Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
czerwiec 2021
Najbliższe zawody
03.07.2021
Otepää HS-0
FIS Cup
01.01.2021 - Garmisch-Partenkirchen (Niemcy) HS-142
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki po I serii
zawodnik kraj odl. 1 punkty *
1 Halvor Egner Granerud Norwegia 137.0 138.7
2 Dawid Kubacki Polska 139.0 137.7
3 Kamil Stoch Polska 135.0 131.5
4 Markus Eisenbichler Niemcy 137.5 129.4
5 Philipp Aschenwald Austria 130.0 126.7
6 Andrzej Stękała Polska 133.5 125.3
7 Ryoyu Kobayashi Japonia 133.5 125.0
8 Piotr Żyła Polska 129.5 124.3
9 Johann Andre Forfang Norwegia 128.5 124.2
10 Martin Hamann Niemcy 128.5 123.1
11 Pius Paschke Niemcy 127.5 122.8
12 Daniel Huber Austria 132.0 121.9
13 Stefan Kraft Austria 132.5 120.6
14 Karl Geiger Niemcy 131.0 119.7
15 Klemens Murańka Polska 130.5 119.2
16 Peter Prevc Słowenia 129.5 119.0
17 LL Jan Hoerl Austria 126.5 118.1
Anze Lanisek Słowenia 138.5 118.1
19 LL Junshiro Kobayashi Japonia 128.5 117.4
20 Daniel Andre Tande Norwegia 126.0 116.9
21 Antti Aalto Finlandia 127.5 116.8
22 LL Gregor Deschwanden Szwajcaria 128.0 115.8
23 LL Keiichi Sato Japonia 127.5 115.5
24 Robert Johansson Norwegia 124.5 115.3
25 Richard Freitag Niemcy 129.0 114.9
26 LL Thomas Lackner Austria 126.5 114.7
27 Mikhail Nazarov Rosja 128.0 112.3
28 Cene Prevc Słowenia 122.0 112.2
29 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 125.5 112.1
30 Yukiya Sato Japonia 121.5 106.0 (37)
31 Vladimir Zografski Bułgaria 122.5 111.9 (30)
32 Naoki Nakamura Japonia 128.5 108.5 (31)
33 Markus Schiffner Austria 123.0 108.4 (32)
34 Michael Hayboeck Austria 122.0 108.3 (33)
35 Maciej Kot Polska 126.5 108.2 (34)
Aleksander Zniszczoł Polska 125.0 108.2 (34)
37 Domen Prevc Słowenia 122.0 107.2 (36)
38 Artti Aigro Estonia 124.0 104.9
39 Severin Freund Niemcy 123.0 104.1
40 Ziga Jelar Słowenia 122.0 103.7
41 Sander Vossan Eriksen Norwegia 117.5 100.4
42 Dominik Peter Szwajcaria 120.0 97.8
43 Moritz Baer Niemcy 116.5 97.5
44 Bor Pavlovcic Słowenia 118.0 95.7
45 David Siegel Niemcy 117.5 93.5
46 Viktor Polasek Czechy 116.0 92.9
47 Constantin Schmid Niemcy 114.5 91.0
48 Cestmir Kozisek Czechy 112.0 89.4
49 Niko Kytosaho Finlandia 112.0 89.2
50 Evgeniy Klimov Rosja 79.0 6.9
* - ostatnia kolumna: pozycja, jak± zawodnik zaj±łby w konkursie bez systemu KO
Alternatywna tabela wyników
Wygrani
zawodnik kraj odl. 1 punkty
1 Halvor Egner Granerud Norwegia 137.0 138.7
2 Dawid Kubacki Polska 139.0 137.7
3 Kamil Stoch Polska 135.0 131.5
4 Markus Eisenbichler Niemcy 137.5 129.4
5 Philipp Aschenwald Austria 130.0 126.7
6 Andrzej Stękała Polska 133.5 125.3
7 Ryoyu Kobayashi Japonia 133.5 125.0
8 Piotr Żyła Polska 129.5 124.3
9 Johann Andre Forfang Norwegia 128.5 124.2
10 Martin Hamann Niemcy 128.5 123.1
11 Pius Paschke Niemcy 127.5 122.8
12 Daniel Huber Austria 132.0 121.9
13 Stefan Kraft Austria 132.5 120.6
14 Karl Geiger Niemcy 131.0 119.7
15 Klemens Murańka Polska 130.5 119.2
16 Peter Prevc Słowenia 129.5 119.0
17 Anze Lanisek Słowenia 138.5 118.1
18 Daniel Andre Tande Norwegia 126.0 116.9
19 Antti Aalto Finlandia 127.5 116.8
20 Robert Johansson Norwegia 124.5 115.3
21 Richard Freitag Niemcy 129.0 114.9
22 Mikhail Nazarov Rosja 128.0 112.3
23 Cene Prevc Słowenia 122.0 112.2
24 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 125.5 112.1
25 Yukiya Sato Japonia 121.5 106.0
Przegrani
zawodnik kraj odl. 1 punkty
1 Jan Hoerl Austria 126.5 118.1
2 Junshiro Kobayashi Japonia 128.5 117.4
3 Gregor Deschwanden Szwajcaria 128.0 115.8
4 Keiichi Sato Japonia 127.5 115.5
5 Thomas Lackner Austria 126.5 114.7
6 Vladimir Zografski Bułgaria 122.5 111.9
7 Naoki Nakamura Japonia 128.5 108.5
8 Markus Schiffner Austria 123.0 108.4
9 Michael Hayboeck Austria 122.0 108.3
10 Aleksander Zniszczoł Polska 125.0 108.2
  Maciej Kot Polska 126.5 108.2
12 Domen Prevc Słowenia 122.0 107.2
13 Artti Aigro Estonia 124.0 104.9
14 Severin Freund Niemcy 123.0 104.1
15 Ziga Jelar Słowenia 122.0 103.7
16 Sander Vossan Eriksen Norwegia 117.5 100.4
17 Dominik Peter Szwajcaria 120.0 97.8
18 Moritz Baer Niemcy 116.5 97.5
19 Bor Pavlovcic Słowenia 118.0 95.7
20 David Siegel Niemcy 117.5 93.5
21 Viktor Polasek Czechy 116.0 92.9
22 Constantin Schmid Niemcy 114.5 91.0
23 Cestmir Kozisek Czechy 112.0 89.4
24 Niko Kytosaho Finlandia 112.0 89.2
25 Evgeniy Klimov Rosja 79.0 6.9

« Turniej Czterech Skoczni 2020/2021 - wszystkie konkursy »
Turniej Czterech Skoczni 2020/2021

Turniej Czterech Skoczni 2020/2021

Kalendarium
Nikolas Fettner
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Przecieramy tory
Skokinarciarskie.pl to najstarszy polski portal o skokach - istniejemy od maja 2000 roku...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich