Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
maj 2020
Najbliższe zawody
14.08.2020
Frenstat HS-0
CoC
06.01.1963 - Bischofshofen (Austria) K-90
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Torbjoern Yggeseth Norwegia     205.0
2 Torgeir Brandtzaeg Norwegia     199.5
3 John Balfanz USA     197.5
4 Thoralf Engan Norwegia     195.4
5 Max Bolkart RFN     191.8
6 Baldur Preiml Austria     188.4
7 Willi Egger Austria     186.8
8 Giacomo Aimoni Włochy     186.6
9 Max Golser Austria     185.6
10 Helmut Kurz RFN     184.6
11 Wolfgang Happle RFN     183.3
12 Waldemar Heigenhauser Austria     182.1
13 Antoni Łaciak Polska     180.8
  Peter Mueller Austria     180.8
15 Georg Thoma RFN     179.4
16 Gustaw Bujok Polska     178.1
17 Jiri Raska Czechosłowacja     177.6
18 Josef Matous Czechosłowacja     175.6
19 Jan Petter Devor Norwegia     175.1
20 Walter Habersatter jr. Austria     174.2
21 Paul Johnson USA     172.0
22 Helmut Wegscheider RFN     170.9
23 Dalibor Motejlek Czechosłowacja     170.6
24 Andrzej Sztolf Polska     170.0
25 Bozo Jemc Jugosławia     169.9
26 Pekka Yliniemi Finlandia     168.6
27 Alois Haberstock RFN     167.6
28 Herbert Schiffner Austria     167.2
29 Miro Oman Jugosławia     166.5
30 Walter Steinegger Austria     165.7
31 Ludvik Zajc Jugosławia     165.1
32 Horst Moser Austria     164.5
33 Laszlo Csavas Węgry     163.2
34 Ernst Kopp Austria     162.6
35 Agostino de Zordo Włochy     162.0
36 Bruno de Zordo Włochy     160.3
37 Andrej Nahtigal Jugosławia     158.3
  Herbert Schmid Szwajcaria     158.3
39 Fritz Gamweger Austria     156.8
40 Juhani Kaerkkinen Finlandia     155.0
41 Bengt Eriksson Szwecja     154.6
42 Gerhard Niederhammer Austria     154.2
43 Tamas Sudar Węgry     153.6
44 John Bower USA     150.5
45 Endre Kiss Węgry     148.2
46 Janos Horvath Węgry     147.7
47 Ole Martinsson Szwecja     143.3
48 Władysław Tajner Polska     142.5
49 Andrzej Kocyan Polska     141.5
50 Rudolf Schweinberger Austria     139.9
51 Ralph Semb USA     135.0
52 Helmut Rauter Austria     134.4
53 Niilo Halonen Finlandia     130.9
54 Günther Goellner RFN     127.7
55 Heini Ihle RFN     122.4

« Turniej Czterech Skoczni 1962/1963 - wszystkie konkursy »
Turniej Czterech Skoczni 1962/1963

Turniej Czterech Skoczni 1962/1963

transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Sonda
Kto był bohaterem sezonu 2019/20?
Stefan Kraft
Karl Geiger
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Stephan Leyhe
Marius Lindvik
Philipp Aschenwald
Piotr Żyła
Yukiya Sato
Ryoyu Kobayashi
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich