Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
kwiecień 2019
Najbliższe zawody
06.07.2019
Kranj HS-
CoC
30.12.1979 - Oberstdorf (RFN) K-115
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki po I serii
zawodnik kraj odl. 1 punkty
1 Jochen Danneberg NRD 111.0 248.2
2 Hubert Neuper Austria 112.0 243.5
3 Alfred Groyer Austria 113.0 241.8
4 Keijo Korhonen Finlandia 104.5 241.0
5 Harald Duschek NRD 108.0 239.0
6 Takafumi Kawabata Japonia 111.0 235.2
7 Klaus Ostwald NRD 110.0 234.3
8 Vladimir Vlassov ZSRR 112.0 233.1
  Per Bergerud Norwegia 104.0 233.1
10 Martin Weber NRD 105.0 232.7
11 Johan Saetre Norwegia 104.5 232.4
12 Robert Moesching Szwajcaria   232.1
13 Hansjoerg Sumi Szwajcaria   231.9
14 Christer Karlsson Szwecja   231.7
15 Klaus Tuchscherer Austria   231.5
16 Hirokazu Yagi Japonia 107.5 230.8
17 Bogdan Norcic Jugosławia   229.6
18 Falko Weisspflog NRD   227.6
19 Armin Kogler Austria   224.6
20 Henry Glass NRD   223.1
21 Anton Innauer Austria   222.4
22 Anatolij Oparin ZSRR   222.2
23 Hans Millonig Austria   220.6
24 Hermann Weinbuch RFN   220.2
25 Ulf Joergensen Norwegia   220.1
26 Yuji Kawamura Japonia 104.0 217.5
27 Piotr Fijas Polska   217.3
28 Manfred Deckert NRD   217.2
29 Alois Lipburger Austria   216.4
30 Tauno Kaeyhko Finlandia   215.2
31 Bernard Moullier Francja   215.0
  Juriy Iwanov ZSRR   215.0
33 Jari Pulkkinen Finlandia 104.0 213.3
  Valerij Savin ZSRR   213.3
35 Sergei Saitchik ZSRR   211.4
36 Georges Jaquier Szwajcaria   211.3
37 Kari Ylianttila Finlandia 103.0 211.2
38 Masaru Nagaoka Japonia 101.5 211.0
39 Peter Schwinghammer RFN   209.1
40 Jan Holmlund Szwecja   206.1
41 Jouko Toermaenen Finlandia 99.0 205.3
42 Hiroyasu Aizawa Japonia 99.0 204.1
43 Thomas Meisinger NRD   203.7
44 Hubert Schwarz RFN   203.1
45 Dag Holmen Jensen Norwegia   202.7
46 Vasja Bajc Jugosławia   201.8
47 Peter Leitner RFN   200.1
48 Per Steinar Nordlien Norwegia   196.7
49 Roger Ruud Norwegia   195.1
50 Seppo Toivonen Szwecja   186.6
51 Jan Tanczos Czechosłowacja   104.1
52 Frantisek Novak Czechosłowacja   103.9
53 Lido Tomasi Włochy   103.8
54 Paul Egloff Szwajcaria   103.2
55 Thomas Klauser RFN   103.0
56 Andrzej Kowalski Polska   102.3
57 Tom Levorstad Norwegia   102.2
58 Josef Samek Czechosłowacja   101.4
59 Miran Tepes Jugosławia   100.9
60 Pl. Schmidinger Szwajcaria   100.8
61 Masahiro Akimoto Japonia 96.0 100.4
62 Gerard Colin Francja   100.3
63 Sajae Tsuruga Japonia 95.0 100.0
  Kari Heinonen Finlandia   100.0
65 Josef Brzuchanski Czechosłowacja   99.9
66 Steve Collins Kanada   99.1
67 Horst Bulau Kanada   98.6
68 Leos Skoda Czechosłowacja   98.5
69 Albert Wursthorn RFN   98.1
70 Ole Bremseth Norwegia   97.8
71 Brane Benedik Jugosławia   97.5
72 Alexi Borovitin ZSRR   96.9
73 Vladimir Cherniaev ZSRR   96.6
74 Per Balkasen Szwecja   94.9
75 Jari Larinto Finlandia   93.2
76 Marko Mlakar Jugosławia   92.3
77 Hans-Joerg Eschrich RFN   91.4
78 Stanisław Pawlusiak Polska   90.6
  Patric Dubiez Francja   90.6
80 Zoltan Kelemen Węgry   88.8
81 Massimo Rigoni Włochy   87.2
82 Jim Denney USA   86.9
83 Piotr Sunin ZSRR   84.8
  Walent Boschitschkov Bułgaria   84.8
85 Jari Puikkonen Finlandia   84.5
86 Primoz Ulaga Jugosławia   83.8
  Hans Wallner Austria   83.8
88 Ivo Zupan Jugosławia   81.7
89 Ivano Wegher Włochy   81.0
90 Pentti Kokkonen Finlandia   79.2
91 Gabor Geller Węgry   77.9
92 Ron Richards Kanada   76.5
93 Laszlo Fischer Węgry   75.5
94 Thomas Cano Hiszpania   73.0
95 Angel Stojanov Bułgaria   71.8
96 Paavo Lukkariniemi Finlandia   71.5
97 Gyula Henyel Węgry   71.2
98 Philippe Jacoberger Francja   69.6
99 Peter Dimitrov Bułgaria   68.9
100 Chris McNeill USA   61.7
101 Stanisław Bobak Polska   58.7
102 Vladimir Breitschev Bułgaria   56.4
103 Angel Jeaniquet Hiszpania   50.2
104 John Broman USA   42.6
105 Robert Fogarasi Węgry   33.9

« Turniej Czterech Skoczni 1979/1980 - wszystkie konkursy »
Turniej Czterech Skoczni 1979/1980

Turniej Czterech Skoczni 1979/1980

Kalendarium
Andreas Kuettel
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Miran Tepes (1961)
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Dawid Kubacki
Jakub Wolny
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
Piotr Żyła
Domen Prevc
Kamil Stoch
Evgeniy Klimov
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich