Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
16
17
18
19
20
23
24
25
26
27
30
wrzesień 2019
Najbliższe zawody
21.09.2019, godz. 10:15
Stams HS-115
CoC-k
01.01.1967 - Garmisch-Partenkirchen (RFN) K-80
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki po I serii
zawodnik kraj odl. 1 punkty *
1 LL Alfred Winkler RFN 0.0 0.0
LL Gilbert Poirot Francja 0.0 0.0
LL Richard Pfiffner Szwajcaria 0.0 0.0
LL Yoshihiko Ito Japonia 0.0 0.0
LL Kimio Saito Japonia 0.0 0.0
LL Baldur Preiml Austria 0.0 0.0
LL Giacomo Aimoni Włochy 0.0 0.0
LL Henrik Ohlmayr RFN 0.0 0.0
LL Dave Lundmark USA 0.0 0.0
LL Heinz Schmidt NRD 0.0 0.0
LL Wolfgang Happle RFN 0.0 0.0
LL Adrian Watt USA 0.0 0.0
LL Christoffer Selbek Norwegia 0.0 0.0
LL Willi Schuster Austria 0.0 0.0
LL Herbert Schmid Szwajcaria 0.0 0.0
LL Marian Pecar Jugosławia 0.0 0.0
LL Walter Schwabl Austria 0.0 0.0
LL Mats O. Oestman Szwecja 0.0 0.0
LL Jean-Marie Poirot Francja 0.0 0.0
LL Tord Karlsson Szwecja 0.0 0.0
LL Mario Cecon Włochy 0.0 0.0
LL James Yerrly Francja 0.0 0.0
LL Ulf Kvendbo Kanada 0.0 0.0
LL Pat Morris Kanada 0.0 0.0
LL Max Walter Szwajcaria 0.0 0.0
LL Olli Korhonen Finlandia 0.0 0.0
LL Karl Heinz Munk NRD 0.0 0.0
LL Enzio Damolin Włochy 0.0 0.0
LL Alain Macle Francja 0.0 0.0
LL Stanko Smolej Jugosławia 0.0 0.0
LL Sławomir Kardas Polska 0.0 0.0
LL Maurice Arbez Francja 0.0 0.0
LL Hans Schmid Szwajcaria 0.0 0.0
LL Peter Erzen Jugosławia 0.0 0.0
LL Tommy Karlsson Szwecja 0.0 0.0
LL Albert Heim Austria 0.0 0.0
LL Takashi Fujisawa Japonia 0.0 0.0
LL Mihail Veretnikov ZSRR 0.0 0.0
LL Ryszard Witke Polska 0.0 0.0
LL Pjotr Kovalenko ZSRR 0.0 0.0
LL Zbynek Hubac Czechosłowacja 0.0 0.0
LL Veit Kuehrt NRD 0.0 0.0
LL Josef Lichtenegger Austria 0.0 0.0
LL Max Golser Austria 0.0 0.0
LL Jiri Raska Czechosłowacja 0.0 0.0
LL Dieter Neuendorf NRD 0.0 0.0
LL Veikko Kankkonen Finlandia 0.0 0.0
LL Reinhold Bachler Austria 0.0 0.0
LL Manfred Queck NRD 0.0 0.0
LL Vale Emeljanov ZSRR 0.0 0.0
LL Ronald Jensen Norwegia 0.0 0.0
LL Peter Lesser NRD 0.0 0.0
LL Kakhaber Tsakadze ZSRR 0.0 0.0
LL Józef Kocyan Polska 0.0 0.0
LL Jay Martin USA 0.0 0.0
LL Paavo Maunu Finlandia 0.0 0.0
LL Piotr Wala Polska 0.0 0.0
LL Niilo Halonen Finlandia 0.0 0.0
LL Sepp Zehnder Szwajcaria 0.0 0.0
LL Guenther Guellner RFN 0.0 0.0
LL Heikki Visnen Finlandia 0.0 0.0
LL Erkki Pukka Finlandia 0.0 0.0
LL Heini Ihle RFN 0.0 0.0
LL Franz Keller RFN 0.0 0.0
LL Ludvic Zajc Jugosławia 0.0 0.0
LL Józef Przybyła Polska 0.0 0.0
LL Wolfgang Stoehr NRD 0.0 0.0
LL Frantisek Rydval Czechosłowacja 0.0 0.0
LL Rudolf Höhnl Czechosłowacja 0.0 0.0
LL Bjoern Wirkola Norwegia 0.0 0.0
* - ostatnia kolumna: pozycja, jak± zawodnik zaj±łby w konkursie bez systemu KO
Alternatywna tabela wyników
Przegrani
zawodnik kraj odl. 1 punkty
  Pat Morris Kanada   0.0
  Max Walter Szwajcaria   0.0
  Ulf Kvendbo Kanada   0.0
  James Yerrly Francja   0.0
  Jean-Marie Poirot Francja   0.0
  Tord Karlsson Szwecja   0.0
  Mario Cecon Włochy   0.0
  Olli Korhonen Finlandia   0.0
  Karl Heinz Munk NRD   0.0
  Hans Schmid Szwajcaria   0.0
  Peter Erzen Jugosławia   0.0
  Maurice Arbez Francja   0.0
  Sławomir Kardas Polska   0.0
  Enzio Damolin Włochy   0.0
  Alain Macle Francja   0.0
  Stanko Smolej Jugosławia   0.0
  Mats O. Oestman Szwecja   0.0
  Walter Schwabl Austria   0.0
  Baldur Preiml Austria   0.0
  Giacomo Aimoni Włochy   0.0
  Kimio Saito Japonia   0.0
  Yoshihiko Ito Japonia   0.0
  Alfred Winkler RFN   0.0
  Gilbert Poirot Francja   0.0
  Richard Pfiffner Szwajcaria   0.0
  Henrik Ohlmayr RFN   0.0
  Dave Lundmark USA   0.0
  Herbert Schmid Szwajcaria   0.0
  Marian Pecar Jugosławia   0.0
  Willi Schuster Austria   0.0
  Christoffer Selbek Norwegia   0.0
  Heinz Schmidt NRD   0.0
  Wolfgang Happle RFN   0.0
  Adrian Watt USA   0.0
  Tommy Karlsson Szwecja   0.0
  Albert Heim Austria   0.0
  Guenther Guellner RFN   0.0
  Heikki Visnen Finlandia   0.0
  Sepp Zehnder Szwajcaria   0.0
  Niilo Halonen Finlandia   0.0
  Jay Martin USA   0.0
  Paavo Maunu Finlandia   0.0
  Piotr Wala Polska   0.0
  Erkki Pukka Finlandia   0.0
  Heini Ihle RFN   0.0
  Frantisek Rydval Czechosłowacja   0.0
  Rudolf Höhnl Czechosłowacja   0.0
  Wolfgang Stoehr NRD   0.0
  Józef Przybyła Polska   0.0
  Franz Keller RFN   0.0
  Ludvic Zajc Jugosławia   0.0
  Józef Kocyan Polska   0.0
  Kakhaber Tsakadze ZSRR   0.0
  Veit Kuehrt NRD   0.0
  Josef Lichtenegger Austria   0.0
  Zbynek Hubac Czechosłowacja   0.0
  Pjotr Kovalenko ZSRR   0.0
  Takashi Fujisawa Japonia   0.0
  Mihail Veretnikov ZSRR   0.0
  Ryszard Witke Polska   0.0
  Max Golser Austria   0.0
  Jiri Raska Czechosłowacja   0.0
  Ronald Jensen Norwegia   0.0
  Peter Lesser NRD   0.0
  Vale Emeljanov ZSRR   0.0
  Manfred Queck NRD   0.0
  Dieter Neuendorf NRD   0.0
  Veikko Kankkonen Finlandia   0.0
  Reinhold Bachler Austria   0.0
  Bjoern Wirkola Norwegia   0.0

« Turniej Czterech Skoczni 1966/1967 - wszystkie konkursy »
Turniej Czterech Skoczni 1966/1967

Turniej Czterech Skoczni 1966/1967

Najbliższe zawody
21 wrze¶nia 2019 (sobota)
08:30
CoC Stams
oficjalny trening K
10:15
CoC Stams
konkurs ind. K
13:30
CoC Stams
oficjalny trening M
15:30
CoC Stams
konkurs ind. M
22 wrze¶nia 2019 (niedziela)
08:30
CoC Stams
seria próbna K
09:15
CoC Stams
konkurs ind. K
12:00
CoC Stams
seria próbna M
13:00
CoC Stams
konkurs ind. M
28 wrze¶nia 2019 (sobota)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
13:30
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
15:00
CoC Klingenthal
oficjalny trening
16:30
LGP Hinzenbach
oficjalny trening
17:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
18:30
LGP Hinzenbach
kwalifikacje
29 wrze¶nia 2019 (niedziela)
09:00
CoC Klingenthal
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Sonda
Kto wygra LGP 2019?
Timi Zajc
Karl Geiger
Naoki Nakamura
Yukiya Sato
Dawid Kubacki
Evgeniy Klimov
Keiichi Sato
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich