Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
kwiecień 2020
Najbliższe zawody
kalendarz na przyszły sezon
nie został jeszcze zatwierdzony
01.01.1990 - Garmisch-Partenkirchen (RFN) K-107
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki po I serii
zawodnik kraj odl. 1 punkty
1 Jens Weissflog NRD 101.0 220.5
2 Risto Laakkonen Finlandia 102.5 219.0
3 Frantisek Jez Czechosłowacja 102.0 218.5
4 Matti Nykänen Finlandia 103.5 218.0
5 Dieter Thoma RFN 103.5 216.0
6 Heinz Kuttin Austria 104.0 215.5
  Ernst Vettori Austria 102.0 215.5
8 Rune Olijnyk Norwegia 103.0 214.5
  Ari-Pekka Nikkola Finlandia 101.5 214.5
10 Pavel Ploc Czechosłowacja 104.5 214.0
11 Josef Heumann RFN 101.5 205.5
12 Virginio Lunardi Włochy 99.0 204.5
  Werner Haim Austria 99.5 204.5
14 Ralph Gebstedt NRD 97.0 201.0
15 Noriaki Kasai Japonia 97.0 200.5
16 Pavel Kustov ZSRR 99.0 199.5
17 Ron Richards Kanada 100.0 199.0
18 Robert Leonhardt RFN 97.0 197.0
  Franz Neulaendtner Austria 97.5 197.0
  Primoz Ulaga Jugosławia 98.0 197.0
21 Rene Kummerloew NRD 100.0 196.5
  Heiko Hunger NRD 100.0 196.5
23 Ole Gunnar Fidjestoel Norwegia 97.0 195.5
24 Andreas Bauer RFN 96.5 195.0
  Andreas Felder Austria 99.5 195.0
26 Martin Svagerko Czechosłowacja 95.0 194.0
27 Andrej Verveikin ZSRR 97.5 192.5
28 Jaroslav Sakala Czechosłowacja 95.0 191.5
29 Miran Tepes Jugosławia 96.5 191.0
  Jiri Parma Czechosłowacja 96.5 191.0
31 Thomas Klauser RFN 96.0 189.5
32 Franci Petek Jugosławia 94.0 189.0
33 Guenther Stranner Austria 93.0 188.5
  Jari Puikkonen Finlandia 96.5 188.5
35 Vladimir Breitschev Bułgaria 94.5 187.5
36 Norbert Hils RFN 93.0 185.0
37 Rolf Schilli RFN 94.5 184.5
38 Christoph Lehmann Szwajcaria 93.5 182.5
39 Jan Boklöv Szwecja 97.0 181.0
40 Andreas Scherer RFN 93.0 180.5
41 Didier Mollard Francja 93.5 180.0
42 Manabu Nikaido Japonia 98.0 179.5
43 Kent Johanssen Norwegia 93.5 179.0
44 Roberto Cecon Włochy 92.5 178.0
45 Staffan Taellberg Szwecja 92.0 176.5
46 Per-Inge Taellberg Szwecja 93.0 176.0
  Halvor Persson Norwegia 93.0 176.0
48 Akira Sato Japonia 91.0 175.5
49 Jarkko Heikkelae Finlandia 93.5 175.0
50 Dionis Vodnev ZSRR 90.5 173.5
51 Mikael Martinsson Szwecja 93.0 172.0
52 Zacharij Sotirov Bułgaria 93.0 89.5
53 Sandro Sambugaro Włochy 91.5 88.5
54 Tad Langlois USA 90.5 87.5
  Takuya Takeuchi Japonia 91.0 87.5
56 Michail Jessin ZSRR 92.0 87.0
57 Christian Hauswirth Szwajcaria 89.5 86.5
  Vegard Opaas Norwegia 90.0 86.5
59 Juergen Winterhalder RFN 89.0 85.5
  Vaesa Hakala Finlandia 89.0 85.5
61 Thomas Kindlimann Szwajcaria 89.0 84.5
62 Nicolas Jean-Prost Francja 88.5 84.0
63 Goran Janus Jugosławia 86.0 83.5
  Primoz Kopac Jugosławia 88.0 83.5
  Yvan Vouillamoz Szwajcaria 87.5 83.5
  Thomas Nordgren Szwecja 88.0 83.5
  Ulf Findeisen NRD 87.0 83.5
68 Bernat Sola Hiszpania 88.0 83.0
69 Alojzy Moskal Polska 86.0 81.0
  Jan Kowal Polska 86.5 81.0
71 Michael Irlinger RFN 86.0 80.5
  Vladimir Podzimek Czechosłowacja 86.0 80.5
73 Magne Johansen Norwegia 85.0 80.0
74 Markus Goellner RFN 85.0 77.0
75 Heiko Gasche RFN 83.0 75.5
  Christian Rimmel RFN 83.0 75.5
77 Colin Capel Kanada 81.0 72.5
  Bryan Sanders USA 80.5 72.5
79 Lorenz Wegscheider RFN 80.0 72.0
80 John Lockyer Kanada 80.0 70.5
81 Eckhard Reichertz RFN 76.0 67.0
82 Jim Holland USA 75.0 66.5

« Turniej Czterech Skoczni 1989/1990 - wszystkie konkursy »
Turniej Czterech Skoczni 1989/1990

Turniej Czterech Skoczni 1989/1990

Kalendarium
Julian Musiol
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Samuel Wiget (1992)
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Sonda
Kto był bohaterem sezonu 2019/20?
Dawid Kubacki
51%
Stefan Kraft
19%
Kamil Stoch
13%
Karl Geiger
6%
Marius Lindvik
4%
Ryoyu Kobayashi
2%
Stephan Leyhe
2%
Yukiya Sato
2%
Piotr Żyła
2%
Philipp Aschenwald
1%
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich