TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
24.01.2019, godz. 14:00
Lahti HS-100
M¦J K ind.
01.01.1990 - Garmisch-Partenkirchen (RFN) K-107
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Jens Weissflog NRD 101.0 103.5 220.5
2 Risto Laakonen Finlandia 102.5 102.0 219.0
3 Frantisek Jez Czechosłowacja 102.0 105.5 218.5
4 Matti Nykänen Finlandia 103.5 101.5 218.0
5 Dieter Thoma RFN 103.5 101.0 216.0
6 Heinz Kuttin Austria 104.0 101.0 215.5
  Ernst Vettori Austria 102.0 102.0 215.5
8 Rune Olijnyk Norwegia 103.0 101.0 214.5
  Ari-Pekka Nikkola Finlandia 101.5 101.0 214.5
10 Pavel Ploc Czechosłowacja 104.5 100.0 214.0
11 Josef Heumann RFN 101.5 97.5 205.5
12 Virginio Lunardi Włochy 99.0 99.5 204.5
  Werner Haim Austria 99.5 97.0 204.5
14 Ralf Gebstedt NRD 97.0 98.5 201.0
15 Noriaki Kasai Japonia 97.0 97.5 200.5
16 Pavel Kustov ZSRR 99.0 96.5 199.5
17 Ron Richards Kanada 100.0 93.5 199.0
18 Robert Leonhard RFN 97.0 97.0 197.0
  Franz Neulaendtner Austria 97.5 97.0 197.0
  Primoz Ulaga Jugosławia 98.0 94.5 197.0
21 Rene Kummerloew NRD 100.0 92.0 196.5
  Heiko Hunger NRD 100.0 95.5 196.5
23 Ole Gunnar Fidjestoel Norwegia 97.0 98.0 195.5
24 Andreas Bauer RFN 96.5 97.0 195.0
  Andreas Felder Austria 99.5 91.0 195.0
26 Martin Svagerko Czechosłowacja 95.0 97.0 194.0
27 Andrej Vervejkin ZSRR 97.5 93.5 192.5
28 Jaroslav Sakala Czechosłowacja 95.0 96.5 191.5
29 Miran Tepes Jugosławia 96.5 93.0 191.0
  Jiri Parma Czechosłowacja 96.5 92.5 191.0
31 Thomas Klauser RFN     189.5
32 Franci Petek Jugosławia     189.0
33 Guenther Stranner Austria     188.5
  Jari Puikkonen Finlandia     188.5
35 Vladimir Breitschev Bułgaria     187.5
36 Norbert Hils RFN     185.0
37 Rolf Schilli RFN     184.5
38 Christoph Lehmann Szwajcaria     182.5
39 Jan Boklöv Szwecja     181.0
40 Andreas Scherer RFN     180.5
41 Didier Mollard Francja     180.0
42 Manabu Nikaido Japonia 98.0 86.0 179.5
43 Kent Johanssen Norwegia     179.0
44 Roberto Cecon Włochy     178.0
45 Staffan Taellberg Szwecja     176.5
46 Per-Inge Taellberg Szwecja     176.0
  Halvor Persson Norwegia     176.0
48 Akira Sato Japonia 91.0 98.0 175.5
49 Jarkko Heikkelae Finlandia     175.0
50 Dionis Vodnev ZSRR     173.5
51 Mikael Martinsson Szwecja     172.0
52 Zacharij Sotirov Bułgaria     89.5
53 Sandro Sambugaro Włochy     88.5
54 Tad Langlois USA     87.5
  Takuya Takeuchi Japonia 91.0   87.5
56 Michail Essin ZSRR     87.0
57 Christian Hauswirth Szwajcaria     86.5
  Vegard Opaas Norwegia     86.5
59 Juergen Winterhalder RFN     85.5
  Vaesa Hakala Finlandia     85.5
61 Thomas Kindlimann Szwajcaria     84.5
62 Nicolas Jean-Prost Francja     84.0
63 Goran Janus Jugosławia     83.5
  Primoz Kopac Jugosławia     83.5
  Yvan Vouillamoz Szwajcaria     83.5
  Thomas Nordgren Szwecja     83.5
  Ulf Findeisen NRD     83.5
68 Bernat Sola Hiszpania     83.0
69 Alojzy Moskal Polska     81.0
  Jan Kowal Polska     81.0
71 Michael Irlinger RFN     80.5
  Vladimir Podzimek Czechosłowacja     80.5
73 Magne Johansen Norwegia     80.0
74 Markus Guellner RFN     77.0
75 Heiko Gasche RFN     75.5
  Christian Rimmel RFN     75.5
77 Colin Capel Kanada     72.5
  Bryan Sanders USA     72.5
79 Lorenz Wegscheider RFN     72.0
80 John Lockyer Kanada     70.5
81 Eckhard Reichertz RFN     67.0
82 Jim Holland USA     66.5

« Turniej Czterech Skoczni 1989/1990 - wszystkie konkursy »
Turniej Czterech Skoczni 1989/1990

Turniej Czterech Skoczni 1989/1990

Kalendarium
Daniel-Andre Tande
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Bjoern Koch (1993)
Tego dnia w 2001 roku po raz pierwszy Polak startował jako lider Pucharu ¦wiata
Najbliższe zawody
24 stycznia 2019 (czwartek)
13:00
M¦J Lahti
seria próbna K
14:00
M¦J Lahti
konkurs ind. K
16:30
M¦J Lahti
seria próbna M
17:30
M¦J Lahti
konkurs ind. M
25 stycznia 2019 (pi±tek)
02:00
P¦ Sapporo
odprawa techniczna
08:00
P¦ Sapporo
oficjalny trening
09:30
P¦ kobiet Rasnov
odprawa techniczna
10:00
P¦ Sapporo
kwalifikacje
11:00
P¦ kobiet Rasnov
oficjalny trening
12:00
M¦J Lahti
oficjalny trening K
13:00
P¦ kobiet Rasnov
kwalifikacje
15:00
M¦J Lahti
oficjalny trening M
17:15
M¦J Lahti
odprawa techniczna K/M
26 stycznia 2019 (sobota)
07:00
P¦ Sapporo
seria próbna
08:00
P¦ Sapporo
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Raporty specjalne - wszystko w jednym miejscu
Zainteresowała Cię tematyka najnowszego artykułu i chcesz wiedzieć więcej? SprawdĽ nasze raporty specjalne...
Sonda
Kto wygra klasyfikację P¦ 2018/2019?
Ryoyu Kobayashi
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Stefan Kraft
Johann Andre Forfang
Robert Johansson
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »