Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
16
17
18
19
20
23
24
25
26
27
30
wrzesień 2019
Najbliższe zawody
22.09.2019, godz. 09:45
Stams HS-115
CoC-k
29.12.1963 - Oberstdorf (RFN) K-74
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Torbjoern Yggeseth Norwegia     220.7
2 Antero Immonen Finlandia     216.5
3 Pjotr Kovalenko ZSRR     213.2
4 Max Bolkart RFN     211.4
5 Hans Olav Soerensen Norwegia     209.0
6 Józef Przybyła Polska     208.8
7 John Balfanz USA     208.6
8 Alexander Ivanikov ZSRR     208.3
9 Kakhaber Tsakadze ZSRR     207.2
10 Georg Thoma RFN     206.7
11 Ensje Hyytiae Finlandia     206.2
12 Wolfgang Schueller RFN     205.0
13 Zbynek Hubac Czechosłowacja     202.2
14 Gene Kotlarerk USA     201.0
15 W. Paltschweskij ZSRR     200.5
16 Ryszard Witke Polska     199.3
17 Boris Nikolajev ZSRR     198.7
18 Herbert Schmid Szwajcaria     198.4
19 Wolfgang Happle RFN     198.1
20 Herbert Schiffner Austria     197.5
  Peter Mueller Austria     197.5
22 Willi Egger Austria     196.7
23 Andrzej Sztolf Polska     195.9
24 Piotr Wala Polska     195.4
25 Helmut Kurz RFN     195.3
26 Helmut Wegscheider RFN     194.3
  Veikko Kankkonen Finlandia     194.3
28 Henrik Ohlmayr RFN     193.5
29 Baldur Preiml Austria     193.3
30 Otto Leodolter Austria     192.3
31 Nicolai Schamov ZSRR     192.0
32 Dalibor Motejlek Czechosłowacja     191.8
33 Jiri Raska Czechosłowacja     191.7
34 Ansten Samuelstuen USA     191.4
35 Giacomo Aimoni Włochy     191.2
36 Ole Arntzen Norwegia     190.8
37 Ludvic Zajc Jugosławia     190.7
38 Lyle Svenson USA     189.7
39 Antoni Łaciak Polska     189.4
40 Alain Macle Francja     188.7
41 Olle Martinsson Szwecja     188.5
42 David Hicks USA     186.8
43 Mario Cecon Włochy     186.2
44 Gilbert Poirot Francja     185.6
45 Niilo Halonen Finlandia     184.4
46 Gustaw Bujok Polska     183.8
47 Fritz Gamweger Austria     183.5
48 Heini Ihle RFN     183.3
49 Peter Erzen Jugosławia     182.7
50 John Bower USA     182.3
51 Topi Mattila Finlandia     181.6
52 Kaare Lien Kanada     181.2
53 Bruno de Zordo Włochy     180.0
54 Walter Habersatter jun. Austria     178.1
55 Jerry Goyen USA     176.8
56 Hans Stoll Szwajcaria     176.2
57 Frank Cartell Kanada     176.0
58 Agostino de Zordo Włochy     175.6
59 Nilo Zandanell Włochy     175.1
60 Ueli Scheidegger Szwajcaria     174.9
61 Sepp Zehnder Szwajcaria     169.9
62 Max Golser Austria     165.3
63 Dino de Zordo Włochy     162.7
  Max Walter Szwajcaria     162.7
65 Bozo Jemc Jugosławia     161.8
66 Tamas Sudar Węgry     160.6
67 John McInnes Kanada     159.4
68 Kurt S. Elimaee Szwecja     157.7
69 Laszlo Geller Węgry     157.6
70 Josef Matous Czechosłowacja     155.0
71 Laszlo Csavas Węgry     153.7
72 Andrej Nahtigal Jugosławia     152.3
73 Pekka Remes Finlandia     148.7
74 Ole Tom Nord Norwegia     141.0
  Endre Kiss Węgry     141.0
76 Jean-Marie Poirot Francja     135.4
77 Guy Mollier Francja     130.8
78 Otto Giacomelli Jugosławia     128.9
79 Maurice Arbez Francja     128.3

« Turniej Czterech Skoczni 1963/1964 - wszystkie konkursy »
Turniej Czterech Skoczni 1963/1964

Turniej Czterech Skoczni 1963/1964

Kalendarium
Tom Hilde
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Patrik Lichy (1992)
Najbliższe zawody
22 wrze¶nia 2019 (niedziela)
09:00
CoC Stams
seria próbna K
09:45
CoC Stams
konkurs ind. K
12:00
CoC Stams
seria próbna M
13:00
CoC Stams
konkurs ind. M
28 wrze¶nia 2019 (sobota)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
13:30
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
15:00
CoC Klingenthal
oficjalny trening
16:30
LGP Hinzenbach
oficjalny trening
17:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
18:30
LGP Hinzenbach
kwalifikacje
29 wrze¶nia 2019 (niedziela)
09:00
CoC Klingenthal
seria próbna
10:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
14:30
LGP Hinzenbach
seria próbna
15:30
LGP Hinzenbach
konkurs ind.
4 paĽdziernika 2019 (pi±tek)
14:00
LGP Klingenthal
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Liczne tabele z rekordami
Najwięcej zwycięstw, najmłodszy triumfator... Zobacz rekordy i statystyki skoków narciarskich...
Sonda
Kto wygra LGP 2019?
Timi Zajc
Karl Geiger
Naoki Nakamura
Yukiya Sato
Dawid Kubacki
Evgeniy Klimov
Keiichi Sato
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich