Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
czerwiec 2021
Najbliższe zawody
03.07.2021
Otepää HS-0
FIS Cup
14.12.2013 - Predazzo (Włochy) K-95
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Sami Niemi Finlandia 102.5 100.0 270.3
2 Krzysztof Biegun Polska 100.0 101.5 267.2
3 Mikhail Maksimochkin Rosja 102.0 99.0 265.8
4 Junshiro Kobayashi Japonia 101.0 96.0 255.6
5 Yumu Harada Japonia 98.5 95.5 252.0
6 Alexander Sardyko Rosja 96.0 96.5 249.0
7 Bartłomiej Kłusek Polska 102.0 88.5 248.8
8 Cestmir Kozisek Czechy 101.0 92.5 248.2
9 Andrzej Zapotoczny Polska 95.0 102.5 247.3
10 Aleksander Zniszczoł Polska 95.5 102.0 247.2
11 Daniel Huber Austria 98.5 95.5 246.5
12 Roman Sergeevich Trofimov Rosja 97.0 98.0 244.8
13 Clemens Aigner Austria 94.5 97.5 242.5
14 Mitja Meznar Słowenia 95.5 92.0 239.2
15 Miran Zupancic Słowenia 96.5 98.0 239.1
16 Shotaro Hosoda Japonia 97.5 94.0 238.5
17 Gasper Bartol Słowenia 88.5 97.5 231.4
18 Alessio de Crignis Włochy 93.5 95.0 229.6
19 Matic Benedik Słowenia 88.5 98.5 229.5
20 Ossi-Pekka Valta Finlandia 95.0 95.5 229.3
21 Lukas Mueller Austria 91.5 93.0 226.6
22 Tobias Bogner Niemcy 88.0 93.5 226.0
23 Michael Lunardi Włochy 93.5 92.5 224.4
24 Alexander Shuvalov Rosja 92.5 92.5 220.6
25 David Unterberger Austria 94.5 98.0 219.7
26 Stanisław Biela Polska 92.5 94.0 219.0
27 Rok Zima Słowenia 87.0 93.5 218.7
28 Marc Ganserer Niemcy 90.5 92.5 215.9
29 Aleksei Kamynin Rosja 88.0 88.5 209.3
30 Faik Yuksel Turcja 86.5 88.5 200.9
31 Minato Mabuchi Japonia 83.5   98.0
32 Gasper Martincic Słowenia 85.0   97.7
33 Mikhail Nazarov Rosja 84.5   96.0
34 Jakub Kot Polska 82.0   93.6
35 Mustafa Oztasyonar Turcja 82.5   86.5
36 Rauno Loit Estonia 83.0   86.3
37 Andryi Kalinchuk Ukraina 83.0   84.7
38 Thomas Juffinger Austria 81.5   83.3
39 Yauheny Mytskaniuk Białoru¶ 79.0   77.6
40 Karl Mustjogi Estonia 78.0   76.1
41 Raiko Heide Estonia 77.0   74.4
42 Bong-Joo Kim Korea Pd. 75.0   67.7
43 Igor Yakibyuk Ukraina 72.5   66.5
44 Vitalii Dodyuk Ukraina 65.0   48.9
45 Jun-Yeong Shin Korea Pd. 60.5   33.4

« Uniwersjada 2013 - wszystkie konkursy »
Uniwersjada 2013

Uniwersjada 2013

Kalendarium
Alexey Korolev
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich