Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
24
25
26
27
luty 2020
Najbliższe zawody
21.02.2020, godz. 14:00
Rasnov HS-97
01.01.1990 - Garmisch-Partenkirchen (RFN) K-107
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki po I serii
zawodnik kraj odl. 1 punkty
1 Jens Weissflog NRD 101.0 220.5
2 Risto Laakonen Finlandia 102.5 219.0
3 Frantisek Jez Czechosłowacja 102.0 218.5
4 Matti Nykänen Finlandia 103.5 218.0
5 Dieter Thoma RFN 103.5 216.0
6 Heinz Kuttin Austria 104.0 215.5
  Ernst Vettori Austria 102.0 215.5
8 Rune Olijnyk Norwegia 103.0 214.5
  Ari-Pekka Nikkola Finlandia 101.5 214.5
10 Pavel Ploc Czechosłowacja 104.5 214.0
11 Josef Heumann RFN 101.5 205.5
12 Virginio Lunardi Włochy 99.0 204.5
  Werner Haim Austria 99.5 204.5
14 Ralf Gebstedt NRD 97.0 201.0
15 Noriaki Kasai Japonia 97.0 200.5
16 Pavel Kustov ZSRR 99.0 199.5
17 Ron Richards Kanada 100.0 199.0
18 Robert Leonhard RFN 97.0 197.0
  Franz Neulaendtner Austria 97.5 197.0
  Primoz Ulaga Jugosławia 98.0 197.0
21 Rene Kummerloew NRD 100.0 196.5
  Heiko Hunger NRD 100.0 196.5
23 Ole Gunnar Fidjestoel Norwegia 97.0 195.5
24 Andreas Bauer RFN 96.5 195.0
  Andreas Felder Austria 99.5 195.0
26 Martin Svagerko Czechosłowacja 95.0 194.0
27 Andrej Vervejkin ZSRR 97.5 192.5
28 Jaroslav Sakala Czechosłowacja 95.0 191.5
29 Miran Tepes Jugosławia 96.5 191.0
  Jiri Parma Czechosłowacja 96.5 191.0
31 Thomas Klauser RFN   189.5
32 Franci Petek Jugosławia   189.0
33 Guenther Stranner Austria   188.5
  Jari Puikkonen Finlandia   188.5
35 Vladimir Breitschev Bułgaria   187.5
36 Norbert Hils RFN   185.0
37 Rolf Schilli RFN   184.5
38 Christoph Lehmann Szwajcaria   182.5
39 Jan Boklöv Szwecja   181.0
40 Andreas Scherer RFN   180.5
41 Didier Mollard Francja   180.0
42 Manabu Nikaido Japonia 98.0 179.5
43 Kent Johanssen Norwegia   179.0
44 Roberto Cecon Włochy   178.0
45 Staffan Taellberg Szwecja   176.5
46 Per-Inge Taellberg Szwecja   176.0
  Halvor Persson Norwegia   176.0
48 Akira Sato Japonia 91.0 175.5
49 Jarkko Heikkelae Finlandia   175.0
50 Dionis Vodnev ZSRR   173.5
51 Mikael Martinsson Szwecja   172.0
52 Zacharij Sotirov Bułgaria   89.5
53 Sandro Sambugaro Włochy   88.5
54 Tad Langlois USA   87.5
  Takuya Takeuchi Japonia 91.0 87.5
56 Michail Essin ZSRR   87.0
57 Christian Hauswirth Szwajcaria   86.5
  Vegard Opaas Norwegia   86.5
59 Juergen Winterhalder RFN   85.5
  Vaesa Hakala Finlandia   85.5
61 Thomas Kindlimann Szwajcaria   84.5
62 Nicolas Jean-Prost Francja   84.0
63 Goran Janus Jugosławia   83.5
  Primoz Kopac Jugosławia   83.5
  Yvan Vouillamoz Szwajcaria   83.5
  Thomas Nordgren Szwecja   83.5
  Ulf Findeisen NRD   83.5
68 Bernat Sola Hiszpania   83.0
69 Alojzy Moskal Polska   81.0
  Jan Kowal Polska   81.0
71 Michael Irlinger RFN   80.5
  Vladimir Podzimek Czechosłowacja   80.5
73 Magne Johansen Norwegia   80.0
74 Markus Guellner RFN   77.0
75 Heiko Gasche RFN   75.5
  Christian Rimmel RFN   75.5
77 Colin Capel Kanada   72.5
  Bryan Sanders USA   72.5
79 Lorenz Wegscheider RFN   72.0
80 John Lockyer Kanada   70.5
81 Eckhard Reichertz RFN   67.0
82 Jim Holland USA   66.5

« Turniej Czterech Skoczni 1989/1990 - wszystkie konkursy »
Turniej Czterech Skoczni 1989/1990

Turniej Czterech Skoczni 1989/1990

Kalendarium
Andreas Wank
Dzi¶ urodziny obchodz±:
2002 - Niemcy zdobyli złoty medal olimpijski w Salt Lake City z przewag± zaledwie 0,1 pkt nad Finami
Najbliższe zawody
20 lutego 2020 (czwartek)
08:30
P¦ Rasnov
odprawa techniczna
10:30
P¦ Rasnov
oficjalny trening
12:00
P¦ Rasnov
kwalifikacje
21 lutego 2020 (pi±tek)
09:00
P¦ kobiet Ljubno
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Ljubno
oficjalny trening
13:00
P¦ Rasnov
seria próbna
14:00
P¦ Rasnov
konkurs ind.
14:00
P¦ kobiet Ljubno
kwalifikacje
22 lutego 2020 (sobota)
10:15
P¦ kobiet Ljubno
seria próbna
11:00
P¦ Rasnov
kwalifikacje
11:30
P¦ kobiet Ljubno
konkurs druż.
12:45
P¦ Rasnov
konkurs ind.
14:00
CoC Val di Fiemme
odprawa techniczna
14:00
FIS Cup Liberec
17:00
CoC Val di Fiemme
oficjalny trening
18:00
CoC Val di Fiemme
seria próbna
19:00
CoC Val di Fiemme
konkurs ind.
23 lutego 2020 (niedziela)
08:45
CoC Val di Fiemme
seria próbna
09:45
CoC Val di Fiemme
konkurs ind.
10:00
FIS Cup Liberec
10:15
P¦ kobiet Ljubno
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rankingi i kwoty startowe
Ilu zawodników może wystawić Polska w nadchodz±cych zawodach? SprawdĽ kwoty startowe!
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich