Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
lipiec 2020
Najbliższe zawody
15.08.2020
Frenstat HS-106
LGP-k
04.01.2019 - Innsbruck (Austria) HS-130
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki po I serii
zawodnik kraj odl. 1 punkty *
1 Ryoyu Kobayashi Japonia 136.5 137.0
2 Stefan Kraft Austria 129.5 126.8
3 Andreas Stjernen Norwegia 131.0 123.5
4 Timi Zajc Słowenia 130.0 122.1
5 Stephan Leyhe Niemcy 129.0 120.4
6 Yukiya Sato Japonia 129.0 120.2
7 Kamil Stoch Polska 126.5 119.2
8 Robert Johansson Norwegia 129.0 119.0
9 Daniel Huber Austria 127.0 118.6
10 Dawid Kubacki Polska 130.0 118.0
11 Killian Peier Szwajcaria 127.0 117.9
12 Richard Freitag Niemcy 128.0 117.7
13 Anze Lanisek Słowenia 126.5 115.0
14 Markus Eisenbichler Niemcy 129.0 114.2
15 Simon Ammann Szwajcaria 125.0 111.4
16 Daiki Ito Japonia 124.5 110.7
17 Junshiro Kobayashi Japonia 124.0 109.9
18 Roman Koudelka Czechy 123.0 109.6
19 LL Evgeniy Klimov Rosja 122.0 108.5
20 LL Philipp Aschenwald Austria 123.5 107.7
21 Anders Fannemel Norwegia 124.5 107.6
22 LL David Siegel Niemcy 123.0 107.3
23 Michael Hayboeck Austria 123.0 106.1
24 LL Manuel Fettner Austria 121.5 104.0
25 Vladimir Zografski Bułgaria 120.0 103.6
26 Karl Geiger Niemcy 120.5 102.9
Jan Hoerl Austria 120.0 102.9
28 LL Andreas Wellinger Niemcy 118.5 102.6
29 Stefan Hula Polska 120.0 100.8 (31)
30 Johann Andre Forfang Norwegia 119.5 97.6 (35)
31 Naoki Nakamura Japonia 119.0 102.1 (29)
32 Noriaki Kasai Japonia 120.0 100.9 (30)
33 Constantin Schmid Niemcy 121.0 100.1 (32)
34 Jakub Wolny Polska 116.5 99.4 (33)
35 Clemens Aigner Austria 119.5 98.1 (34)
36 Bor Pavlovcic Słowenia 117.5 97.3
37 Anze Semenic Słowenia 118.0 96.9
38 Cestmir Kozisek Czechy 118.0 96.2
39 Kevin Bickner USA 117.0 95.0
40 Rok Justin Słowenia 117.0 94.0
41 Antti Aalto Finlandia 117.0 93.0
42 Piotr Żyła Polska 113.5 90.7
43 Daniel Andre Tande Norwegia 115.5 90.6
44 Viktor Polasek Czechy 113.5 90.3
45 Jernej Damjan Słowenia 114.5 90.2
46 Andreas Alamommo Finlandia 115.5 89.8
47 Sergey Tkachenko Kazachstan 113.5 88.7
48 Clemens Leitner Austria 115.0 88.0
49 Andreas Schuler Szwajcaria 111.0 81.9
50 Halvor Egner Granerud Norwegia DSQ DSQ
* - ostatnia kolumna: pozycja, jak± zawodnik zaj±łby w konkursie bez systemu KO
Alternatywna tabela wyników
Wygrani
zawodnik kraj odl. 1 punkty
1 Ryoyu Kobayashi Japonia 136.5 137.0
2 Stefan Kraft Austria 129.5 126.8
3 Andreas Stjernen Norwegia 131.0 123.5
4 Timi Zajc Słowenia 130.0 122.1
5 Stephan Leyhe Niemcy 129.0 120.4
6 Yukiya Sato Japonia 129.0 120.2
7 Kamil Stoch Polska 126.5 119.2
8 Robert Johansson Norwegia 129.0 119.0
9 Daniel Huber Austria 127.0 118.6
10 Dawid Kubacki Polska 130.0 118.0
11 Killian Peier Szwajcaria 127.0 117.9
12 Richard Freitag Niemcy 128.0 117.7
13 Anze Lanisek Słowenia 126.5 115.0
14 Markus Eisenbichler Niemcy 129.0 114.2
15 Simon Ammann Szwajcaria 125.0 111.4
16 Daiki Ito Japonia 124.5 110.7
17 Junshiro Kobayashi Japonia 124.0 109.9
18 Roman Koudelka Czechy 123.0 109.6
19 Anders Fannemel Norwegia 124.5 107.6
20 Michael Hayboeck Austria 123.0 106.1
21 Vladimir Zografski Bułgaria 120.0 103.6
22 Karl Geiger Niemcy 120.5 102.9
  Jan Hoerl Austria 120.0 102.9
24 Stefan Hula Polska 120.0 100.8
25 Johann Andre Forfang Norwegia 119.5 97.6
Przegrani
zawodnik kraj odl. 1 punkty
1 Evgeniy Klimov Rosja 122.0 108.5
2 Philipp Aschenwald Austria 123.5 107.7
3 David Siegel Niemcy 123.0 107.3
4 Manuel Fettner Austria 121.5 104.0
5 Andreas Wellinger Niemcy 118.5 102.6
6 Naoki Nakamura Japonia 119.0 102.1
7 Noriaki Kasai Japonia 120.0 100.9
8 Constantin Schmid Niemcy 121.0 100.1
9 Jakub Wolny Polska 116.5 99.4
10 Clemens Aigner Austria 119.5 98.1
11 Bor Pavlovcic Słowenia 117.5 97.3
12 Anze Semenic Słowenia 118.0 96.9
13 Cestmir Kozisek Czechy 118.0 96.2
14 Kevin Bickner USA 117.0 95.0
15 Rok Justin Słowenia 117.0 94.0
16 Antti Aalto Finlandia 117.0 93.0
17 Piotr Żyła Polska 113.5 90.7
18 Daniel Andre Tande Norwegia 115.5 90.6
19 Viktor Polasek Czechy 113.5 90.3
20 Jernej Damjan Słowenia 114.5 90.2
21 Andreas Alamommo Finlandia 115.5 89.8
22 Sergey Tkachenko Kazachstan 113.5 88.7
23 Clemens Leitner Austria 115.0 88.0
24 Andreas Schuler Szwajcaria 111.0 81.9
25 Halvor Egner Granerud Norwegia DSQ DSQ

« Turniej Czterech Skoczni 2018/2019 - wszystkie konkursy »
Turniej Czterech Skoczni 2018/2019

Turniej Czterech Skoczni 2018/2019

Kalendarium
Elena Runggaldier
Dzi¶ urodziny obchodz±:
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Sylwetki ponad 600 osób ze ¶wiata skoków
Poszukujesz informacji o zawodniku? Znajdziesz je w naszych sylwetkach...
Sonda
Kto był bohaterem sezonu 2019/20?
Stefan Kraft
Karl Geiger
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Stephan Leyhe
Marius Lindvik
Philipp Aschenwald
Piotr Żyła
Yukiya Sato
Ryoyu Kobayashi
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich