Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
paĽdziernik 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
Kalendarz zawodów - Turniej Czterech Skoczni 2018/2019
30.12.2018 16:30 Oberstdorf Niemcy HS-137 TCS, nocny
01.01.2019 14:00 Garmisch-Partenkirchen Niemcy HS-142 TCS
04.01.2019 14:00 Innsbruck Austria HS-130 TCS
06.01.2019 17:00 Bischofshofen Austria HS-140 TCS, nocny
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Ryoyu Kobayashi Japonia 1098.0  
2 Markus Eisenbichler Niemcy 1035.9 -62.1
3 Stephan Leyhe Niemcy 1014.1 -83.9
4 Dawid Kubacki Polska 1010.8 -87.2
5 Roman Koudelka Czechy 1006.3 -91.7
6 Kamil Stoch Polska 994.0 -104.0
7 Andreas Stjernen Norwegia 988.0 -110.0
8 Robert Johansson Norwegia 983.2 -114.8
9 Daniel Huber Austria 970.4 -127.6
10 Killian Peier Szwajcaria 959.3 -138.7
11 Karl Geiger Niemcy 951.5 -146.5
12 Yukiya Sato Japonia 947.4 -150.6
13 Simon Ammann Szwajcaria 945.8 -152.2
14 Richard Freitag Niemcy 927.6 -170.4
15 Evgeniy Klimov Rosja 910.0 -188.0
16 Johann Andre Forfang Norwegia 899.1 -198.9
17 Stefan Kraft Austria 881.6 -216.4
18 Vladimir Zografski Bułgaria 872.4 -225.6
19 Piotr Żyła Polska 842.1 -255.9
20 Timi Zajc Słowenia 834.1 -263.9
21 Daiki Ito Japonia 811.1 -286.9
22 David Siegel Niemcy 768.0 -330.0
23 Constantin Schmid Niemcy 763.0 -335.0
24 Manuel Fettner Austria 748.7 -349.3
25 Junshiro Kobayashi Japonia 746.9 -351.1
26 Michael Hayboeck Austria 746.7 -351.3
27 Anders Fannemel Norwegia 664.2 -433.8
28 Anze Semenic Słowenia 662.9 -435.1
29 Jakub Wolny Polska 654.5 -443.5
30 Antti Aalto Finlandia 653.7 -444.3
31 Andreas Wellinger Niemcy 653.0 -445.0
32 Naoki Nakamura Japonia 639.0 -459.0
33 Robin Pedersen Norwegia 548.7 -549.3
34 Philipp Aschenwald Austria 504.9 -593.1
35 Halvor Egner Granerud Norwegia 503.4 -594.6
36 Stefan Hula Polska 479.1 -618.9
37 Daniel Andre Tande Norwegia 393.5 -704.5
38 Viktor Polasek Czechy 389.7 -708.3
39 Jernej Damjan Słowenia 341.8 -756.2
40 Pius Paschke Niemcy 337.8 -760.2
41 Anze Lanisek Słowenia 320.6 -777.4
42 Noriaki Kasai Japonia 305.7 -792.3
43 Cestmir Kozisek Czechy 302.3 -795.7
44 Markus Schiffner Austria 292.6 -805.4
45 Jan Hoerl Austria 291.8 -806.2
46 Peter Prevc Słowenia 247.5 -850.5
47 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 217.1 -880.9
48 Bor Pavlovcic Słowenia 206.5 -891.5
49 Severin Freund Niemcy 201.1 -896.9
50 Felix Hoffmann Niemcy 196.7 -901.3
51 Aleksander Zniszczoł Polska 194.5 -903.5
52 Moritz Baer Niemcy 193.7 -904.3
53 Clemens Aigner Austria 192.6 -905.4
54 Alex Insam Włochy 188.2 -909.8
55 Kevin Bickner USA 185.6 -912.4
56 Clemens Leitner Austria 181.6 -916.4
57 Andreas Schuler Szwajcaria 169.5 -928.5
58 Martin Hamann Niemcy 168.9 -929.1
59 Andreas Alamommo Finlandia 165.0 -933.0
60 Jonathan Learoyd Francja 111.7 -986.3
61 Maciej Kot Polska 95.0 -1003.0
62 Rok Justin Słowenia 94.0 -1004.0
63 Lukas Hlava Czechy 93.6 -1004.4
64 Thomas Hofer Austria 90.2 -1007.8
65 Sergey Tkachenko Kazachstan 88.7 -1009.3
66 Roman Sergeevich Trofimov Rosja 82.0 -1016.0
Wyniki konkursów
30.12.2018 Oberstdorf Niemcy HS-137
Zwycięzca: Ryoyu Kobayashi (Japonia)
01.01.2019 Garmisch-Partenkirchen Niemcy HS-142
Zwycięzca: Ryoyu Kobayashi (Japonia)
04.01.2019 Innsbruck Austria HS-130
Zwycięzca: Ryoyu Kobayashi (Japonia)
06.01.2019 Bischofshofen Austria HS-142
Zwycięzca: Ryoyu Kobayashi (Japonia)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Marc Vogel
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Markus Eigentler (1980)
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
30 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
1 grudnia 2019 (niedziela)
14:45
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
6 grudnia 2019 (pi±tek)
10:00
P¦ kobiet Lillehammer
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Przecieramy tory
Skokinarciarskie.pl to najstarszy polski portal o skokach - istniejemy od maja 2000 roku...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich