Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
czerwiec 2021
Najbliższe zawody
03.07.2021
Otepää HS-0
FIS Cup
01.01.2021 - Garmisch-Partenkirchen (Niemcy) HS-142
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Dawid Kubacki Polska 139.0 144.0 282.1
2 Halvor Egner Granerud Norwegia 137.0 136.0 274.9
3 Piotr Żyła Polska 129.5 137.0 260.4
4 Kamil Stoch Polska 135.0 132.0 260.0
5 Karl Geiger Niemcy 131.0 138.0 259.9
6 Philipp Aschenwald Austria 130.0 136.5 257.7
7 Markus Eisenbichler Niemcy 137.5 134.0 257.2
  Ryoyu Kobayashi Japonia 133.5 132.0 257.2
9 Johann Andre Forfang Norwegia 128.5 139.0 256.2
10 Andrzej Stękała Polska 133.5 133.0 253.7
11 Martin Hamann Niemcy 128.5 135.5 251.7
12 Anze Lanisek Słowenia 138.5 135.0 250.7
13 Peter Prevc Słowenia 129.5 139.0 249.1
14 Daniel Huber Austria 132.0 133.0 246.6
15 Daniel Andre Tande Norwegia 126.0 133.5 244.4
16 Pius Paschke Niemcy 127.5 127.0 238.9
17 Junshiro Kobayashi Japonia 128.5 131.0 237.9
18 Robert Johansson Norwegia 124.5 127.5 237.5
19 Gregor Deschwanden Szwajcaria 128.0 129.5 236.7
20 Mikhail Nazarov Rosja 128.0 129.5 236.3
21 Jan Hoerl Austria 126.5 130.0 235.3
22 Klemens Murańka Polska 130.5 126.0 232.0
23 Thomas Lackner Austria 126.5 130.0 231.5
  Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 125.5 126.0 231.5
25 Antti Aalto Finlandia 127.5 123.0 227.0
26 Keiichi Sato Japonia 127.5 123.0 226.7
27 Richard Freitag Niemcy 129.0 126.0 226.4
28 Stefan Kraft Austria 132.5 124.0 226.1
29 Cene Prevc Słowenia 122.0 123.5 223.3
30 Yukiya Sato Japonia 121.5 122.0 211.9
31 Vladimir Zografski Bułgaria 122.5   111.9
32 Naoki Nakamura Japonia 128.5   108.5
33 Markus Schiffner Austria 123.0   108.4
34 Michael Hayboeck Austria 122.0   108.3
35 Aleksander Zniszczoł Polska 125.0   108.2
  Maciej Kot Polska 126.5   108.2
37 Domen Prevc Słowenia 122.0   107.2
38 Artti Aigro Estonia 124.0   104.9
39 Severin Freund Niemcy 123.0   104.1
40 Ziga Jelar Słowenia 122.0   103.7
41 Sander Vossan Eriksen Norwegia 117.5   100.4
42 Dominik Peter Szwajcaria 120.0   97.8
43 Moritz Baer Niemcy 116.5   97.5
44 Bor Pavlovcic Słowenia 118.0   95.7
45 David Siegel Niemcy 117.5   93.5
46 Viktor Polasek Czechy 116.0   92.9
47 Constantin Schmid Niemcy 114.5   91.0
48 Cestmir Kozisek Czechy 112.0   89.4
49 Niko Kytosaho Finlandia 112.0   89.2
50 Evgeniy Klimov Rosja 79.0   6.9

« Turniej Czterech Skoczni 2020/2021 - wszystkie konkursy »
Turniej Czterech Skoczni 2020/2021

Turniej Czterech Skoczni 2020/2021

Kalendarium
Nikolas Fettner
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich