Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
czerwiec 2021
Najbliższe zawody
03.07.2021
Otepää HS-0
FIS Cup
06.01.2021 - Bischofshofen (Austria) HS-142
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Kamil Stoch Polska 139.0 140.0 300.7
2 Marius Lindvik Norwegia 137.0 140.5 280.4
3 Karl Geiger Niemcy 138.0 133.5 277.3
4 Stefan Kraft Austria 132.0 137.0 275.9
5 Robert Johansson Norwegia 130.5 139.0 274.8
6 Michael Hayboeck Austria 133.5 137.5 274.6
7 Piotr Żyła Polska 134.0 136.5 273.9
8 Andrzej Stękała Polska 135.0 133.0 272.2
9 Yukiya Sato Japonia 133.0 135.0 270.5
10 Daniel Huber Austria 134.0 132.5 268.9
11 Daniel Andre Tande Norwegia 131.5 136.0 268.5
12 Halvor Egner Granerud Norwegia 133.0 134.0 268.1
  Peter Prevc Słowenia 132.5 133.5 268.1
14 Ryoyu Kobayashi Japonia 130.5 135.0 265.8
15 Dawid Kubacki Polska 132.0 131.5 263.1
16 Keiichi Sato Japonia 131.5 134.0 262.7
17 Junshiro Kobayashi Japonia 130.0 133.0 261.9
18 Constantin Schmid Niemcy 132.0 131.5 260.4
19 Antti Aalto Finlandia 128.0 128.5 247.3
20 Severin Freund Niemcy 125.0 131.0 244.8
21 Mikhail Nazarov Rosja 125.5 130.5 244.4
22 Philipp Aschenwald Austria 128.5 125.0 241.8
23 Evgeniy Klimov Rosja 125.0 127.0 237.2
24 Markus Schiffner Austria 127.0 123.0 233.3
25 Aleksander Zniszczoł Polska 126.0 123.0 231.9
26 Johann Andre Forfang Norwegia 124.0 122.5 229.2
27 Ziga Jelar Słowenia 125.0 122.5 228.4
28 Clemens Leitner Austria 125.5 122.0 228.1
29 Pius Paschke Niemcy 122.0 125.0 226.0
30 Daniel Tschofenig Austria 124.0 119.0 219.5
31 Tilen Bartol Słowenia 122.5   113.1
32 Klemens Murańka Polska 122.0   111.2
33 Niko Kytosaho Finlandia 121.5   109.1
34 Naoki Nakamura Japonia 120.0   108.9
35 Markus Eisenbichler Niemcy 120.5   108.8
36 Gregor Deschwanden Szwajcaria 121.0   108.0
37 Martin Hamann Niemcy 119.0   106.2
38 Domen Prevc Słowenia 119.0   105.3
39 Thomas Lackner Austria 118.5   104.1
40 Manuel Fettner Austria 117.5   103.2
41 Giovanni Bresadola Włochy 117.0   101.0
42 Stefan Rainer Austria 116.5   100.5
43 Maximilian Steiner Austria 116.0   99.5
44 Vladimir Zografski Bułgaria 116.5   98.3
45 Artti Aigro Estonia 115.5   96.3
46 Matthew Soukup Kanada 114.0   96.2
47 Decker Dean USA 112.0   91.6
48 Maciej Kot Polska 113.0   91.4
49 Simon Ammann Szwajcaria 112.0   91.0
50 Gregor Schlierenzauer Austria 115.0   DSQ
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku

« Turniej Czterech Skoczni 2020/2021 - wszystkie konkursy »
Turniej Czterech Skoczni 2020/2021

Turniej Czterech Skoczni 2020/2021

Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zabawne cytaty ludzi ze świata skoków
Kto przestał istnieć po zmianie przepisów? Te i inne wpadki komentatorów tylko w naszym serwisie!
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich