Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
16
17
18
19
20
23
24
25
26
27
30
wrzesień 2019
Najbliższe zawody
21.09.2019, godz. 10:15
Stams HS-115
CoC-k
05.01.1964 - Innsbruck (Austria) K-81
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki po I serii
zawodnik kraj odl. 1 punkty *
1 LL Sepp Zehnder Szwajcaria 0.0 0.0
LL Walter Habersatter jun. Austria 0.0 0.0
LL Topi Mattila Finlandia 0.0 0.0
LL Alois Haberstock RFN 0.0 0.0
LL Herbert Schmid Szwajcaria 0.0 0.0
LL Willi Schuster Austria 0.0 0.0
LL Gerhard Niederhammer Austria 0.0 0.0
LL Endre Kiss Węgry 0.0 0.0
LL Fritz Gamweger Austria 0.0 0.0
LL Jiri Raska Czechosłowacja 0.0 0.0
LL John Bower USA 0.0 0.0
LL Josef Lichtenegger Austria 0.0 0.0
LL Bruno de Zordo Włochy 0.0 0.0
LL Josef Matous Czechosłowacja 0.0 0.0
LL Peter Erzen Jugosławia 0.0 0.0
LL Agostino de Zordo Włochy 0.0 0.0
LL Ansten Samuelstuen USA 0.0 0.0
LL Kaare Lien Kanada 0.0 0.0
LL Giacomo Aimoni Włochy 0.0 0.0
LL Dino de Zordo Włochy 0.0 0.0
LL Andrej Nahtigal Jugosławia 0.0 0.0
LL Horst Moser Austria 0.0 0.0
LL Werner Seibold RFN 0.0 0.0
LL Max Walter Szwajcaria 0.0 0.0
LL Boris Nikolajev ZSRR 0.0 0.0
LL Willi Koestinger Austria 0.0 0.0
LL Tamas Sudar Węgry 0.0 0.0
LL Jean-Marie Poirot Francja 0.0 0.0
LL Otto Giacomelli Jugosławia 0.0 0.0
LL Guy Mollier Francja 0.0 0.0
LL Hans Stoll Szwajcaria 0.0 0.0
LL Frank Cartell Kanada 0.0 0.0
LL Franz Scheruebel Austria 0.0 0.0
LL Alain Macle Francja 0.0 0.0
LL John McInnes Kanada 0.0 0.0
LL Gilbert Poirot Francja 0.0 0.0
LL Andrzej Sztolf Polska 0.0 0.0
LL Mario Cecon Włochy 0.0 0.0
LL Laszlo Csavas Węgry 0.0 0.0
LL Pekka Remes Finlandia 0.0 0.0
LL Ludvic Zajc Jugosławia 0.0 0.0
LL Juergen Nordheim RFN 0.0 0.0
LL Laszlo Geller Węgry 0.0 0.0
LL Otto Leodolter Austria 0.0 0.0
LL Torbjoern Yggeseth Norwegia 0.0 0.0
LL Gene Kotlarerk USA 0.0 0.0
LL Alfred Lesser RFN 0.0 0.0
LL Antoni Łaciak Polska 0.0 0.0
LL W. Paltschweskij ZSRR 0.0 0.0
LL Kakhaber Tsakadze ZSRR 0.0 0.0
LL Ensje Hyytiae Finlandia 0.0 0.0
LL Pjotr Kovalenko ZSRR 0.0 0.0
LL Hans Olav Soerensen Norwegia 0.0 0.0
LL Niilo Halonen Finlandia 0.0 0.0
LL Józef Przybyła Polska 0.0 0.0
LL Alexander Ivanikov ZSRR 0.0 0.0
LL John Balfanz USA 0.0 0.0
LL Baldur Preiml Austria 0.0 0.0
LL Nicolai Schamov ZSRR 0.0 0.0
LL Antero Immonen Finlandia 0.0 0.0
LL Helmut Recknagel NRD 0.0 0.0
LL Dalibor Motejlek Czechosłowacja 0.0 0.0
LL Ole Tom Nord Norwegia 0.0 0.0
LL Nilo Zandanell Włochy 0.0 0.0
LL Jerry Goyen USA 0.0 0.0
LL Bozo Jemc Jugosławia 0.0 0.0
LL Christian Ridelz RFN 0.0 0.0
LL Lyle Svenson USA 0.0 0.0
LL Max Golser Austria 0.0 0.0
LL Peter Mueller Austria 0.0 0.0
LL Gustaw Bujok Polska 0.0 0.0
LL David Hicks USA 0.0 0.0
LL Piotr Wala Polska 0.0 0.0
LL Zbynek Hubac Czechosłowacja 0.0 0.0
LL Nikolai Kamenski ZSRR 0.0 0.0
LL Herbert Schiffner Austria 0.0 0.0
LL Ole Arntzen Norwegia 0.0 0.0
LL Guenther Guellner RFN 0.0 0.0
LL Waldemar Heigenhauser Austria 0.0 0.0
LL Ueli Scheidegger Szwajcaria 0.0 0.0
LL Willi Egger Austria 0.0 0.0
LL Veikko Kankkonen Finlandia 0.0 0.0
* - ostatnia kolumna: pozycja, jak± zawodnik zaj±łby w konkursie bez systemu KO
Alternatywna tabela wyników
Przegrani
zawodnik kraj odl. 1 punkty
  Jean-Marie Poirot Francja   0.0
  Otto Giacomelli Jugosławia   0.0
  Guy Mollier Francja   0.0
  Tamas Sudar Węgry   0.0
  Willi Koestinger Austria   0.0
  Horst Moser Austria   0.0
  Werner Seibold RFN   0.0
  Max Walter Szwajcaria   0.0
  Boris Nikolajev ZSRR   0.0
  Hans Stoll Szwajcaria   0.0
  Frank Cartell Kanada   0.0
  Mario Cecon Włochy   0.0
  Laszlo Csavas Węgry   0.0
  Pekka Remes Finlandia   0.0
  Andrzej Sztolf Polska   0.0
  Gilbert Poirot Francja   0.0
  Franz Scheruebel Austria   0.0
  Alain Macle Francja   0.0
  John McInnes Kanada   0.0
  Andrej Nahtigal Jugosławia   0.0
  Dino de Zordo Włochy   0.0
  Gerhard Niederhammer Austria   0.0
  Endre Kiss Węgry   0.0
  Fritz Gamweger Austria   0.0
  Willi Schuster Austria   0.0
  Herbert Schmid Szwajcaria   0.0
  Sepp Zehnder Szwajcaria   0.0
  Walter Habersatter jun. Austria   0.0
  Topi Mattila Finlandia   0.0
  Alois Haberstock RFN   0.0
  Jiri Raska Czechosłowacja   0.0
  John Bower USA   0.0
  Ansten Samuelstuen USA   0.0
  Kaare Lien Kanada   0.0
  Giacomo Aimoni Włochy   0.0
  Agostino de Zordo Włochy   0.0
  Peter Erzen Jugosławia   0.0
  Josef Lichtenegger Austria   0.0
  Bruno de Zordo Włochy   0.0
  Josef Matous Czechosłowacja   0.0
  Ludvic Zajc Jugosławia   0.0
  Juergen Nordheim RFN   0.0
  Max Golser Austria   0.0
  Peter Mueller Austria   0.0
  Gustaw Bujok Polska   0.0
  Lyle Svenson USA   0.0
  Christian Ridelz RFN   0.0
  Nilo Zandanell Włochy   0.0
  Jerry Goyen USA   0.0
  Bozo Jemc Jugosławia   0.0
  David Hicks USA   0.0
  Piotr Wala Polska   0.0
  Waldemar Heigenhauser Austria   0.0
  Ueli Scheidegger Szwajcaria   0.0
  Willi Egger Austria   0.0
  Guenther Guellner RFN   0.0
  Ole Arntzen Norwegia   0.0
  Zbynek Hubac Czechosłowacja   0.0
  Nikolai Kamenski ZSRR   0.0
  Herbert Schiffner Austria   0.0
  Ole Tom Nord Norwegia   0.0
  Dalibor Motejlek Czechosłowacja   0.0
  W. Paltschweskij ZSRR   0.0
  Kakhaber Tsakadze ZSRR   0.0
  Ensje Hyytiae Finlandia   0.0
  Antoni Łaciak Polska   0.0
  Alfred Lesser RFN   0.0
  Laszlo Geller Węgry   0.0
  Otto Leodolter Austria   0.0
  Torbjoern Yggeseth Norwegia   0.0
  Gene Kotlarerk USA   0.0
  Pjotr Kovalenko ZSRR   0.0
  Hans Olav Soerensen Norwegia   0.0
  Nicolai Schamov ZSRR   0.0
  Antero Immonen Finlandia   0.0
  Helmut Recknagel NRD   0.0
  Baldur Preiml Austria   0.0
  John Balfanz USA   0.0
  Niilo Halonen Finlandia   0.0
  Józef Przybyła Polska   0.0
  Alexander Ivanikov ZSRR   0.0
  Veikko Kankkonen Finlandia   0.0

« Turniej Czterech Skoczni 1963/1964 - wszystkie konkursy »
Turniej Czterech Skoczni 1963/1964

Turniej Czterech Skoczni 1963/1964

Najbliższe zawody
20 wrze¶nia 2019 (pi±tek)
19:30
CoC Stams
odprawa techniczna K/M
21 wrze¶nia 2019 (sobota)
08:30
CoC Stams
oficjalny trening K
10:15
CoC Stams
konkurs ind. K
13:30
CoC Stams
oficjalny trening M
15:30
CoC Stams
konkurs ind. M
22 wrze¶nia 2019 (niedziela)
08:30
CoC Stams
seria próbna K
09:15
CoC Stams
konkurs ind. K
12:00
CoC Stams
seria próbna M
13:00
CoC Stams
konkurs ind. M
28 wrze¶nia 2019 (sobota)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
13:30
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
15:00
CoC Klingenthal
oficjalny trening
16:30
LGP Hinzenbach
oficjalny trening
17:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
18:30
LGP Hinzenbach
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wyników
Szukasz wyników konkursów sprzed 10 lat? Skorzystaj z wyszukiwarki wyników!
Sonda
Kto wygra LGP 2019?
Timi Zajc
Karl Geiger
Naoki Nakamura
Yukiya Sato
Dawid Kubacki
Evgeniy Klimov
Keiichi Sato
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich