Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
12
13
14
15
16
19
20
21
22
26
27
28
29
luty 2024
Najbliższe zawody
23.02.2024, godz. 15:45
Oberstdorf HS-235
PŚ M Super Team
04.01.2023 - Innsbruck (Austria) HS-128
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Dawid Kubacki Polska 127.0 121.5 265.2
2 Halvor Egner Granerud Norwegia 123.0 133.0 261.7
3 Anze Lanisek Słowenia 127.0 121.5 258.8
4 Stefan Kraft Austria 129.5 125.0 255.0
5 Kamil Stoch Polska 127.0 121.0 249.2
6 Marius Lindvik Norwegia 128.0 121.0 246.2
7 Michael Hayboeck Austria 128.0 122.0 239.1
8 Daniel Tschofenig Austria 117.0 120.5 234.3
9 Jan Hoerl Austria 122.5 119.0 233.7
10 Piotr Żyła Polska 120.5 119.0 231.5
11 Timi Zajc Słowenia 122.5 117.0 230.7
12 Lovro Kos Słowenia 125.5 118.5 227.9
13 Philipp Raimund Niemcy 116.5 118.0 227.2
14 Peter Prevc Słowenia 117.0 117.5 226.7
15 Manuel Fettner Austria 124.5 115.0 225.4
  Johann Andre Forfang Norwegia 123.5 114.0 225.4
17 Robert Johansson Norwegia 120.5 116.5 223.6
18 Andreas Wellinger Niemcy 120.0 114.0 218.1
19 Daniel Andre Tande Norwegia 120.0 116.5 216.1
20 Paweł Wąsek Polska 119.5 111.5 212.8
21 Ziga Jelar Słowenia 112.5 117.5 211.0
22 Markus Eisenbichler Niemcy 117.0 116.0 210.5
23 Vladimir Zografski Bułgaria 116.0 115.5 209.0
24 Domen Prevc Słowenia 118.0 113.5 208.8
25 Naoki Nakamura Japonia 114.0 113.5 208.7
26 Constantin Schmid Niemcy 117.0 114.5 207.1
27 Antti Aalto Finlandia 115.5 114.5 205.7
28 Pius Paschke Niemcy 119.0 103.0 193.6
29 Artti Aigro Estonia 113.5 109.5 190.7
30 Kevin Maltsev Estonia 113.5 105.0 178.8
31 Philipp Aschenwald Austria 112.0   100.6
32 Ryoyu Kobayashi Japonia 114.0   99.8
33 Stephan Leyhe Niemcy 114.5   98.8
34 Junshiro Kobayashi Japonia 115.0   96.6
35 Fatih Arda Ipcioglu Turcja 113.5   94.9
36 Danil Vassilyev Kazachstan 110.0   94.4
37 Gregor Deschwanden Szwajcaria 112.0   92.8
38 Alex Insam Włochy 109.5   91.4
39 Yukiya Sato Japonia 108.0   90.1
40 Decker Dean USA 106.5   89.4
41 Vilho Palosaari Finlandia 109.0   88.3
42 Kristoffer Eriksen Sundal Norwegia 102.5   87.4
43 Jan Habdas Polska 106.5   84.5
44 Francesco Cecon Włochy 107.5   84.1
45 Stefan Hula Polska 102.0   82.7
46 Anders Fannemel Norwegia 106.0   80.7
47 Erik Belshaw USA 105.5   80.6
48 Muhammet Ali Bedir Turcja 101.5   79.6
49 Ren Nikaido Japonia 93.5   71.7
50 Clemens Leitner Austria DSQ   DSQ
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku

« Turniej Czterech Skoczni 2022/2023 - wszystkie konkursy »
Turniej Czterech Skoczni 2022/2023

Turniej Czterech Skoczni 2022/2023

Kalendarium
Yuka Seto
Najbliższe zawody - szczegółowy program
22 lutego 2024 (czwartek)
09:30
PŚ Oberstdorf
14:15
PŚ Oberstdorf
oficjalny trening
16:40
PŚ Oberstdorf
kwalifikacje
23 lutego 2024 (piątek)
15:45
PŚ Oberstdorf
konkurs S. Team
16:00
CoC Iron Mountain
odprawa techniczna
19:00
PŚ-k Hinzenbach
odprawa techniczna
20:00
CoC Iron Mountain
oficjalny trening
24 lutego 2024 (sobota)
10:30
PŚ-k Hinzenbach
oficjalny trening
12:30
PŚ-k Hinzenbach
kwalifikacje
13:45
PŚ-k Hinzenbach
konkurs ind.
14:30
PŚ Oberstdorf
seria próbna
16:00
PŚ Oberstdorf
konkurs ind.
17:00
CoC Iron Mountain
seria próbna
18:00
CoC Iron Mountain
konkurs ind.
20:00
CoC Iron Mountain
konkurs ind.
25 lutego 2024 (niedziela)
12:30
PŚ-k Hinzenbach
kwalifikacje
13:45
PŚ-k Hinzenbach
konkurs ind.
14:30
PŚ Oberstdorf
kwalifikacje
16:00
PŚ Oberstdorf
konkurs ind.
18:00
CoC Iron Mountain
seria próbna
20:00
CoC Iron Mountain
konkurs ind.
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
dzisiaj
11:55
Eurosport w Player.pl Sapporo | 2. konkurs indywidualny, HS 134
dzisiaj
16:06
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Studio przed kwalifikacjami do 1. konkursu, HS 235
dzisiaj
16:10
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Studio + kwalifikacje do 1. konkursu, HS 235
dzisiaj
16:38
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Kwalifikacje do 1. konkursu, HS 235
dzisiaj
17:36
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Studio po kwalifikacjach do 1. konkursu, HS 235
dzisiaj
19:55
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Kwalifikacje do 1. konkursu, HS 235
jutro
01:00
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Kwalifikacje do 1. konkursu, HS 235
jutro
03:00
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Kwalifikacje do 1. konkursu, HS 235
jutro
07:30
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Kwalifikacje do 1. konkursu, HS 235
jutro
12:00
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Kwalifikacje do 1. konkursu, HS 235
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Czy Kraft wygra Puchar Świata 2023/24?
tak
59%
nie
30%
nie wiem
11%
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich