Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
16
17
18
19
20
23
24
25
26
27
30
wrzesień 2019
Najbliższe zawody
21.09.2019, godz. 10:15
Stams HS-115
CoC-k
01.01.1990 - Garmisch-Partenkirchen (RFN) K-107
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Jens Weissflog NRD 101.0 103.5 220.5
2 Risto Laakonen Finlandia 102.5 102.0 219.0
3 Frantisek Jez Czechosłowacja 102.0 105.5 218.5
4 Matti Nykänen Finlandia 103.5 101.5 218.0
5 Dieter Thoma RFN 103.5 101.0 216.0
6 Heinz Kuttin Austria 104.0 101.0 215.5
  Ernst Vettori Austria 102.0 102.0 215.5
8 Rune Olijnyk Norwegia 103.0 101.0 214.5
  Ari-Pekka Nikkola Finlandia 101.5 101.0 214.5
10 Pavel Ploc Czechosłowacja 104.5 100.0 214.0
11 Josef Heumann RFN 101.5 97.5 205.5
12 Virginio Lunardi Włochy 99.0 99.5 204.5
  Werner Haim Austria 99.5 97.0 204.5
14 Ralf Gebstedt NRD 97.0 98.5 201.0
15 Noriaki Kasai Japonia 97.0 97.5 200.5
16 Pavel Kustov ZSRR 99.0 96.5 199.5
17 Ron Richards Kanada 100.0 93.5 199.0
18 Robert Leonhard RFN 97.0 97.0 197.0
  Franz Neulaendtner Austria 97.5 97.0 197.0
  Primoz Ulaga Jugosławia 98.0 94.5 197.0
21 Rene Kummerloew NRD 100.0 92.0 196.5
  Heiko Hunger NRD 100.0 95.5 196.5
23 Ole Gunnar Fidjestoel Norwegia 97.0 98.0 195.5
24 Andreas Bauer RFN 96.5 97.0 195.0
  Andreas Felder Austria 99.5 91.0 195.0
26 Martin Svagerko Czechosłowacja 95.0 97.0 194.0
27 Andrej Vervejkin ZSRR 97.5 93.5 192.5
28 Jaroslav Sakala Czechosłowacja 95.0 96.5 191.5
29 Miran Tepes Jugosławia 96.5 93.0 191.0
  Jiri Parma Czechosłowacja 96.5 92.5 191.0
31 Thomas Klauser RFN     189.5
32 Franci Petek Jugosławia     189.0
33 Guenther Stranner Austria     188.5
  Jari Puikkonen Finlandia     188.5
35 Vladimir Breitschev Bułgaria     187.5
36 Norbert Hils RFN     185.0
37 Rolf Schilli RFN     184.5
38 Christoph Lehmann Szwajcaria     182.5
39 Jan Boklöv Szwecja     181.0
40 Andreas Scherer RFN     180.5
41 Didier Mollard Francja     180.0
42 Manabu Nikaido Japonia 98.0 86.0 179.5
43 Kent Johanssen Norwegia     179.0
44 Roberto Cecon Włochy     178.0
45 Staffan Taellberg Szwecja     176.5
46 Per-Inge Taellberg Szwecja     176.0
  Halvor Persson Norwegia     176.0
48 Akira Sato Japonia 91.0 98.0 175.5
49 Jarkko Heikkelae Finlandia     175.0
50 Dionis Vodnev ZSRR     173.5
51 Mikael Martinsson Szwecja     172.0
52 Zacharij Sotirov Bułgaria     89.5
53 Sandro Sambugaro Włochy     88.5
54 Tad Langlois USA     87.5
  Takuya Takeuchi Japonia 91.0   87.5
56 Michail Essin ZSRR     87.0
57 Christian Hauswirth Szwajcaria     86.5
  Vegard Opaas Norwegia     86.5
59 Juergen Winterhalder RFN     85.5
  Vaesa Hakala Finlandia     85.5
61 Thomas Kindlimann Szwajcaria     84.5
62 Nicolas Jean-Prost Francja     84.0
63 Goran Janus Jugosławia     83.5
  Primoz Kopac Jugosławia     83.5
  Yvan Vouillamoz Szwajcaria     83.5
  Thomas Nordgren Szwecja     83.5
  Ulf Findeisen NRD     83.5
68 Bernat Sola Hiszpania     83.0
69 Alojzy Moskal Polska     81.0
  Jan Kowal Polska     81.0
71 Michael Irlinger RFN     80.5
  Vladimir Podzimek Czechosłowacja     80.5
73 Magne Johansen Norwegia     80.0
74 Markus Guellner RFN     77.0
75 Heiko Gasche RFN     75.5
  Christian Rimmel RFN     75.5
77 Colin Capel Kanada     72.5
  Bryan Sanders USA     72.5
79 Lorenz Wegscheider RFN     72.0
80 John Lockyer Kanada     70.5
81 Eckhard Reichertz RFN     67.0
82 Jim Holland USA     66.5

« Turniej Czterech Skoczni 1989/1990 - wszystkie konkursy »
Turniej Czterech Skoczni 1989/1990

Turniej Czterech Skoczni 1989/1990

Najbliższe zawody
20 wrze¶nia 2019 (pi±tek)
19:30
CoC Stams
odprawa techniczna K/M
21 wrze¶nia 2019 (sobota)
08:30
CoC Stams
oficjalny trening K
10:15
CoC Stams
konkurs ind. K
13:30
CoC Stams
oficjalny trening M
15:30
CoC Stams
konkurs ind. M
22 wrze¶nia 2019 (niedziela)
08:30
CoC Stams
seria próbna K
09:15
CoC Stams
konkurs ind. K
12:00
CoC Stams
seria próbna M
13:00
CoC Stams
konkurs ind. M
28 wrze¶nia 2019 (sobota)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
13:30
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
15:00
CoC Klingenthal
oficjalny trening
16:30
LGP Hinzenbach
oficjalny trening
17:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
18:30
LGP Hinzenbach
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Sonda
Kto wygra LGP 2019?
Timi Zajc
Karl Geiger
Naoki Nakamura
Yukiya Sato
Dawid Kubacki
Evgeniy Klimov
Keiichi Sato
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich