Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
28
29
30
listopad 2022
Najbliższe zawody
27.11.2022, godz. 09:00
Ruka HS-142
27.12.1964 - Oberstdorf (RFN) K-74
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Torgeir Brandtzaeg Norwegia 73.5 77.0 230.5
2 Pjotr Kovalenko ZSRR 72.0 76.0 215.5
3 Dave Hicks USA 69.0 72.0 206.7
4 Ludvik Zajc Jugosławia 69.5 72.5 205.8
5 Bjoern Wirkola Norwegia 67.0 74.0 205.4
6 Giacomo Aimoni Włochy 68.5 72.0 204.9
7 Thoralf Engan Norwegia 68.0 72.5 203.4
8 Georg Thoma RFN 70.0 70.5 202.6
9 Max Bolkart RFN 68.0 72.0 201.1
10 Heini Ihle RFN 71.0 70.5 200.7
11 Józef Przybyła Polska 70.5 69.5 200.5
12 Josef Matous Czechosłowacja 67.5 72.0 200.4
13 Seppo Hannula Finlandia 70.0 70.5 200.1
14 Dalibor Motejlek Czechosłowacja 66.0 72.0 198.8
15 Paavo Lukkariniemi Finlandia 66.5 70.5 198.3
16 Zbynek Hubac Czechosłowacja 67.0 71.0 198.2
17 Max Golser Austria 67.5 70.5 194.7
18 Ryszard Witke Polska 64.5 71.5 194.4
19 Nilo Zandanell Włochy 69.5 67.0 193.4
20 Alexandr Ivannikov ZSRR 63.0 70.0 192.2
  Peter Mueller Austria 63.0 70.0 192.2
22 Jay Martin USA 65.0 69.5 190.3
23 Piotr Wala Polska 66.0 69.0 190.0
24 Wladimir Sologub ZSRR 62.5 69.5 189.8
25 Juri Subarev ZSRR 64.0 70.0 189.6
26 Kurt S. Elimaee Szwecja 65.0 71.0 188.4
27 Mihajl Veretenikov ZSRR 62.0 69.5 186.7
28 Juri Sakoljukin ZSRR 63.0 68.0 185.9
29 Per Coucheron Norwegia 62.5 68.0 185.2
30 Josef Lichtenegger Austria 64.0 69.5 184.9
31 Dino de Zordo Włochy 62.5 68.0 183.7
32 Endre Kiss Węgry 63.5 68.0 180.6
33 John Balfanz USA 61.0 69.0 179.8
34 Franz Keller RFN 62.5 67.5 179.5
35 Henrik Ohlmayr RFN 61.5 67.5 178.3
36 Herbert Schiffner Austria 63.0 67.5 177.7
37 Helmut Wegscheider RFN 62.0 68.0 177.6
38 Willi Egger Austria 63.0 64.5 177.3
39 Erkki Pukka Finlandia 63.5 64.0 176.4
40 Miro Oman Jugosławia 60.0 65.0 176.2
41 Ole Martinsson Szwecja 61.5 66.5 175.9
42 Sepp Zehnder Szwajcaria 61.5 67.0 175.6
43 Mario Cecon Włochy 61.0 68.0 174.9
44 Rudolf Doubek Czechosłowacja 61.5 64.0 174.3
45 Wolfgang Happle RFN 61.0 67.0 174.0
46 Günther Goellner RFN 61.0 67.5 172.7
47 Ulf Norberg Szwecja 59.5 65.0 172.1
48 Willi Schuster Austria 61.5 65.0 171.5
49 Viktor Krjukov ZSRR 69.0 71.5 170.4
50 Helmut Kurz RFN 59.0 62.5 168.5
51 Wolfgang Schueller NRD 60.0 63.0 165.8
52 Jean-Marie Poirot Francja 59.0 64.0 165.3
53 Gilbert Poirot Francja 62.0 62.0 164.5
54 Peter Erzen Jugosławia 62.0 62.0 163.5
55 Mats O. Oestman Szwecja 55.5 64.0 163.1
56 Alain Macle Francja 62.0 62.0 159.5
57 Herbert Schmid Szwajcaria 60.0 61.5 159.0
58 Ole Arntzen Norwegia 63.0 70.5 158.4
59 Alois Haberstock RFN 57.0 62.5 157.6
60 Axel Zerlaut RFN 53.0 63.0 152.9
61 Tamas Sudar Węgry 60.0 61.5 152.0
62 Laszlo Csavas Węgry 56.5 61.0 150.7
63 Richard Pfiffner Szwajcaria 59.0 58.5 150.2
64 Max Walter Szwajcaria 55.0 59.5 150.1
65 Hias Winkler RFN 56.0 61.5 147.7
66 Georg Buehl RFN 54.0 59.0 144.3
67 Maurice Arbez Francja 57.0 57.0 143.0
68 Oswald Schinze RFN 62.0 68.0 141.6
69 Laszlo Geller Węgry 60.5 64.0 131.6
70 Alibert Vionnet Francja 48.0 54.0 125.6

« Turniej Czterech Skoczni 1964/1965 - wszystkie konkursy »
Turniej Czterech Skoczni 1964/1965

Turniej Czterech Skoczni 1964/1965

Kalendarium
Sebastian Toczek
Najbliższe zawody
26 listopada 2022 (sobota)
07:30
PŚ Ruka
09:00
PŚ Ruka
27 listopada 2022 (niedziela)
07:30
PŚ Ruka
kwalifikacje
09:00
PŚ Ruka
konkurs ind.
2 grudnia 2022 (piątek)
12:00
PŚ K Lillehammer
odprawa techniczna
15:45
PŚ K Lillehammer
oficjalny trening
17:30
PŚ K Lillehammer
kwalifikacje
3 grudnia 2022 (sobota)
15:30
PŚ K Lillehammer
seria próbna
16:30
PŚ K Lillehammer
konkurs ind.
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
17:50
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
dzisiaj
17:50
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
dzisiaj
19:30
TVN Kroniki Pucharu Świata w skokach narciarskich (odc. 3)
LIVE
dzisiaj
23:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
00:45
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
00:45
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
jutro
03:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
03:00
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
jutro
06:30
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
06:30
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich