TOTALbet - Kasomania. Loteria promocyjna, codzienne nagrody!
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
17
18
19
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
20.12.2018, godz. 02:00
Park City HS-100
FIS Cup
27.12.1964 - Oberstdorf (RFN) K-74
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Torgeir Brandtzaeg Norwegia     230.5
2 Pjotr Kovalenko ZSRR     215.5
3 David Hicks USA     206.7
4 Ludvic Zajc Jugosławia     205.8
5 Bjoern Wirkola Norwegia     205.4
6 Giacomo Aimoni Włochy     204.9
7 Thoralf Engan Norwegia     203.4
8 Georg Thoma RFN     202.6
9 Max Bolkart RFN     201.1
10 Heini Ihle RFN     200.7
11 Józef Przybyła Polska     200.5
12 Josef Matous Czechosłowacja     200.4
13 Seppo Hannula Finlandia     200.1
14 Dalibor Motejlek Czechosłowacja     198.8
15 Paavo Lukkariniemi Finlandia     198.3
16 Zbynek Hubac Czechosłowacja     198.2
17 Max Golser Austria     194.7
18 Ryszard Witke Polska     194.4
19 Nilo Zandanell Włochy     193.4
20 Alexander Ivanikov ZSRR     192.2
  Peter Mueller Austria     192.2
22 Jay Martin USA     190.3
23 Piotr Wala Polska     190.0
24 Wladimir Sologub ZSRR     189.8
25 Jurij Zubarev ZSRR     189.6
26 Kurt S. Elimaee Szwecja     188.4
27 Mihail Veretnikov ZSRR     186.7
28 Juri Sakoljukin ZSRR     185.9
29 Per Cucheron Norwegia     185.2
30 Josef Lichtenegger Austria     184.9
31 Bruno de Zordo Włochy     183.7
32 Endre Kiss Węgry     180.6
33 John Balfanz USA     179.8
34 Franz Keller RFN     179.5
35 Henrik Ohlmayr RFN     178.3
36 Herbert Schiffner Austria     177.7
37 Helmut Wegscheider RFN     177.6
38 Willi Egger Austria     177.3
39 Erkki Pukka Finlandia     176.4
40 Miro Oman Jugosławia     176.2
41 Olle Martinsson Szwecja     175.9
42 Sepp Zehnder Szwajcaria     175.6
43 Mario Cecon Włochy     174.9
44 Rudolf Doubek Czechosłowacja     174.3
45 Wolfgang Happle RFN     174.0
46 Guenther Guellner RFN     172.7
47 Ulf N.J. Norberg Szwecja     172.1
48 Willi Schuster Austria     171.5
49 Viktor Krjukov ZSRR     170.4
50 Helmut Kurz RFN     168.5
51 Wolfgang Schueller RFN     165.8
52 Jean-Marie Poirot Francja     165.3
53 Gilbert Poirot Francja     164.5
54 Peter Erzen Jugosławia     163.5
55 Mats O. Oestman Szwecja     163.1
56 Alain Macle Francja     159.5
57 Herbert Schmid Szwajcaria     159.0
58 Ole Arntzen Norwegia     158.4
59 Alois Haberstock RFN     157.6
60 Axel Zerlaut RFN     152.9
61 Tamas Sudar Węgry     152.0
62 Laszlo Csavas Węgry     150.7
63 Richard Pfiffner Szwajcaria     150.2
64 Max Walter Szwajcaria     150.1
65 Hias Winkler RFN     147.7
66 Georg Boehl RFN     144.3
67 Maurice Arbez Francja     143.0
68 Oswald Schinze RFN     141.6
69 Laszlo Geller Węgry     131.6
70 Alibert Vionnet Francja     125.6

« Turniej Czterech Skoczni 1964/1965 - wszystkie konkursy »
Turniej Czterech Skoczni 1964/1965

Turniej Czterech Skoczni 1964/1965

Kalendarium
Dawid Kowal
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
19 grudnia 2018 (¶roda)
00:00
FIS Cup Park City
odprawa techniczna
02:00
FIS Cup Park City
oficjalny trening K/M
20 grudnia 2018 (czwartek)
01:00
FIS Cup Park City
seria próbna K/M
02:00
FIS Cup Park City
konkurs ind. K/M
20:00
Alpen Cup Villach
odprawa techniczna
21 grudnia 2018 (pi±tek)
01:00
FIS Cup Park City
seria próbna K/M
02:00
FIS Cup Park City
konkurs ind. K/M
08:00
Alpen Cup Villach
oficjalny trening
09:00
Alpen Cup Villach
seria próbna
10:00
Alpen Cup Villach
konkurs ind.
22 grudnia 2018 (sobota)
09:00
Alpen Cup Villach
seria próbna
10:00
Alpen Cup Villach
konkurs ind.
26 grudnia 2018 (¶roda)
11:00
MP Zakopane
wolny trening (1 seria)
12:30
MP Zakopane
odprawa techniczna
13:45
MP Zakopane
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Liczne tabele z rekordami
Najwięcej zwycięstw, najmłodszy triumfator... Zobacz rekordy i statystyki skoków narciarskich...
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »