Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
8
12
13
14
15
19
20
21
22
23
24
25
26
30
grudzień 2022
Najbliższe zawody
09.12.2022, godz. 11:45
Titisee-Neustadt HS-142
30.12.1988 - Oberstdorf (RFN) K-115
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Dieter Thoma RFN 115.0 110.0 219.5
2 Risto Laakkonen Finlandia 112.5 105.0 212.5
3 Matti Nykänen Finlandia 108.5 109.5 209.0
4 Jens Weissflog NRD 109.0 103.0 206.5
5 Roberto Cecon Włochy 107.0 105.0 204.5
6 Ernst Vettori Austria 110.0 100.0 203.5
7 Josef Heumann RFN 108.0 105.5 201.5
8 Jan Boklöv Szwecja 111.0 104.5 201.0
9 Jon-Inge Kjorum Norwegia 109.0 102.0 200.0
  Jari Puikkonen Finlandia 108.0 101.0 200.0
11 Andreas Bauer RFN 109.5 101.5 199.0
12 Thomas Klauser RFN 107.5 102.0 198.5
13 Andreas Felder Austria 106.0 103.5 198.0
14 Pavel Kustov ZSRR 108.0 101.0 197.5
15 Matjaz Zupan Jugosławia 104.5 104.0 197.0
16 Guenther Stranner Austria 105.5 102.5 196.0
  Primoz Ulaga Jugosławia 104.5 103.0 196.0
18 Ole Christian Eidhammer Norwegia 102.5 101.0 193.0
19 Clas Brede Braaten Norwegia 104.5 102.0 192.5
20 Ladislav Dluhos Czechosłowacja 105.0 99.0 192.0
21 Vegard Opaas Norwegia 104.5 100.0 191.5
  Ari-Pekka Nikkola Finlandia 105.0 102.0 191.5
23 Franz Neulaendtner Austria 104.5 100.0 191.0
24 Jiri Malec Czechosłowacja 107.0 102.0 190.5
25 Werner Schuster Austria 104.5 99.0 189.5
26 Martin Svagerko Czechosłowacja 103.0 101.0 189.0
27 Frantisek Jez Czechosłowacja 101.0 99.0 187.5
28 Miran Tepes Jugosławia 103.0 99.5 187.0
29 Mike Holland USA 104.0 99.0 186.5
30 Werner Haim Austria 102.0 97.0 185.5
31 Vladimir Breitschev Bułgaria 104.0 99.0 184.5
32 Erik Johnsen Norwegia 102.5 98.5 184.0
33 Ole Gunnar Fidjestoel Norwegia 101.0 99.0 182.5
34 Jiri Parma Czechosłowacja 100.0 94.5 181.5
  Staffan Taellberg Szwecja 102.0 94.0 181.5
36 Rajko Lotric Jugosławia 103.5 90.5 181.0
  Christian Hauswirth Szwajcaria 102.0 96.5 181.0
  Andrej Verveikin ZSRR 101.0 98.0 181.0
  Vaesa Hakala Finlandia 102.0 97.5 181.0
40 Gerard Balanche Szwajcaria 100.0 98.0 179.0
41 Hroar Stjernen Norwegia 101.0 97.0 178.5
42 Primoz Kopac Jugosławia 101.0 98.0 178.0
43 Peter Grundig NRD 100.0 95.0 175.0
44 Janez Debelak Jugosławia 99.0 95.5 174.5
45 Ulf Findeisen NRD 98.5 94.0 174.0
46 Thomas Kindlimann Szwajcaria 99.0 97.0 173.0
47 Rolf Schilli RFN 98.0 96.5 172.5
48 Robert Leonhardt RFN 99.0 94.5 170.0
49 Pavel Ploc Czechosłowacja 98.5 90.0 165.0
  Heiko Hunger NRD 101.0 88.0 165.0
51 Matjaz Debelak Jugosławia 99.0   87.5
  Jan Kowal Polska 98.0   87.5
  Colin Capel Kanada 98.0   87.5
  Magne Johansen Norwegia 97.0   87.5
55 Emil Zografski Bułgaria 97.5   86.0
56 Thomas Ihle RFN 97.0   85.5
57 Aake Norman Szwecja 96.5   85.0
  Pascal Reymond Szwajcaria 96.5   85.0
  Carlo Pinzani Włochy 96.0   85.0
  Christof Duffner RFN 99.0   85.0
61 Oleg Krasilnikov ZSRR 96.0   84.5
62 Christoph Lehmann Szwajcaria 95.0   84.0
63 Nicolas Jean-Prost Francja 95.5   83.5
  Florian Treves Francja 94.5   83.5
65 Tad Langlois USA 96.0   82.5
66 Paul Erat Austria 94.0   81.0
67 Zbigniew Klimowski Polska 93.0   80.5
  Ivan Lunardi Włochy 93.0   80.5
  Janez Stirn Jugosławia 92.0   80.5
70 Mikael Martinsson Szwecja 94.0   80.0
  Andreas Scherer RFN 93.5   80.0
72 Norbert Hils RFN 92.0   79.0
  Didier Mollard Francja 94.0   79.0
74 Mark Konopacke USA 92.0   77.5
  Christian Rimmel RFN 91.0   77.5
  Jacky Arpin Francja 90.0   77.5
77 Bogdan Papierz Polska 90.0   77.0
78 Jarosław Mądry Polska 90.5   75.5
  Franz Wiegele Austria 92.0   75.5
80 Ernst Boesch Szwajcaria 88.5   75.0
81 Juergen Winterhalder RFN 90.0   74.0
82 Per-Inge Taellberg Szwecja 88.0   72.0
83 Bernat Sola Hiszpania 86.5   71.0
84 Wolfgang Steiert RFN 85.5   70.5
85 Kurt Stein USA 87.0   69.5
86 Lorenz Wegscheider RFN 85.5   69.0
  Eckhard Reichertz RFN 85.0   69.0
88 Todd Gillmann Kanada 84.0   66.5
89 Peter Gaffal RFN 84.0   65.0
90 Reiko Glass RFN 84.0   64.0
91 Antonio Lacedelli Włochy 82.0   63.0
92 Gabor Geller Węgry 75.5   53.5
93 Magnus Aastroem Szwecja 74.0   43.0
94 Heiko Gasche RFN 84.0   35.0
95 Eddie Edwards Wielka Brytania 61.0   27.0

« Turniej Czterech Skoczni 1988/1989 - wszystkie konkursy »
Turniej Czterech Skoczni 1988/1989

Turniej Czterech Skoczni 1988/1989

Najbliższe zawody
8 grudnia 2022 (czwartek)
14:00
PŚ Titisee
odprawa techniczna M
16:00
PŚ Titisee
oficjalny trening M
19:00
PŚ Titisee
odprawa techniczna K
9 grudnia 2022 (piątek)
10:00
PŚ Titisee
kwalifikacje M
11:45
PŚ Titisee
konkurs ind. M
14:00
PŚ Titisee
oficjalny trening K
15:30
CoC Vikersund
odprawa techniczna K
17:00
CoC Vikersund
oficjalny trening K
18:30
CoC Vikersund
konkurs ind. K
10 grudnia 2022 (sobota)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna K
10:30
PŚ Titisee
seria próbna mix
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. K
11:45
PŚ Titisee
konkurs mix
13:45
CoC Vikersund
odprawa techniczna M
15:00
CoC Vikersund
oficjalny trening M
17:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11 grudnia 2022 (niedziela)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna M
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11:00
PŚ Titisee
kwalifikacje K
12:15
PŚ Titisee
konkurs ind. K
14:30
PŚ Titisee
kwalifikacje M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
8.12.2022
04:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
8.12.2022
04:00
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
8.12.2022
06:00
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
8.12.2022
06:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
8.12.2022
12:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
8.12.2022
12:00
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
8.12.2022
12:30
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
8.12.2022
12:30
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
8.12.2022
15:45
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
8.12.2022
15:45
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich