Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
24
25
26
27
luty 2020
Najbliższe zawody
21.02.2020, godz. 14:00
Rasnov HS-97
05.01.1964 - Innsbruck (Austria) K-81
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Veikko Kankkonen Finlandia     228.5
2 Alexander Ivanikov ZSRR     222.0
3 Józef Przybyła Polska     221.8
4 Niilo Halonen Finlandia     220.5
5 John Balfanz USA     217.8
6 Baldur Preiml Austria     215.5
7 Helmut Recknagel NRD     213.0
8 Antero Immonen Finlandia     212.6
9 Nicolai Schamov ZSRR     212.1
10 Hans Olav Soerensen Norwegia     210.5
11 Pjotr Kovalenko ZSRR     210.4
12 Alfred Lesser RFN     208.9
13 Gene Kotlarerk USA     208.5
14 Torbjoern Yggeseth Norwegia     207.6
15 Otto Leodolter Austria     204.8
16 Laszlo Geller Węgry     204.7
17 Antoni Łaciak Polska     203.3
18 Koba Tsakadze ZSRR     202.2
  Ensje Hyytiae Finlandia     202.2
20 W. Paltschweskij ZSRR     198.1
21 Dalibor Motejlek Czechosłowacja     197.5
22 Ole Tom Nord Norwegia     196.7
23 Herbert Schiffner Austria     196.5
24 Nikolai Kamenski ZSRR     193.6
25 Zbynek Hubac Czechosłowacja     193.5
26 Ole Arntzen Norwegia     191.8
27 Guenther Guellner RFN     190.8
28 Willi Egger Austria     188.8
29 Ueli Scheidegger Szwajcaria     188.7
30 Waldemar Heigenhauser Austria     187.9
31 Piotr Wala Polska     186.2
32 David Hicks USA     184.9
33 Bozo Jemc Jugosławia     183.2
34 Jerry Goyen USA     183.1
35 Christian Ridelz RFN     182.9
36 Nilo Zandanell Włochy     182.6
37 Lyle Svenson USA     182.3
38 Juergen Nordheim RFN     182.0
39 Gustaw Bujok Polska     180.9
40 Peter Mueller Austria     180.8
41 Max Golser Austria     180.1
42 Ludvic Zajc Jugosławia     179.8
43 Josef Matous Czechosłowacja     179.0
44 Bruno de Zordo Włochy     177.9
45 Josef Lichtenegger Austria     176.1
46 Peter Erzen Jugosławia     174.8
47 Giacomo Aimoni Włochy     174.3
  Agostino de Zordo Włochy     174.3
49 Kaare Lien Kanada     174.1
50 Ansten Samuelstuen USA     173.3
51 Walter Habersatter jun. Austria     172.8
  Topi Mattila Finlandia     172.8
  Alois Haberstock RFN     172.8
  Jiri Raska Czechosłowacja     172.8
  John Bower USA     172.8
56 Sepp Zehnder Szwajcaria     171.9
57 Herbert Schmid Szwajcaria     171.2
58 Gerhard Niederhammer Austria     170.8
  Willi Schuster Austria     170.8
60 Fritz Gamweger Austria     169.8
61 Endre Kiss Węgry     167.8
62 Andrej Nahtigal Jugosławia     165.8
  Dino de Zordo Włochy     165.8
64 John McInnes Kanada     164.3
65 Franz Scheruebel Austria     163.8
66 Gilbert Poirot Francja     162.3
  Alain Macle Francja     162.3
68 Andrzej Sztolf Polska     160.3
69 Pekka Remes Finlandia     159.4
70 Laszlo Csavas Węgry     159.3
71 Mario Cecon Włochy     159.1
72 Werner Seibold RFN     158.3
73 Frank Cartell Kanada     155.6
74 Horst Moser Austria     155.3
75 Hans Stoll Szwajcaria     154.9
76 Boris Nikolajev ZSRR     153.5
77 Willi Koestinger Austria     152.5
78 Max Walter Szwajcaria     152.3
79 Tamas Sudar Węgry     150.3
80 Guy Mollier Francja     147.0
81 Otto Giacomelli Jugosławia     146.3
82 Jean-Marie Poirot Francja     135.3

« Turniej Czterech Skoczni 1963/1964 - wszystkie konkursy »
Turniej Czterech Skoczni 1963/1964

Turniej Czterech Skoczni 1963/1964

Kalendarium
Anders Jacobsen
Najbliższe zawody
20 lutego 2020 (czwartek)
08:30
P¦ Rasnov
odprawa techniczna
10:30
P¦ Rasnov
oficjalny trening
12:00
P¦ Rasnov
kwalifikacje
21 lutego 2020 (pi±tek)
09:00
P¦ kobiet Ljubno
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Ljubno
oficjalny trening
13:00
P¦ Rasnov
seria próbna
14:00
P¦ Rasnov
konkurs ind.
14:00
P¦ kobiet Ljubno
kwalifikacje
22 lutego 2020 (sobota)
10:15
P¦ kobiet Ljubno
seria próbna
11:00
P¦ Rasnov
kwalifikacje
11:30
P¦ kobiet Ljubno
konkurs druż.
12:45
P¦ Rasnov
konkurs ind.
14:00
FIS Cup Liberec
14:00
CoC Val di Fiemme
odprawa techniczna
17:00
CoC Val di Fiemme
oficjalny trening
18:00
CoC Val di Fiemme
seria próbna
19:00
CoC Val di Fiemme
konkurs ind.
23 lutego 2020 (niedziela)
08:45
CoC Val di Fiemme
seria próbna
09:45
CoC Val di Fiemme
konkurs ind.
10:00
FIS Cup Liberec
10:15
P¦ kobiet Ljubno
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
38%
Austria
33%
Norwegia
12%
Niemcy
9%
Szwajcaria
3%
Japonia
2%
inny kraj
2%
Słowenia
1%
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich