Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
6
7
8
9
10
13
14
15
16
17
20
21
22
23
27
28
29
30
wrzesień 2021
Najbliższe zawody
24.09.2021
Kandersteg HS-106
Alpen Cup
04.01.2009 - Innsbruck (Austria) K-120
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki po I serii
zawodnik kraj odl. 1 punkty *
1 Martin Schmitt Niemcy 128.5 132.3
2 Wolfgang Loitzl Austria 126.5 128.7
3 LL Gregor Schlierenzauer Austria 126.0 128.3
4 Simon Ammann Szwajcaria 125.5 125.4
5 Thomas Morgenstern Austria 124.5 124.6
6 Noriaki Kasai Japonia 124.0 122.2
7 Matti Hautamäki Finlandia 123.5 121.8
Ilja Rosliakov Rosja 123.5 121.8
9 Michael Neumayer Niemcy 124.0 121.2
10 Martin Koch Austria 122.0 117.6
11 Anders Jacobsen Norwegia 121.5 116.7
12 Harri Olli Finlandia 122.0 116.6
13 Adam Małysz Polska 120.5 114.9
14 LL Johan Remen Evensen Norwegia 119.0 112.2
Dmitriy Vassiliev Rosja 121.5 112.2
16 LL Andreas Küttel Szwajcaria 119.5 111.6
17 LL Yuta Watase Japonia 118.0 108.9
18 Markus Eggenhofer Austria 117.5 107.5
19 Ville Larinto Finlandia 117.0 107.1
20 Daiki Ito Japonia 116.5 106.7
21 Michael Uhrmann Niemcy 116.5 106.2
Felix Schoft Niemcy 116.5 106.2
Tom Hilde Norwegia 116.5 106.2
24 LL Kamil Stoch Polska 116.0 105.3
25 Roman Koudelka Czechy 115.5 104.4
Daniel Lackner Austria 115.5 104.4
27 Stephan Hocke Niemcy 115.5 103.9
28 Fumihisa Yumoto Japonia 115.0 103.0
29 Andreas Kofler Austria 114.5 102.6 (31)
30 Shohei Tochimoto Japonia 112.5 96.5 (36)
31 Emmanuel Chedal Francja 115.0 103.0 (28)
Anders Bardal Norwegia 115.0 103.0 (28)
33 Jakub Janda Czechy 114.0 101.7 (32)
34 Tobias Bogner Niemcy 114.5 101.6 (33)
35 Kalle Keituri Finlandia 114.0 100.7 (34)
36 Robert Kranjec Słowenia 114.0 100.2 (35)
37 Vincent Descombes Sevoie Francja 112.0 96.1
38 Taku Takeuchi Japonia 111.0 94.8
39 Denis Kornilov Rosja 110.5 93.9
40 Sami Niemi Finlandia 111.0 93.8
41 Pascal Bodmer Niemcy 110.5 92.9
42 Sebastian Colloredo Włochy 110.0 92.0
43 Manuel Fettner Austria 110.0 91.5
44 Primoz Peterka Słowenia 110.5 89.9
45 Mitja Meznar Słowenia 110.5 89.4
46 Piotr Żyła Polska 109.5 89.1
47 Jernej Damjan Słowenia 108.0 87.4
48 Ondrej Vaculik Czechy 107.5 86.5
49 Andreas Aren Szwecja 106.5 84.2
50 Primoz Pikl Słowenia 104.5 79.1
* - ostatnia kolumna: pozycja, jak± zawodnik zaj±łby w konkursie bez systemu KO
Alternatywna tabela wyników
Wygrani
zawodnik kraj odl. 1 punkty
1 Martin Schmitt Niemcy 128.5 132.3
2 Wolfgang Loitzl Austria 126.5 128.7
3 Simon Ammann Szwajcaria 125.5 125.4
4 Thomas Morgenstern Austria 124.5 124.6
5 Noriaki Kasai Japonia 124.0 122.2
6 Matti Hautamäki Finlandia 123.5 121.8
  Ilja Rosliakov Rosja 123.5 121.8
8 Michael Neumayer Niemcy 124.0 121.2
9 Martin Koch Austria 122.0 117.6
10 Anders Jacobsen Norwegia 121.5 116.7
11 Harri Olli Finlandia 122.0 116.6
12 Adam Małysz Polska 120.5 114.9
13 Dmitriy Vassiliev Rosja 121.5 112.2
14 Markus Eggenhofer Austria 117.5 107.5
15 Ville Larinto Finlandia 117.0 107.1
16 Daiki Ito Japonia 116.5 106.7
17 Michael Uhrmann Niemcy 116.5 106.2
  Tom Hilde Norwegia 116.5 106.2
  Felix Schoft Niemcy 116.5 106.2
20 Roman Koudelka Czechy 115.5 104.4
  Daniel Lackner Austria 115.5 104.4
22 Stephan Hocke Niemcy 115.5 103.9
23 Fumihisa Yumoto Japonia 115.0 103.0
24 Andreas Kofler Austria 114.5 102.6
25 Shohei Tochimoto Japonia 112.5 96.5
Przegrani
zawodnik kraj odl. 1 punkty
1 Gregor Schlierenzauer Austria 126.0 128.3
2 Johan Remen Evensen Norwegia 119.0 112.2
3 Andreas Küttel Szwajcaria 119.5 111.6
4 Yuta Watase Japonia 118.0 108.9
5 Kamil Stoch Polska 116.0 105.3
6 Anders Bardal Norwegia 115.0 103.0
  Emmanuel Chedal Francja 115.0 103.0
8 Jakub Janda Czechy 114.0 101.7
9 Tobias Bogner Niemcy 114.5 101.6
10 Kalle Keituri Finlandia 114.0 100.7
11 Robert Kranjec Słowenia 114.0 100.2
12 Vincent Descombes Sevoie Francja 112.0 96.1
13 Taku Takeuchi Japonia 111.0 94.8
14 Denis Kornilov Rosja 110.5 93.9
15 Sami Niemi Finlandia 111.0 93.8
16 Pascal Bodmer Niemcy 110.5 92.9
17 Sebastian Colloredo Włochy 110.0 92.0
18 Manuel Fettner Austria 110.0 91.5
19 Primoz Peterka Słowenia 110.5 89.9
20 Mitja Meznar Słowenia 110.5 89.4
21 Piotr Żyła Polska 109.5 89.1
22 Jernej Damjan Słowenia 108.0 87.4
23 Ondrej Vaculik Czechy 107.5 86.5
24 Andreas Aren Szwecja 106.5 84.2
25 Primoz Pikl Słowenia 104.5 79.1

« Turniej Czterech Skoczni 2008/2009 - wszystkie konkursy »
Turniej Czterech Skoczni 2008/2009

Turniej Czterech Skoczni 2008/2009

Kalendarium
Kevin Horlacher
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
24 wrze¶nia 2021 (pi±tek)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
16:15
LGP Hinzenbach
oficjalny trening
17:00
FIS Cup Lahti
odprawa techniczna
18:30
LGP Hinzenbach
kwalifikacje
20:00
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
25 wrze¶nia 2021 (sobota)
08:00
FIS Cup Lahti
oficjalny trening
09:00
FIS Cup Lahti
seria próbna
10:00
FIS Cup Lahti
konkurs ind.
10:30
CoC Klingenthal
oficjalny trening
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
14:30
LGP Hinzenbach
seria próbna
15:30
LGP Hinzenbach
konkurs ind.
26 wrze¶nia 2021 (niedziela)
08:00
FIS Cup Lahti
seria próbna
09:00
CoC Klingenthal
seria próbna
09:00
FIS Cup Lahti
konkurs ind.
10:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
1 paĽdziernika 2021 (pi±tek)
12:30
LGP Klingenthal
odprawa techniczna
14:00
LGP Klingenthal
trening K
16:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje K
17:00
LGP Klingenthal
trening M
19:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu
27.9.2021
17:05
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk,
28.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Wisła, Polska
28.9.2021
17:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
29.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Wisła, Polska
30.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
30.9.2021
23:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
1.10.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
1.10.2021
17:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
2.10.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
2.10.2021
13:30
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich