Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
maj 2020
Najbliższe zawody
14.08.2020
Frenstat HS-0
CoC
01.01.1963 - Garmisch-Partenkirchen (RFN) K-80
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki po I serii
zawodnik kraj odl. 1 punkty *
1 LL Andrej Nahtigal Jugosławia 0.0 0.0
LL Juhani Kaerkkinen Finlandia 0.0 0.0
LL Bruno de Zordo Włochy 0.0 0.0
LL Ralph Semb USA 0.0 0.0
LL Paul Johnson USA 0.0 0.0
LL Gustaw Bujok Polska 0.0 0.0
LL Herbert Schmid Szwajcaria 0.0 0.0
LL Jiri Raska Czechosłowacja 0.0 0.0
LL Fritz Gamweger Austria 0.0 0.0
LL Bozo Jemc Jugosławia 0.0 0.0
LL Ludvik Zajc Jugosławia 0.0 0.0
LL Bengt Eriksson Szwecja 0.0 0.0
LL Walter Steinegger Austria 0.0 0.0
LL Andrzej Sztolf Polska 0.0 0.0
LL Sepp Schiffner RFN 0.0 0.0
LL Hias Winkler RFN 0.0 0.0
LL Janos Horvath Węgry 0.0 0.0
LL Roger Dion USA 0.0 0.0
LL Bernd Moderegger RFN 0.0 0.0
LL Wolfgang Schueller NRD 0.0 0.0
LL Max Golser Austria 0.0 0.0
LL Toni Cecchinato Szwajcaria 0.0 0.0
LL Tamas Sudar Węgry 0.0 0.0
LL Willi Schuster Austria 0.0 0.0
LL Gerhard Niederhammer Austria 0.0 0.0
LL John Bower USA 0.0 0.0
LL Agostino de Zordo Włochy 0.0 0.0
LL Ernst Kopp Austria 0.0 0.0
LL Ole Martinsson Szwecja 0.0 0.0
LL Giacomo Aimoni Włochy 0.0 0.0
LL Torgeir Brandtzaeg Norwegia 0.0 0.0
LL Dalibor Motejlek Czechosłowacja 0.0 0.0
LL Heini Ihle RFN 0.0 0.0
LL Josef Matous Czechosłowacja 0.0 0.0
LL Baldur Preiml Austria 0.0 0.0
LL Waldemar Heigenhauser Austria 0.0 0.0
LL Antoni Łaciak Polska 0.0 0.0
LL Pekka Yliniemi Finlandia 0.0 0.0
LL Max Bolkart RFN 0.0 0.0
LL Georg Thoma RFN 0.0 0.0
LL Niilo Halonen Finlandia 0.0 0.0
LL John Balfanz USA 0.0 0.0
LL Torbjoern Yggeseth Norwegia 0.0 0.0
LL Miro Oman Jugosławia 0.0 0.0
LL Peter Mueller Austria 0.0 0.0
LL Laszlo Csavas Węgry 0.0 0.0
LL Rolf Strandberg Szwecja 0.0 0.0
LL Helmut Wegscheider RFN 0.0 0.0
LL Herbert Schiffner Austria 0.0 0.0
LL Jan Petter Devor Norwegia 0.0 0.0
LL Endre Kiss Węgry 0.0 0.0
LL Władysław Tajner Polska 0.0 0.0
LL Ueli Scheidegger Szwajcaria 0.0 0.0
LL Wolfgang Happle RFN 0.0 0.0
LL Josef Lichtenegger Austria 0.0 0.0
LL Willi Egger Austria 0.0 0.0
LL Alois Haberstock RFN 0.0 0.0
LL Helmut Kurz RFN 0.0 0.0
LL Thoralf Engan Norwegia 0.0 0.0
* - ostatnia kolumna: pozycja, jak± zawodnik zaj±łby w konkursie bez systemu KO
Alternatywna tabela wyników
Przegrani
zawodnik kraj odl. 1 punkty
  Wolfgang Schueller NRD   0.0
  Max Golser Austria   0.0
  Bernd Moderegger RFN   0.0
  Roger Dion USA   0.0
  Hias Winkler RFN   0.0
  Janos Horvath Węgry   0.0
  Toni Cecchinato Szwajcaria   0.0
  Tamas Sudar Węgry   0.0
  Ernst Kopp Austria   0.0
  Agostino de Zordo Włochy   0.0
  John Bower USA   0.0
  Willi Schuster Austria   0.0
  Gerhard Niederhammer Austria   0.0
  Sepp Schiffner RFN   0.0
  Andrzej Sztolf Polska   0.0
  Paul Johnson USA   0.0
  Gustaw Bujok Polska   0.0
  Ralph Semb USA   0.0
  Bruno de Zordo Włochy   0.0
  Andrej Nahtigal Jugosławia   0.0
  Juhani Kaerkkinen Finlandia   0.0
  Herbert Schmid Szwajcaria   0.0
  Jiri Raska Czechosłowacja   0.0
  Walter Steinegger Austria   0.0
  Bengt Eriksson Szwecja   0.0
  Ludvik Zajc Jugosławia   0.0
  Fritz Gamweger Austria   0.0
  Bozo Jemc Jugosławia   0.0
  Ole Martinsson Szwecja   0.0
  Giacomo Aimoni Włochy   0.0
  Jan Petter Devor Norwegia   0.0
  Endre Kiss Węgry   0.0
  Herbert Schiffner Austria   0.0
  Helmut Wegscheider RFN   0.0
  Laszlo Csavas Węgry   0.0
  Rolf Strandberg Szwecja   0.0
  Władysław Tajner Polska   0.0
  Ueli Scheidegger Szwajcaria   0.0
  Helmut Kurz RFN   0.0
  Alois Haberstock RFN   0.0
  Willi Egger Austria   0.0
  Wolfgang Happle RFN   0.0
  Josef Lichtenegger Austria   0.0
  Peter Mueller Austria   0.0
  Miro Oman Jugosławia   0.0
  Baldur Preiml Austria   0.0
  Waldemar Heigenhauser Austria   0.0
  Josef Matous Czechosłowacja   0.0
  Heini Ihle RFN   0.0
  Torgeir Brandtzaeg Norwegia   0.0
  Dalibor Motejlek Czechosłowacja   0.0
  Antoni Łaciak Polska   0.0
  Pekka Yliniemi Finlandia   0.0
  Torbjoern Yggeseth Norwegia   0.0
  John Balfanz USA   0.0
  Niilo Halonen Finlandia   0.0
  Max Bolkart RFN   0.0
  Georg Thoma RFN   0.0
  Thoralf Engan Norwegia   0.0

« Turniej Czterech Skoczni 1962/1963 - wszystkie konkursy »
Turniej Czterech Skoczni 1962/1963

Turniej Czterech Skoczni 1962/1963

Kalendarium
Daniel Lackner
Dzień Matki
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Artem Utev (1993)
Urodziny Skokinarciarskie.pl!
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Kto był bohaterem sezonu 2019/20?
Stefan Kraft
Karl Geiger
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Stephan Leyhe
Marius Lindvik
Philipp Aschenwald
Piotr Żyła
Yukiya Sato
Ryoyu Kobayashi
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich