Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
kwiecień 2019
Najbliższe zawody
06.07.2019
Kranj HS-
CoC
01.01.1987 - Garmisch-Partenkirchen (RFN) K-115
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki po I serii
zawodnik kraj odl. 1 punkty
1 Andreas Bauer RFN 98.0 204.4
2 Jukka Kalso Finlandia 96.0 202.0
3 Ulf Findeisen NRD 98.5 201.0
4 Miran Tepes Jugosławia 95.0 200.0
5 Matjaz Debelak Jugosławia 96.0 197.6
6 Thomas Klauser RFN 94.0 194.9
7 Ernst Vettori Austria 94.0 194.0
8 Jens Weissflog NRD 93.5 189.3
9 Matti Nykänen Finlandia 93.5 188.2
10 Jiri Parma Czechosłowacja 93.5 187.8
11 Janez Stirn Jugosławia 94.5 186.2
12 Andreas Felder Austria 94.0 184.9
13 Gerard Balanche Szwajcaria 93.0 184.8
14 Primoz Ulaga Jugosławia 91.5 184.0
15 Vegard Opaas Norwegia 87.0 183.4
16 Wolfgang Steiert RFN 92.0 180.8
17 Ingo Lesser NRD 92.5 179.3
18 Ole Gunnar Fidjestoel Norwegia 94.5 179.0
19 Martin Svagerko Czechosłowacja 92.0 178.9
20 Trond Joeran Pedersen Norwegia 91.5 178.0
21 Jari Puikkonen Finlandia 94.5 177.6
22 Jan Kowal Polska 93.0 176.8
23 Jon-Inge Kjorum Norwegia 93.0 175.9
24 Raimund Resch Austria 93.5 174.6
25 Vadim Zakharov ZSRR 91.5 171.7
26 Antonio Lacedelli Włochy   171.4
27 Shinichi Tanaka Japonia 89.0 171.2
28 Michele Sambugaro Włochy   170.8
29 Virginio Lunardi Włochy   170.7
30 Ole Christian Eidhammer Norwegia 89.0 169.7
31 Tuomo Ylipulli Finlandia   168.7
32 Valerji Karetnikov ZSRR   168.1
33 Vladimir Podzimek Czechosłowacja   167.9
34 Lorenz Wegscheider RFN   167.5
35 Olav Hansson Norwegia 93.0 167.3
36 Fabrice Piazzini Szwajcaria   166.1
37 Mark Konopacke USA   165.4
38 Peter Rohwein RFN   164.9
39 Josef Heumann RFN   164.5
40 Walent Boschitschkov Bułgaria   164.3
41 Harald Rodlauer Austria   163.5
42 Bohumil Vacek Czechosłowacja   163.0
43 Matjaz Zupan Jugosławia   162.8
44 Rajko Lotric Jugosławia   160.2
  Akira Sato Japonia 88.0 160.2
46 Oliver Strohmaier Austria   158.8
47 Christian Rimmel RFN   157.5
48 Hroar Stjernen Norwegia 88.0 157.3
49 Adolf Hirner Austria   155.4
50 Chiharu Nishikata Japonia 89.0 142.7
51 Franz Neulaendtner Austria   136.4
52 Ari-Pekka Nikkola Finlandia   76.0
53 Uli Boll RFN   75.5
54 Thomas Kindlimann Szwajcaria   75.0
55 Didier Mollard Francja   74.6
56 Shohei Sakaguchi Japonia 85.0 73.7
57 Masaru Nagaoka Japonia 85.0 72.7
58 Pekka Suorsa Finlandia   72.3
59 Zane Palmer USA   71.7
  Pavel Ploc Czechosłowacja   71.7
61 Remo Lederer NRD   71.3
62 Rolf Schilli RFN   71.2
63 Christian Hauswirth Szwajcaria   70.3
  Gerard Colin Francja   70.3
65 Hiro Shima Japonia 83.0 69.9
66 Thomas Ihle RFN   69.8
67 Massimo Rigoni Włochy   69.6
68 Peter Grundig NRD   69.5
69 Pascal Raymond Szwajcaria   69.4
70 Frederic Berger Francja   69.3
71 Andrej Vervejkin ZSRR   69.1
72 Aleksandr Taranov ZSRR   69.0
73 Carlo Pinzani Włochy   68.5
  Juergen Winterhalder RFN   68.5
75 Rick Newborn USA   68.4
76 Raimund Litschko NRD   68.1
77 Sergei Brysgalov ZSRR   68.0
78 Magnus Aastroem Szwecja   67.7
79 Georg Waldvogel RFN   67.3
80 Stein Gruben Norwegia   66.1
81 Dieter Thoma RFN   66.0
82 Jan Boklöv Szwecja   65.7
83 Ladislav Dluhos Czechosłowacja   65.2
84 Bernat Sola Hiszpania   65.1
85 Per-Inge Taellberg Szwecja   64.2
86 Richard Schallert Austria   64.1
87 Chris Hastings USA   63.5
88 Thomas Hasselberger RFN   63.2
89 Bogdan Papierz Polska   62.7
90 Vladimir Breitschev Bułgaria   62.2
91 Andrej Uchanjov ZSRR   60.0
92 Markus Gahler Szwajcaria   59.9
93 Horst Bulau Kanada   59.0
94 Aake Norman Szwecja   58.0
95 Thomas Nordgren Szwecja   57.0
96 Franck Rey Francja   55.8
97 Ivo Pertile Włochy   55.6
98 Ron Richards Kanada   55.4
99 Staffan Taellberg Szwecja   53.4
100 Gabor Geller Węgry   52.7
101 Olaf Vogler RFN   52.5
  Eckhard Reichertz RFN   52.5
103 Laszlo Fischer Węgry   51.5
104 Anders Daun Szwecja   49.9
105 Thomas Dufter RFN   49.8
106 Michael Schiele RFN   48.2
107 Magnus Westman Szwecja   46.7
108 Piotr Fijas Polska   40.6
109 Mihaly Szalai Węgry   36.6
110 Jesus Lobo Hiszpania   28.6
111 Ron Rautio Kanada   24.7
112 Gerrit Konijnenberg Holandia   20.8

« Turniej Czterech Skoczni 1986/1987 - wszystkie konkursy »
Turniej Czterech Skoczni 1986/1987

Turniej Czterech Skoczni 1986/1987

Kalendarium
Anders Johnson
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Oceane Avocat Gros (1997)
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Listy zawodników z prawem startu w P¦ i PK
Lubisz zabawić się w selekcjonera kadry? Zobacz, kogo możesz wybrać!
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Dawid Kubacki
Jakub Wolny
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
Piotr Żyła
Domen Prevc
Kamil Stoch
Evgeniy Klimov
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich