Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
maj 2022
Najbliższe zawody
23.07.2022
Wisła HS-134
LGP
30.12.1956 - Innsbruck (Austria) K-81
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Nicolaj Schamov ZSRR 77.0 67.5 221.5
2 Nikolaj Kamenski ZSRR 73.5 68.5 218.5
3 Max Bolkart RFN 74.5 69.0 217.5
4 Koba Tsakadze ZSRR 72.0 66.5 213.5
5 Werner Lesser NRD 72.0 66.5 213.0
6 Helmut Recknagel NRD 74.0 68.5 212.5
  Eino Kirjonen Finlandia 75.0 59.5 212.5
8 Pentti Uotinen Finlandia 69.5 65.0 211.5
9 Zdenek Remsa Czechosłowacja 71.0 68.0 210.5
10 Aulis Kallakorpi Finlandia 71.5 61.5 209.0
11 Walter Steinegger Austria 69.5 67.0 208.0
12 Jury Skofzov ZSRR 67.5 66.0 206.5
13 Horst Lesser NRD 72.5 62.5 203.0
  Toivo Lauren Szwecja 67.0 66.5 203.0
15 Nikolaj Trussow ZSRR 68.5 60.0 201.5
  Władysław Tajner Polska 69.0 62.0 201.5
17 Kjell Kopstad Norwegia 67.5 61.5 199.0
  Josef Kleisl RFN 67.5 63.0 199.0
19 Walter Habersatter Austria 66.0 63.0 198.5
  Drahomir Jebavy Czechosłowacja 67.0 62.5 198.5
21 Jachim Bulin Czechosłowacja 66.5 63.5 198.0
22 Valeri Kondratjew ZSRR 69.0 57.0 197.5
  Thoralf Engan Norwegia 66.5 57.5 197.5
24 Harry Glass NRD 73.0 68.0 196.5
25 Georg Thoma RFN 65.5 62.0 195.5
26 Albin Plank Austria 67.0 61.5 194.0
  Otto Leodolter Austria 66.0 60.5 194.0
28 Rudolf Schweinberger Austria 66.0 58.5 192.5
  Ferdl Kerber Austria 67.5 60.5 192.5
30 Sepp Hohenleitner RFN 65.5 57.0 190.5
31 Arne Stroem Szwecja 63.5 58.0 188.5
32 Hermann Anwander RFN 66.5 57.5 187.0
33 Arne Larsen Norwegia 62.0 55.5 184.5
34 Helmut Doederich NRD 64.5 57.0 184.0
35 Józef Huczek Polska 65.0 57.5 183.5
36 Edi Heilingbrunner RFN 61.0 55.0 182.0
37 Heinz Winkler Austria 60.5 59.0 181.0
38 Willi Fischer RFN 61.0 58.0 178.5
  Francis Perret Szwajcaria 62.0 56.0 178.5
40 Harald Pfeffer NRD 62.5 49.0 177.0
41 Mojmir Stuchlik Czechosłowacja 64.5 48.5 176.0
42 Alois Leodolter Austria 62.5 55.0 174.5
43 Jan Kula Polska 61.5 52.5 174.0
44 Jakub Węgrzynkiewicz Polska 57.0 51.5 166.5
45 Willi Gotthold RFN 59.5 48.5 166.0
46 Juri Moschkin ZSRR 67.5 59.0 159.0
47 Herbert Arnold NRD 66.0 58.5 153.5
48 Willi Egger Austria 62.5 59.5 146.0
49 Helmut Ackermann RFN 59.0 45.0 134.0

« Turniej Czterech Skoczni 1956/1957 - wszystkie konkursy »
Turniej Czterech Skoczni 1956/1957

Turniej Czterech Skoczni 1956/1957

Kalendarium
Katharina Althaus
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Przekaż 1% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka komentarzy
Szukasz wszystkich komentarzy jednego użytkownika? Chcesz przeczytać komentarze z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki komentarzy!
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich