TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
17
18
19
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
20.12.2018, godz. 02:00
Park City HS-100
FIS Cup
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Thoralf Engan Norwegia 870.7  
2 Torbjoern Yggeseth Norwegia 819.7 -51.0
3 Max Bolkart RFN 816.8 -53.9
4 John Balfanz USA 801.2 -69.5
5 Torgeir Brandtzaeg Norwegia 800.7 -70.0
6 Georg Thoma RFN 797.3 -73.4
7 Antoni Łaciak Polska 759.9 -110.8
8 Willi Egger Austria 758.4 -112.3
9 Pekka Yliniemi Finlandia 746.8 -123.9
10 Josef Matous Czechosłowacja 742.3 -128.4
11 Wolfgang Happle RFN 740.5 -130.2
12 Baldur Preiml Austria 739.5 -131.2
13 Dalibor Motejlek Czechosłowacja 737.9 -132.8
14 Waldemar Heigenhauser Austria 735.9 -134.8
15 Helmut Kurz RFN 729.1 -141.6
16 Niilo Halonen Finlandia 726.0 -144.7
17 Heini Ihle RFN 723.8 -146.9
18 Peter Mueller Austria 721.1 -149.6
19 Helmut Wegscheider RFN 718.5 -152.2
20 Jan Petter Devor Norwegia 714.7 -156.0
21 Jiri Raska Czechosłowacja 713.5 -157.2
22 Alois Haberstock RFN 705.2 -165.5
23 Miro Oman Jugosławia 704.6 -166.1
24 Juhani Kaerkkinen Finlandia 704.3 -166.4
25 Gustaw Bujok Polska 697.8 -172.9
26 Bengt Eriksson Szwecja 681.4 -189.3
27 Ludvic Zajc Jugosławia 679.0 -191.7
28 Bruno de Zordo Włochy 678.3 -192.4
29 Laszlo Csavas Węgry 675.4 -195.3
30 Władysław Tajner Polska 672.4 -198.3
31 Paul Johnson USA 671.7 -199.0
32 Bozo Jemc Jugosławia 665.4 -205.3
33 Andrzej Sztolf Polska 661.8 -208.9
34 Endre Kiss Węgry 655.3 -215.4
35 Olle Martinsson Szwecja 653.7 -217.0
36 Agostino de Zordo Włochy 642.1 -228.6
37 Andrej Nahtigal Jugosławia 639.0 -231.7
38 Gerhard Niederhammer Austria 634.7 -236.0
39 Tamas Sudar Węgry 616.9 -253.8
40 Ralph Semb USA 608.5 -262.2
41 Josef Lichtenegger Austria 563.1 -307.6
42 Giacomo Aimoni Włochy 547.8 -322.9
43 Rolf Strandberg Szwecja 540.4 -330.3
44 Ueli Scheidegger Szwajcaria 523.4 -347.3
45 Walter Steinegger Austria 511.0 -359.7
46 Ernst Kopp Austria 492.7 -378.0
47 Herbert Schmid Szwajcaria 491.3 -379.4
48 Max Golser Austria 473.6 -397.1
49 John Bower USA 469.1 -401.6
50 Toni Cecchinato Szwajcaria 465.2 -405.5
51 Janos Horvath Węgry 447.6 -423.1
52 Andrzej Kocyan Polska 447.0 -423.7
53 Wolfgang Schueller RFN 435.0 -435.7
54 Nikolai Kamenski ZSRR 378.4 -492.3
55 Alexander Ivanikov ZSRR 376.9 -493.8
56 Kakhaber Tsakadze ZSRR 360.2 -510.5
57 Jan Pezda Polska 357.2 -513.5
58 Walter Habersatter jun. Austria 353.0 -517.7
59 Nicolai Schamov ZSRR 350.4 -520.3
60 Herbert Schiffner Austria 349.3 -521.4
61 Fritz Gamweger Austria 336.4 -534.3
62 Willi Koestinger Austria 333.0 -537.7
63 Horst Moser Austria 319.8 -550.9
64 Hias Winkler RFN 304.1 -566.6
65 Rudolf Schweinberger Austria 276.8 -593.9
66 Guenther Guellner RFN 259.9 -610.8
67 Helmut Recknagel NRD 215.7 -655.0
68 Kurt Schramm NRD 212.1 -658.6
69 Dieter Bockeloh RFN 203.1 -667.6
70 Johannes Riedel RFN 200.3 -670.4
71 Peter Lesser NRD 183.6 -687.1
72 Veit Kuehrt NRD 183.1 -687.6
73 Sepp Schiffner RFN 170.8 -699.9
74 Willi Schuster Austria 165.8 -704.9
75 Roger Dion USA 153.9 -716.8
76 Bernd Moderegger RFN 144.9 -725.8
77 Helmut Rauter Austria 134.4 -736.3
Wyniki konkursów
28.12.1962 Oberstdorf RFN K-74
30.12.1962 Innsbruck Austria K-81
01.01.1963 Garmisch-Partenkirchen RFN K-80
06.01.1963 Bischofshofen Austria K-90
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Skokinarciarskie.pl
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Alex Insam (1997)
Christian Inngjerdingen (1996)
Najbliższe zawody
19 grudnia 2018 (¶roda)
00:00
FIS Cup Park City
odprawa techniczna
02:00
FIS Cup Park City
oficjalny trening K/M
20 grudnia 2018 (czwartek)
01:00
FIS Cup Park City
seria próbna K/M
02:00
FIS Cup Park City
konkurs ind. K/M
20:00
Alpen Cup Villach
odprawa techniczna
21 grudnia 2018 (pi±tek)
01:00
FIS Cup Park City
seria próbna K/M
02:00
FIS Cup Park City
konkurs ind. K/M
08:00
Alpen Cup Villach
oficjalny trening
09:00
Alpen Cup Villach
seria próbna
10:00
Alpen Cup Villach
konkurs ind.
22 grudnia 2018 (sobota)
09:00
Alpen Cup Villach
seria próbna
10:00
Alpen Cup Villach
konkurs ind.
26 grudnia 2018 (¶roda)
11:00
MP Zakopane
wolny trening (1 seria)
12:30
MP Zakopane
odprawa techniczna
13:45
MP Zakopane
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zabawne cytaty ludzi ze ¶wiata skoków
Kto przestał istnieć po zmianie przepisów? Te i inne wpadki komentatorów tylko w naszym serwisie!
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »