Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
czerwiec 2021
Najbliższe zawody
03.07.2021
Otepää HS-0
FIS Cup
06.01.2021 - Bischofshofen (Austria) HS-142
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki po I serii
zawodnik kraj odl. 1 punkty *
1 Kamil Stoch Polska 139.0 150.9
2 Karl Geiger Niemcy 138.0 143.6
3 Marius Lindvik Norwegia 137.0 141.2
4 LL Andrzej Stękała Polska 135.0 138.4
5 Daniel Huber Austria 134.0 137.5
6 Yukiya Sato Japonia 133.0 135.7
7 Michael Hayboeck Austria 133.5 135.4
8 Peter Prevc Słowenia 132.5 134.9
9 Halvor Egner Granerud Norwegia 133.0 134.8
10 Piotr Żyła Polska 134.0 134.3
11 Stefan Kraft Austria 132.0 133.5
12 Dawid Kubacki Polska 132.0 133.2
13 Constantin Schmid Niemcy 132.0 131.4
14 Daniel Andre Tande Norwegia 131.5 131.1
15 Robert Johansson Norwegia 130.5 131.0
16 Keiichi Sato Japonia 131.5 129.5
17 Ryoyu Kobayashi Japonia 130.5 128.7
18 LL Junshiro Kobayashi Japonia 130.0 127.7
19 Philipp Aschenwald Austria 128.5 125.1
20 Antti Aalto Finlandia 128.0 123.2
21 Markus Schiffner Austria 127.0 121.7
22 Aleksander Zniszczoł Polska 126.0 119.9
23 Clemens Leitner Austria 125.5 118.4
24 LL Mikhail Nazarov Rosja 125.5 117.8
25 Severin Freund Niemcy 125.0 117.2
26 LL Ziga Jelar Słowenia 125.0 116.9
27 Evgeniy Klimov Rosja 125.0 116.5
28 Johann Andre Forfang Norwegia 124.0 115.9
29 LL Daniel Tschofenig Austria 124.0 115.2
30 Pius Paschke Niemcy 122.0 111.3 (31)
31 Tilen Bartol Słowenia 122.5 113.1 (30)
32 Klemens Murańka Polska 122.0 111.2
33 Niko Kytosaho Finlandia 121.5 109.1
34 Naoki Nakamura Japonia 120.0 108.9
35 Markus Eisenbichler Niemcy 120.5 108.8
36 Gregor Deschwanden Szwajcaria 121.0 108.0
37 Martin Hamann Niemcy 119.0 106.2
38 Domen Prevc Słowenia 119.0 105.3
39 Thomas Lackner Austria 118.5 104.1
40 Manuel Fettner Austria 117.5 103.2
41 Giovanni Bresadola Włochy 117.0 101.0
42 Stefan Rainer Austria 116.5 100.5
43 Maximilian Steiner Austria 116.0 99.5
44 Vladimir Zografski Bułgaria 116.5 98.3
45 Artti Aigro Estonia 115.5 96.3
46 Matthew Soukup Kanada 114.0 96.2
47 Decker Dean USA 112.0 91.6
48 Maciej Kot Polska 113.0 91.4
49 Simon Ammann Szwajcaria 112.0 91.0
50 Gregor Schlierenzauer Austria 115.0 DSQ
* - ostatnia kolumna: pozycja, jak± zawodnik zaj±łby w konkursie bez systemu KO
Alternatywna tabela wyników
Wygrani
zawodnik kraj odl. 1 punkty
1 Kamil Stoch Polska 139.0 150.9
2 Karl Geiger Niemcy 138.0 143.6
3 Marius Lindvik Norwegia 137.0 141.2
4 Daniel Huber Austria 134.0 137.5
5 Yukiya Sato Japonia 133.0 135.7
6 Michael Hayboeck Austria 133.5 135.4
7 Peter Prevc Słowenia 132.5 134.9
8 Halvor Egner Granerud Norwegia 133.0 134.8
9 Piotr Żyła Polska 134.0 134.3
10 Stefan Kraft Austria 132.0 133.5
11 Dawid Kubacki Polska 132.0 133.2
12 Constantin Schmid Niemcy 132.0 131.4
13 Daniel Andre Tande Norwegia 131.5 131.1
14 Robert Johansson Norwegia 130.5 131.0
15 Keiichi Sato Japonia 131.5 129.5
16 Ryoyu Kobayashi Japonia 130.5 128.7
17 Philipp Aschenwald Austria 128.5 125.1
18 Antti Aalto Finlandia 128.0 123.2
19 Markus Schiffner Austria 127.0 121.7
20 Aleksander Zniszczoł Polska 126.0 119.9
21 Clemens Leitner Austria 125.5 118.4
22 Severin Freund Niemcy 125.0 117.2
23 Evgeniy Klimov Rosja 125.0 116.5
24 Johann Andre Forfang Norwegia 124.0 115.9
25 Pius Paschke Niemcy 122.0 111.3
Przegrani
zawodnik kraj odl. 1 punkty
1 Andrzej Stękała Polska 135.0 138.4
2 Junshiro Kobayashi Japonia 130.0 127.7
3 Mikhail Nazarov Rosja 125.5 117.8
4 Ziga Jelar Słowenia 125.0 116.9
5 Daniel Tschofenig Austria 124.0 115.2
6 Tilen Bartol Słowenia 122.5 113.1
7 Klemens Murańka Polska 122.0 111.2
8 Niko Kytosaho Finlandia 121.5 109.1
9 Naoki Nakamura Japonia 120.0 108.9
10 Markus Eisenbichler Niemcy 120.5 108.8
11 Gregor Deschwanden Szwajcaria 121.0 108.0
12 Martin Hamann Niemcy 119.0 106.2
13 Domen Prevc Słowenia 119.0 105.3
14 Thomas Lackner Austria 118.5 104.1
15 Manuel Fettner Austria 117.5 103.2
16 Giovanni Bresadola Włochy 117.0 101.0
17 Stefan Rainer Austria 116.5 100.5
18 Maximilian Steiner Austria 116.0 99.5
19 Vladimir Zografski Bułgaria 116.5 98.3
20 Artti Aigro Estonia 115.5 96.3
21 Matthew Soukup Kanada 114.0 96.2
22 Decker Dean USA 112.0 91.6
23 Maciej Kot Polska 113.0 91.4
24 Simon Ammann Szwajcaria 112.0 91.0
25 Gregor Schlierenzauer Austria 115.0 DSQ

« Turniej Czterech Skoczni 2020/2021 - wszystkie konkursy »
Turniej Czterech Skoczni 2020/2021

Turniej Czterech Skoczni 2020/2021

Kalendarium
Nikolas Fettner
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rankingi i kwoty startowe
Ilu zawodników może wystawić Polska w nadchodz±cych zawodach? SprawdĽ kwoty startowe!
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich