Drzwi i bramy garażowe Hörmann - od lat najwyższe noty za jakość i styl
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
5
7
8
9
13
14
15
16
20
21
22
23
24
27
28
29
30
31
styczeń 2020
Najbliższe zawody
25.01.2020, godz. 03:00
Sapporo HS-137
CoC
30.12.1988 - Oberstdorf (RFN) K-115
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki po I serii
zawodnik kraj odl. 1 punkty
1 Dieter Thoma RFN 115.0 219.5
2 Risto Laakonen Finlandia 112.5 212.5
3 Matti Nykänen Finlandia 108.5 209.0
4 Jens Weissflog NRD 109.0 206.5
5 Roberto Cecon Włochy 107.0 204.5
6 Ernst Vettori Austria 110.0 203.5
7 Josef Heumann RFN 108.0 201.5
8 Jan Boklöv Szwecja 111.0 201.0
9 Jon-Inge Kjorum Norwegia 109.0 200.0
  Jari Puikkonen Finlandia 108.0 200.0
11 Andreas Bauer RFN 109.5 199.0
12 Thomas Klauser RFN 107.5 198.5
13 Andreas Felder Austria 106.0 198.0
14 Pavel Kustov ZSRR 108.0 197.5
15 Matjaz Zupan Jugosławia 104.5 197.0
16 Primoz Ulaga Jugosławia 104.5 196.0
17 Ole Christian Eidhammer Norwegia 102.5 193.0
18 Class Brade Braaten Norwegia 104.5 192.5
19 Ladislav Dluhos Czechosłowacja 105.0 192.0
20 Vegard Opaas Norwegia 104.5 191.5
  Ari-Pekka Nikkola Finlandia 105.0 191.5
22 Franz Neulaendtner Austria 104.5 191.0
23 Jiri Malec Czechosłowacja 107.0 190.5
24 Werner Schuster Austria 104.5 189.5
25 Martin Svagerko Czechosłowacja 103.0 189.0
26 Frantisek Jez Czechosłowacja 101.0 187.5
27 Miran Tepes Jugosławia 103.0 187.0
28 Mike Holland USA 104.0 186.5
29 Werner Haim Austria 102.0 185.5
30 Vladimir Breitschev Bułgaria 104.0 184.5
31 Erik Johnsen Norwegia 102.5 184.0
32 Ole Gunnar Fidjestoel Norwegia 101.0 182.5
33 Jiri Parma Czechosłowacja 100.0 181.5
  Staffan Taellberg Szwecja 102.0 181.5
35 Rajko Lotric Jugosławia 103.5 181.0
  Christian Hauswirth Szwajcaria 102.0 181.0
  Andrej Vervejkin ZSRR 101.0 181.0
  Vaesa Hakala Finlandia 101.0 181.0
39 Gerard Balanche Szwajcaria   179.0
40 Hroar Stjernen Norwegia   178.5
41 Primoz Kopac Jugosławia   178.0
42 Peter Grundig NRD   175.0
43 Janez Debelak Jugosławia   174.5
44 Ulf Findeisen NRD   174.0
45 Thomas Kindlimann Szwajcaria   173.0
46 Rolf Schilli RFN   172.5
47 Robert Leonhard RFN   170.0
48 Pavel Ploc Czechosłowacja 98.5 165.0
  Heiko Hunger NRD   165.0
50 Matjaz Debelak Jugosławia   87.5
  Jan Kowal Polska   87.5
  Colin Capel Kanada   87.5
  Magne Johansen Norwegia   87.5
54 Emil Zografski Bułgaria   86.0
55 Thomas Ihle RFN   85.5
56 Aake Norman Szwecja   85.0
  Pascal Raymond Szwajcaria   85.0
  Carlo Pinzani Włochy   85.0
  Christof Duffner RFN   85.0
60 Oleg Krasilnikov ZSRR   84.5
61 Christoph Lehmann Szwajcaria   84.0
62 Nicolas Jean-Prost Francja   83.5
  Florian Treves Francja   83.5
64 Tad Langlois USA   82.5
65 Paul Erat Austria   81.0
66 Zbigniew Klimowski Polska   80.5
  Ivan Lunardi Włochy   80.5
  Janez Stirn Jugosławia   80.5
69 Mikael Martinsson Szwecja   80.0
  Andreas Scherer RFN   80.0
71 Norbert Hils RFN   79.0
  Didier Mollard Francja   79.0
73 Mark Konopacke USA   77.5
  Christian Rimmel RFN   77.5
  Jacky Arpin Francja   77.5
76 Bogdan Papierz Polska   77.0
77 Jarosław M±dry Polska   75.5
  Franz Wiegele Austria   75.5
79 Ernst Boesch Szwajcaria   75.0
80 Juergen Winterhalder RFN   74.0
81 Per-Inge Taellberg Szwecja   72.0
82 Bernat Sola Hiszpania   71.0
83 Wolfgang Steiert RFN   70.5
84 Kurt Stein USA   69.5
85 Lorenz Wegscheider RFN   69.0
  Eckhard Reichertz RFN   69.0
87 Todd Gillmann Kanada   66.5
88 Peter Gaffal RFN   65.0
89 Reiko Glass RFN   64.0
90 Antonio Lacedelli Włochy   63.0
91 Gabor Geller Węgry   53.5
92 Magnus Aastroem Szwecja   43.0
93 Heiko Gasche RFN   35.0
94 Eddie Edwards Wielka Brytania   27.0
95 Guenther Stranner Austria   0.0

« Turniej Czterech Skoczni 1988/1989 - wszystkie konkursy »
Turniej Czterech Skoczni 1988/1989

Turniej Czterech Skoczni 1988/1989

Najbliższe zawody
20 stycznia 2020 (poniedziałek)
09:30
YOG Lozanna
10:30
YOG Lozanna
konkurs mix
22 stycznia 2020 (¶roda)
09:00
YOG Lozanna
s. próbna (szt. mix)
10:00
YOG Lozanna
szt. mix (skoki)
13:30
YOG Lozanna
szt. mix (bieg)
24 stycznia 2020 (pi±tek)
09:30
P¦ kobiet Rasnov
odprawa techniczna
11:00
P¦ Zakopane
odprawa techniczna
11:00
P¦ kobiet Rasnov
oficjalny trening
12:00
CoC Sapporo
odprawa techniczna
13:00
P¦ kobiet Rasnov
kwalifikacje
16:00
P¦ Zakopane
oficjalny trening
18:00
P¦ Zakopane
kwalifikacje
19:00
FIS Cup Rastbüchl
odprawa techniczna K/M
25 stycznia 2020 (sobota)
01:00
CoC Sapporo
oficjalny trening
02:00
CoC Sapporo
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Liczne tabele z rekordami
Najwięcej zwycięstw, najmłodszy triumfator... Zobacz rekordy i statystyki skoków narciarskich...
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich