BetX - z kodem SKOKINARCIARSKIEPL darmowy zakład 20 PLN od partnera strony BetX. BetX Polska Legalny bukmacher nr licencji PS4.6831.30.2017 wydanej przez Ministra Finansów na okres 6 lat. Zakaz uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18 roku życia. Hazard stwarza wysokie ryzyko straty finansowej. Nadmierna gra niesie ze sob± potencjalne zagrożenie dla zdrowia. Strona przeznaczona tylko dla osób pełnoletnich.
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
14
15
16
17
21
22
23
24
25
26
30
31
grudzień 2020
Najbliższe zawody
06.12.2020, godz. 15:00
Lillehammer HS-140
P¦-k
03.01.1974 - Innsbruck (Austria) K-90
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Hans Georg Aschenbach NRD 94.0 96.0 251.3
2 Hans Schmid Szwajcaria 95.0 97.0 244.6
3 Walter Steiner Szwajcaria 94.0 95.0 242.9
4 Henry Glass NRD 94.5 91.0 240.5
5 Bernd Eckstein NRD 93.0 93.0 239.2
6 Rudolf Höhnl Czechosłowacja 91.0 96.0 236.6
7 Reinhold Bachler Austria 91.0 94.5 236.0
8 Jury Kalinin ZSRR 91.5 92.0 235.7
9 Dietrich Kampf NRD 91.0 93.5 235.6
10 Tadeusz Pawlusiak Polska 92.0 91.0 234.5
11 Alfred Grosche RFN 93.5 91.0 231.1
12 Hans Wallner Austria 93.0 91.0 227.9
13 Akitsugu Konno Japonia 91.0 86.5 226.8
14 Esko Rautionaho Finlandia 86.5 92.0 224.7
15 Tauno Kaeyhko Finlandia 86.5 91.0 221.8
  Josef Bonetti Szwajcaria 90.0 90.0 221.8
17 Hiroshi Itagaki Japonia 88.0 86.0 221.4
18 Adam Krzysztofiak Polska 86.0 89.0 220.3
19 Josef Matous Czechosłowacja 91.5 85.0 219.4
20 Jerri Martin USA 88.5 85.5 218.4
21 Jiri Raska Czechosłowacja 87.0 88.0 217.8
22 Jouko Toermaenen Finlandia 85.0 89.0 215.9
23 Ron Stelle USA 89.0 87.0 215.7
24 Sergej Botschkov ZSRR 84.5 90.0 215.6
25 Wladimir Napylow ZSRR 86.0 86.5 215.3
26 Jochen Danneberg NRD 88.0 86.0 213.9
  Gari Napalkov ZSRR 93.0 96.0 213.9
28 Heinz Wossipiwo NRD 85.0 86.5 213.4
29 Johan Saetre Norwegia 87.0 85.0 212.6
30 Anton Innauer Austria 86.0 84.5 212.0
31 Gregory Windsperger USA 86.0 88.0 211.9
  Walter Schwabl Austria 88.5 85.5 211.9
33 Rainer Schmidt NRD 85.5 85.5 211.2
34 Leos Skoda Czechosłowacja 90.0 83.5 210.7
35 Richard Graves Kanada 90.0 86.5 210.4
36 Masakatsu Asari Japonia 86.5 83.0 210.1
37 Ernst von Grueningen Szwajcaria 88.5 85.0 209.7
38 Josef Schwinghammer RFN 85.5 86.0 207.9
39 Christer Karlsson Szwecja 84.5 89.0 207.7
40 Rudolf Wanner Austria 86.0 84.0 207.3
41 Andreas Lundqvist Szwecja 89.0 82.5 205.9
42 Kari Ylianttila Finlandia 84.5 84.0 205.7
43 Hisayothi Sawada Japonia 83.0 86.5 205.6
44 Peter Stefancic Jugosławia 85.0 86.5 204.9
45 Thomas Lundgren Szwecja 85.0 86.0 203.7
46 Jaromir Lidak Czechosłowacja 84.0 83.5 203.3
47 Dietmar Aschenbach NRD 81.0 84.5 202.0
  Jay Rand USA 85.0 83.0 202.0
49 Richard Grady Kanada 85.5 84.0 199.1
50 Odd Grette Norwegia 84.5 84.0 198.7
51 Marian Prelovsek Jugosławia 83.0 84.0 198.6
52 Tom Reaper Kanada 86.0 83.0 198.4
53 Karel Kodejska Czechosłowacja 82.0 80.0 197.6
54 Branko Dolhar Jugosławia 79.0 84.5 194.2
55 Peter Dubb RFN 78.0 89.5 193.8
56 Gilbert Poirot Francja 85.0 79.0 192.9
57 Peter Wilson Kanada 79.5 83.5 192.5
58 Arne Haugen USA 79.0 82.5 190.4
59 Bjarne Naes Norwegia 77.0 84.0 189.7
60 Rolf Nordgren Szwecja 87.0 76.5 185.2
61 Arnfinn Henden Norwegia 79.0 83.0 184.6
62 Janez Jurman Jugosławia 84.0 76.0 183.3
63 Sepp Zehnder Szwajcaria 78.0 78.0 182.2
64 Stanisław Bobak Polska 84.0 79.0 181.0
65 Georgi Lasev Bułgaria 79.0 75.0 178.4
66 Sepp Gratzer Austria 75.0 81.0 178.2
67 Knut Nordle Kanada 78.0 79.0 176.1
68 Klaus Boll RFN 78.0 75.5 175.2
69 Danilo Pudgar Jugosławia 76.0 76.0 175.1
70 Aleksander Karapusov ZSRR 83.0 83.5 174.4
71 Ernst Wursthorn RFN 77.0 76.0 173.0
72 Bernd Zapf RFN 78.0 76.0 172.9
73 Tascho Sterev Bułgaria 79.0 79.0 172.0
74 Yvan Richard Francja 85.0 84.0 171.4
75 Lenhart Elimaee Szwecja 73.0 78.0 170.2
76 James Yerly Francja 80.0 76.0 168.7
77 Jeff Wright USA 76.0 75.0 168.2
78 Lido Tomasi Włochy 76.0 79.0 167.8
79 Eric Aubert Szwajcaria 73.0 78.0 167.7
80 Wojciech Fortuna Polska 73.0 75.5 165.7
81 Marjan Mesec Jugosławia 83.0 82.5 165.0
82 Hans Millonig Austria 80.0 84.5 164.6
83 Ermis Bontempelli Włochy 77.0 70.0 156.1
84 Rudolf Tusch RFN 75.5 83.0 154.2
85 Ivan Zharkov Bułgaria 69.0 78.0 153.6
86 Alessio Dunnhofer Włochy 68.0 75.0 151.5
87 Sandro Dalle Ave Włochy 72.0 72.0 149.9
88 Kazuhiro Akimoto Japonia 78.0 79.0 149.6
89 Georgi Geliov Bułgaria 70.0 68.0 135.0
90 Jean-Claude Gaillard Francja 77.0 79.0 111.2

« Turniej Czterech Skoczni 1973/1974 - wszystkie konkursy »
Turniej Czterech Skoczni 1973/1974

Turniej Czterech Skoczni 1973/1974

Najbliższe zawody
6 grudnia 2020 (niedziela)
15:00
P¦ Niżny Tagił
kwalifikacje
16:00
P¦ Niżny Tagił
konkurs ind.
9 grudnia 2020 (¶roda)
19:00
M¦ Planica
odprawa techniczna
10 grudnia 2020 (czwartek)
14:00
M¦ Planica
oficjalny trening
16:00
M¦ Planica
kwalifikacje
11 grudnia 2020 (pi±tek)
15:00
FIS Cup Kandersteg
odprawa techniczna K
15:00
M¦ Planica
seria próbna
16:00
M¦ Planica
konkurs ind.
17:00
FIS Cup Kandersteg
oficjalny trening K
17:45
FIS Cup Kandersteg
seria próbna K
18:30
FIS Cup Kandersteg
konkurs K
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu
dzisiaj
04:15
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Niżny Tagił
dzisiaj
06:15
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Niżny Tagił
dzisiaj
07:01
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Niżny Tagił
dzisiaj
15:50
Eurosport
Player
Puchar ¦wiata - Niżny Tagił | HS 134, konkurs indywidualny
(cało¶ć, bez przerw reklamowych)
LIVE
dzisiaj
15:55
Eurosport
Player
Puchar ¦wiata - Nizhny Tagil | HS 134, konkurs indywidualny
(cało¶ć, bez przerw reklamowych)
LIVE
dzisiaj
16:00
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Niżny Tagił
LIVE
dzisiaj
17:45
Eurosport 1 Sporty zimowe - studio
LIVE
dzisiaj
20:01
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Niżny Tagił
dzisiaj
23:37
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Niżny Tagił
jutro
00:30
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Niżny Tagił
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Sonda
Kto wygra P¦ w sezonie 2020/21?
Dawid Kubacki
28%
Markus Eisenbichler
23%
koronawirus
22%
Kamil Stoch
9%
Piotr Żyła
6%
Halvor Egner Granerud
5%
Karl Geiger
3%
inny skoczek
3%
Stefan Kraft
1%
Peter Prevc
1%
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich