Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
maj 2024
Najbliższe zawody
13.08.2024
Courchevel HS-132
LGP M ind.
29.12.2022 - Villach (Austria) HS-98
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Eva Pinkelnig Austria 94.5 94.5 260.2
2 Katharina Schmid Niemcy 92.0 92.5 254.6
3 Nika Kriznar Słowenia 93.0 91.0 251.1
4 Selina Freitag Niemcy 95.0 92.5 250.1
5 Anna Rupprecht Niemcy 92.5 88.5 249.5
6 Anna Odine Stroem Norwegia 90.5 92.0 245.5
7 Ema Klinec Słowenia 92.0 93.5 243.6
8 Chiara Kreuzer Austria 89.0 91.5 241.6
9 Alexandria Loutitt Kanada 90.5 87.5 241.4
  Marita Kramer Austria 89.0 96.5 241.4
11 Ursa Bogataj Słowenia 90.5 90.0 233.9
12 Nika Prevc Słowenia 93.0 84.0 232.6
13 Lara Malsiner Włochy 87.5 89.0 232.4
14 Sara Takanashi Japonia 85.0 91.0 229.3
15 Abigail Strate Kanada 94.5 85.5 228.1
16 Nozomi Maruyama Japonia 85.0 86.5 221.3
17 Yuki Ito Japonia 87.0 86.5 221.0
18 Luisa Goerlich Niemcy 88.0 84.0 220.0
19 Thea Minyan Bjoerseth Norwegia 89.5 81.5 219.6
20 Nora Midtsundstad Norwegia 88.5 84.0 217.6
21 Sina Arnet Szwajcaria 89.5 84.0 216.4
22 Yuka Seto Japonia 86.0 86.0 214.6
23 Daniela Haralambie Rumunia 84.5 85.5 212.8
24 Jenny Rautionaho Finlandia 87.5 80.5 212.5
25 Jessica Malsiner Włochy 87.0 82.0 209.1
26 Pauline Hessler Niemcy 87.0 83.0 208.4
27 Jacqueline Seifriedsberger Austria 83.5 84.5 206.8
28 Josephine Pagnier Francja 87.5 77.5 205.1
29 Julia Clair Francja 87.0 77.5 204.8
30 Ringo Miyajima Japonia 87.0 84.0 204.2
31 Nicole Konderla Polska 84.0   100.9
32 Silje Opseth Norwegia 85.0   99.3
33 Maja Vtic Słowenia 83.0   98.7
34 Katra Komar Słowenia 81.5   97.5
35 Annika Belshaw USA 78.0   94.2
36 Martina Ambrosi Włochy 75.5   88.8
37 Julia Kykkänen Finlandia 78.0   88.4
38 Hannah Wiegele Austria 79.5   87.8
39 Kjersti Graesli Norwegia 73.5   86.8
40 Anezka Indrackova Czechy 76.5   86.6
41 Lilou Zepchi Francja 77.5   86.1
42 Emely Torazza Szwajcaria 74.5   84.6
43 Ingvild Synnoeve Midtskogen Norwegia 75.5   82.7
44 Klara Ulrichova Czechy 75.5   78.3
45 Alessia Mitu-Cosca Rumunia 68.5   73.1
46 Paulina Cieślar Polska 69.0   71.5
47 Tamara Mesikova Słowacja 68.5   68.0
48 Tetiana Pylypchuk Ukraina 62.0   54.9
49 Agnes Reisch Niemcy DNS   DNS
50 Nicole Maurer Kanada DSQ   DSQ
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku

« Turniej Sylwestrowy 2022/2023 - wszystkie konkursy »
Turniej Sylwestrowy 2022/2023

Turniej Sylwestrowy 2022/2023

Kalendarium
Taku Takeuchi
Dziś urodziny obchodzą:
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich