BetX - nowy sponsor strony Skokinarciarskie.pl - oferujemy najwyższy bonus na rynku
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
23
24
25
26
27
30
listopad 2020
Najbliższe zawody
28.11.2020, godz. 16:30
Ruka HS-142
07.01.2007 - Bischofshofen (Austria) K-125
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki po I serii
zawodnik kraj odl. 1 punkty *
1 Gregor Schlierenzauer Austria 139.5 144.6
2 Anders Jacobsen Norwegia 137.5 140.0
3 LL Simon Ammann Szwajcaria 135.0 135.0
4 Dmitriy Vassiliev Rosja 133.5 132.3
5 Thomas Morgenstern Austria 133.0 131.4
6 Arthur Pauli Austria 132.0 128.1
7 Arttu Lappi Finlandia 131.0 127.3
8 Andreas Küttel Szwajcaria 130.5 125.4
9 LL Adam Małysz Polska 129.5 123.6
10 Martin Schmitt Niemcy 129.0 122.7
11 Mario Innauer Austria 128.5 122.3
12 Balthasar Schneider Austria 129.0 122.2
13 LL Janne Ahonen Finlandia 128.0 120.9
14 Tom Hilde Norwegia 127.5 119.5
15 Michael Uhrmann Niemcy 127.0 117.6
16 LL Kamil Stoch Polska 126.5 117.2
17 Denis Kornilov Rosja 126.0 115.8
18 Roar Ljoekelsoey Norwegia 125.5 115.4
19 Martin Koch Austria 126.0 114.8
20 Manuel Fettner Austria 125.0 114.5
21 Martin Höllwarth Austria 125.5 114.4
22 Andreas Widhölzl Austria 124.0 112.7
23 Andreas Kofler Austria 125.0 112.5
24 Matti Hautamäki Finlandia 124.0 112.2
LL Harri Olli Finlandia 124.0 112.2
Florian Liegl Austria 124.0 112.2
27 Jakub Janda Czechy 123.5 111.8
28 Sebastian Colloredo Włochy 122.5 107.5 (33)
29 Wolfgang Loitzl Austria 121.5 107.2 (34)
30 Stefan Thurnbichler Austria 118.5 102.3 (40)
31 Daiki Ito Japonia 123.0 110.4 (28)
Jörg Ritzerfeld Niemcy 123.0 110.4 (28)
33 Radik Zhaparov Kazachstan 123.5 109.8 (30)
34 Michael Möllinger Szwajcaria 122.5 108.5 (31)
35 Antonin Hajek Czechy 122.5 108.0 (32)
36 Anders Bardal Norwegia 121.5 107.2 (34)
37 Robert Kranjec Słowenia 121.5 105.7 (36)
Primoz Pikl Słowenia 121.5 105.7 (36)
Jernej Damjan Słowenia 121.5 105.7 (36)
40 Lars Bystoel Norwegia 121.0 104.3 (39)
41 Bastian Kaltenböck Austria 119.5 101.1
42 Noriaki Kasai Japonia 119.0 100.7
43 Jan Matura Czechy 118.5 100.3
Nikolay Karpenko Kazachstan 118.5 100.3
45 Dimitry Ipatov Rosja 117.0 96.6
46 David Lazzaroni Francja 116.5 95.7
47 Kenshiro Ito Japonia 116.0 94.8
48 Vincent Descombes Sevoie Francja 115.0 93.0
49 Takanobu Okabe Japonia 114.0 91.2
50 Stefan Hula Polska 113.5 89.8
* - ostatnia kolumna: pozycja, jak± zawodnik zaj±łby w konkursie bez systemu KO
Alternatywna tabela wyników
Wygrani
zawodnik kraj odl. 1 punkty
1 Gregor Schlierenzauer Austria 139.5 144.6
2 Anders Jacobsen Norwegia 137.5 140.0
3 Dmitriy Vassiliev Rosja 133.5 132.3
4 Thomas Morgenstern Austria 133.0 131.4
5 Arthur Pauli Austria 132.0 128.1
6 Arttu Lappi Finlandia 131.0 127.3
7 Andreas Küttel Szwajcaria 130.5 125.4
8 Martin Schmitt Niemcy 129.0 122.7
9 Mario Innauer Austria 128.5 122.3
10 Balthasar Schneider Austria 129.0 122.2
11 Tom Hilde Norwegia 127.5 119.5
12 Michael Uhrmann Niemcy 127.0 117.6
13 Denis Kornilov Rosja 126.0 115.8
14 Roar Ljoekelsoey Norwegia 125.5 115.4
15 Martin Koch Austria 126.0 114.8
16 Manuel Fettner Austria 125.0 114.5
17 Martin Höllwarth Austria 125.5 114.4
18 Andreas Widhölzl Austria 124.0 112.7
19 Andreas Kofler Austria 125.0 112.5
20 Florian Liegl Austria 124.0 112.2
  Matti Hautamäki Finlandia 124.0 112.2
22 Jakub Janda Czechy 123.5 111.8
23 Sebastian Colloredo Włochy 122.5 107.5
24 Wolfgang Loitzl Austria 121.5 107.2
25 Stefan Thurnbichler Austria 118.5 102.3
Przegrani
zawodnik kraj odl. 1 punkty
1 Simon Ammann Szwajcaria 135.0 135.0
2 Adam Małysz Polska 129.5 123.6
3 Janne Ahonen Finlandia 128.0 120.9
4 Kamil Stoch Polska 126.5 117.2
5 Harri Olli Finlandia 124.0 112.2
6 Jörg Ritzerfeld Niemcy 123.0 110.4
  Daiki Ito Japonia 123.0 110.4
8 Radik Zhaparov Kazachstan 123.5 109.8
9 Michael Möllinger Szwajcaria 122.5 108.5
10 Antonin Hajek Czechy 122.5 108.0
11 Anders Bardal Norwegia 121.5 107.2
12 Jernej Damjan Słowenia 121.5 105.7
  Primoz Pikl Słowenia 121.5 105.7
  Robert Kranjec Słowenia 121.5 105.7
15 Lars Bystoel Norwegia 121.0 104.3
16 Bastian Kaltenböck Austria 119.5 101.1
17 Noriaki Kasai Japonia 119.0 100.7
18 Nikolay Karpenko Kazachstan 118.5 100.3
  Jan Matura Czechy 118.5 100.3
20 Dimitry Ipatov Rosja 117.0 96.6
21 David Lazzaroni Francja 116.5 95.7
22 Kenshiro Ito Japonia 116.0 94.8
23 Vincent Descombes Sevoie Francja 115.0 93.0
24 Takanobu Okabe Japonia 114.0 91.2
25 Stefan Hula Polska 113.5 89.8

« Turniej Czterech Skoczni 2006/2007 - wszystkie konkursy »
Turniej Czterech Skoczni 2006/2007

Turniej Czterech Skoczni 2006/2007

Kalendarium
Sebastian Toczek
Najbliższe zawody
27 listopada 2020 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
14:30
P¦ Ruka
oficjalny trening
16:45
P¦ Ruka
kwalifikacje
28 listopada 2020 (sobota)
15:00
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
29 listopada 2020 (niedziela)
14:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
15:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
4 grudnia 2020 (pi±tek)
11:30
P¦ Niżny Tagił
odprawa techniczna
13:30
P¦ Niżny Tagił
oficjalny trening
15:30
P¦ Niżny Tagił
kwalifikacje
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu
dzisiaj
21:35
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Wisła
jutro
00:10
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Wisła
jutro
05:00
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Wisła
jutro
06:00
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Wisła
jutro
07:30
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Wisła
jutro
11:00
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Wisła
jutro
12:00
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Wisła
jutro
15:30
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Wisła
jutro
16:00
Eurosport 1 Sporty zimowe - studio
LIVE
jutro
16:35
Eurosport
Player
Puchar ¦wiata - Ruka | HS 142, kwalifikacje
(cało¶ć, bez przerw reklamowych)
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Liczne tabele z rekordami
Najwięcej zwycięstw, najmłodszy triumfator... Zobacz rekordy i statystyki skoków narciarskich...
Sonda
Kto był bohaterem sezonu 2019/20?
Stefan Kraft
Karl Geiger
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Stephan Leyhe
Marius Lindvik
Philipp Aschenwald
Piotr Żyła
Yukiya Sato
Ryoyu Kobayashi
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich