84.0 104.9
13 Jim Holland USA 85.0 104.5
14 Ivan Lunardi Włochy 86.0 104.1
15 Didier Mollard Francja 84.5 103.7
16 Samo Gostisa Słowenia 84.0 101.4
17 Jaroslav Sakala Czechosłowacja 83.5 101.1
18 Stephan Zuend Szwajcaria 83.0 100.8
19 Frantisek Jez Czechosłowacja 82.0 99.7
20 Mikael Martinsson Szwecja 82.0 99.2
21 Bryan Sanders USA 83.5 99.1
22 Masahiko Harada Japonia 83.5 98.6
23 Primoz Kopac Słowenia 82.0 98.2
24 Magnus Westman Szwecja 81.5 97.9
25 Sylvain Freiholz Szwajcaria 83.0 97.8
26 Nicolas Jean-Prost Francja 81.0 97.6
27 Matjaz Zupan Słowenia 82.5 97.5
28 Emil Zografski Bułgaria 80.5 95.3
29 Roberto Cecon Włochy 80.5 94.3
30 Jiro Kamiharako Japonia 80.0 94.0
31 Franci Petek Słowenia 79.5 93.7
32 Kenji Suda Japonia 80.0 93.5
33 Dieter Thoma Niemcy 79.5 93.2
34 Steve Delaup Francja 78.5 92.1
35 Martin Trunz Szwajcaria 80.0 92.0
  Jens Deimel Niemcy 80.0 92.0
37 Ron Richards Kanada 79.0 91.9
38 Andrej Verveikin Wspólnota Niepodległych Państw 80.0 91.5
  Staffan Taellberg Szwecja 80.0 91.5
  John Langlois USA 80.0 91.5
41 Horst Bulau Kanada 80.5 91.3
42 Markus Gahler Szwajcaria 80.5 90.8
43 Oeyvind Berg Norwegia 78.5 90.1
44 Noriaki Kasai Japonia 77.5 89.0
45 Jerome Gay Francja 79.5 88.7
  Dionis Vodnev Wspólnota Niepodległych Państw 79.5 88.7
47 Vladimir Breitschev Bułgaria 78.5 87.6
48 Magne Johansen Norwegia 77.0 86.7
49 Juri Doudarev Wspólnota Niepodległych Państw 76.5 84.9
50 Ivo Pertile Włochy 76.0 84.6
51 Jan Boklöv Szwecja 77.5 84.0
52 Tomas Goder Czechosłowacja 76.5 83.9
53 Robert Holme USA 77.0 83.7
54 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 76.0 82.6
55 Kirk Allen Kanada 74.0 79.4
56 Zacharij Sotirov Bułgaria 74.0 76.4
57 Espen Bredesen Norwegia 73.5 73.1
58 Virgil Neagoe Rumunia 73.5 72.6

« Zimowe Igrzyska Olimpijskie 1992 - wszystkie konkursy »
Zimowe Igrzyska Olimpijskie 1992

Zimowe Igrzyska Olimpijskie 1992

Kalendarium
Martin Schmitt
Dziś urodziny obchodzą:
Maciej Kurzajewski (1973)
Franz Neulaendtner (1966)
2003 - Po raz pierwszy kobieta (D.Iraschko) uzyskała 200 metrów
Najbliższe zawody
29 stycznia 2023 (niedziela)
12:45
PŚ Kulm
kwalifikacje
13:45
PŚ K Hinterzarten
kwalifikacje
14:15
PŚ Kulm
konkurs ind.
15:15
PŚ K Hinterzarten
konkurs ind.
31 stycznia 2023 (wtorek)
20:30
MŚJ Whistler
oficjalny trening K
23:00
MŚJ Whistler
oficjalny trening M
1 lutego 2023 (środa)
21:00
MŚJ Whistler
oficjalny trening K
23:00
MŚJ Whistler
oficjalny trening M
2 lutego 2023 (czwartek)
18:00
PŚ Willingen
odprawa techniczna K/M
20:30
MŚJ Whistler
seria próbna K
21:30
MŚJ Whistler
konkurs ind. K
23:00
MŚJ Whistler
seria próbna M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
07:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
dzisiaj
12:40
Eurosport w Player.pl Kulm | Kwalifikacje do 2. konkursu, HS 235
dzisiaj
13:15
Eurosport 1 Studio
LIVE
dzisiaj
13:15
Eurosport w Player.pl Studio przed 2. konkursem | Kulm
dzisiaj
13:15
Eurosport w Player.pl Kulm | Studio + 2. konkurs, HS 235
dzisiaj
13:40
TVN Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Bad Mitterndorfie - studio
LIVE
dzisiaj
14:15
Eurosport w Player.pl Loty w Kulm | 2. konkurs indywidualny, HS 235
dzisiaj
14:15
TVN Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Bad Mitterndorfie - 1. seria
LIVE
dzisiaj
14:15
Eurosport 1 Puchar Świata, Bad Mitterndorf, Austria
LIVE
dzisiaj
15:05
Eurosport w Player.pl Hinterzarten | 2. konkurs kobiet, HS 111
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2023 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich