Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
8
9
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
paĽdziernik 2020
Najbliższe zawody
21.11.2020, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
04.02.2017 - Ałmaty (Kazachstan) K-95
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
drużyna kraj punkty
1 Japonia Japonia 445.1
2 Czechy Czechy 434.9
3 Japonia II Japonia 430.6
4 Rosja Rosja 428.4
5 Polska Polska 413.5
6 Czechy II Czechy 354.8
7 Rosja II Rosja 319.1
8 Kazachstan Kazachstan 214.3
9 Japonia III Japonia 188.2
10 Czechy III Czechy 156.4
11 Chiny Chiny 104.2
12 Finlandia Finlandia 80.2
Nieoficjalne wyniki indywidualne
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Cestmir Kozisek Czechy 100.5 100.0 251.7
2 Mikhail Maksimochkin Rosja 98.5 98.0 248.3
3 Przemysław Kantyka Polska 101.0 95.5 243.6
4 Naoki Nakamura Japonia 100.0 98.0 243.3
5 Mikhail Nazarov Rosja 98.5 94.5 233.4
6 Makkusu Koga Japonia 98.0 96.0 229.0
7 Filip Sakala Czechy 93.5 90.0 209.8
8 Haruka Iwasa Japonia 88.5 94.5 201.8
9 Yuka Kobayashi Japonia 91.0 94.5 201.6
10 Marta Krepelkova Czechy 85.0 89.0 183.2
11 Stefaniya Nadymova Rosja 81.5 93.5 180.1
12 Magdalena Pałasz Polska 78.5 86.5 169.9
13 Karolina Indrackova Czechy 79.5 78.5 145.0
14 Sergey Tkachenko Kazachstan 99.0 DNS 115.2
15 Rikuta Watanabe Japonia 91.5   102.2
16 Dayana Akhmetvaliyeva Kazachstan 55.5 83.0 99.1
17 Jan Michalek Czechy 89.0   92.3
18 Jun Maruyama Japonia 86.5   86.0
19 Alena Sutiagina Rosja 63.0 69.5 85.7
20 Susanna Forsstroem Finlandia 85.0   80.2
21 Michaela Dolezelova Czechy 77.0   64.1
22 Bing Dong Chiny 71.5   53.0
23 Bingrong Wang Chiny 70.5   51.2
24 Frans Taehkaevuori Finlandia DNS   0.0

« Uniwersjada 2017 - wszystkie konkursy »
Uniwersjada 2017

Uniwersjada 2017

Najbliższe zawody
20 listopada 2020 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
15:45
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
21 listopada 2020 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
22 listopada 2020 (niedziela)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs ind.
27 listopada 2020 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
14:30
P¦ Ruka
oficjalny trening
16:45
P¦ Ruka
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Kto był bohaterem sezonu 2019/20?
Stefan Kraft
Karl Geiger
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Stephan Leyhe
Marius Lindvik
Philipp Aschenwald
Piotr Żyła
Yukiya Sato
Ryoyu Kobayashi
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich