Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
12
13
14
15
16
19
20
21
22
26
27
28
29
luty 2024
Najbliższe zawody
24.02.2024, godz. 13:45
Hinzenbach HS-90
PŚ K
29.12.2022 - Villach (Austria) HS-98
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki po I serii
zawodnik kraj odl. 1 punkty *
1 LL Eva Pinkelnig Austria 94.5 130.7
2 LL Katharina Schmid Niemcy 92.0 126.9
LL Anna Rupprecht Niemcy 92.5 126.9
4 LL Nika Kriznar Słowenia 93.0 126.1
5 LL Selina Freitag Niemcy 95.0 124.4
6 Alexandria Loutitt Kanada 90.5 122.2
7 Nika Prevc Słowenia 93.0 121.0
8 Anna Odine Stroem Norwegia 90.5 120.0
9 Ema Klinec Słowenia 92.0 118.9
10 Marita Kramer Austria 89.0 117.8
11 Abigail Strate Kanada 94.5 117.6
12 Thea Minyan Bjoerseth Norwegia 89.5 115.8
13 Chiara Kreuzer Austria 89.0 115.5
14 Ursa Bogataj Słowenia 90.5 114.3
15 Lara Malsiner Włochy 87.5 110.4
16 Nozomi Maruyama Japonia 85.0 110.1
17 Sara Takanashi Japonia 85.0 110.0
18 Sina Arnet Szwajcaria 89.5 109.3
19 Luisa Goerlich Niemcy 88.0 108.8
20 Josephine Pagnier Francja 87.5 108.5
Julia Clair Francja 87.0 108.5
22 Jenny Rautionaho Finlandia 87.5 108.2
23 Nora Midtsundstad Norwegia 88.5 108.1
24 Yuki Ito Japonia 87.0 107.5
25 Daniela Haralambie Rumunia 84.5 107.0
26 Pauline Hessler Niemcy 87.0 106.4
27 Yuka Seto Japonia 86.0 106.2
28 Jessica Malsiner Włochy 87.0 105.8
29 Ringo Miyajima Japonia 87.0 102.8
30 Jacqueline Seifriedsberger Austria 83.5 100.9
Nicole Konderla Polska 84.0 100.9
32 Silje Opseth Norwegia 85.0 99.3
33 Maja Vtic Słowenia 83.0 98.7
34 Katra Komar Słowenia 81.5 97.5
35 Annika Belshaw USA 78.0 94.2
36 Martina Ambrosi Włochy 75.5 88.8
37 Julia Kykkänen Finlandia 78.0 88.4
38 Hannah Wiegele Austria 79.5 87.8
39 Kjersti Graesli Norwegia 73.5 86.8
40 Anezka Indrackova Czechy 76.5 86.6
41 Lilou Zepchi Francja 77.5 86.1
42 Emely Torazza Szwajcaria 74.5 84.6
43 Ingvild Synnoeve Midtskogen Norwegia 75.5 82.7
44 Klara Ulrichova Czechy 75.5 78.3
45 Alessia Mitu-Cosca Rumunia 68.5 73.1
46 Paulina Cieślar Polska 69.0 71.5
47 Tamara Mesikova Słowacja 68.5 68.0
48 Tetiana Pylypchuk Ukraina 62.0 54.9
49 Agnes Reisch Niemcy DNS DNS
50 Nicole Maurer Kanada DSQ DSQ
* - ostatnia kolumna: pozycja, jaką zawodnik zająłby w konkursie bez systemu KO
Alternatywna tabela wyników
Przegrani
zawodnik kraj odl. 1 punkty
1 Eva Pinkelnig Austria 94.5 130.7
2 Anna Rupprecht Niemcy 92.5 126.9
  Katharina Schmid Niemcy 92.0 126.9
4 Nika Kriznar Słowenia 93.0 126.1
5 Selina Freitag Niemcy 95.0 124.4
6 Alexandria Loutitt Kanada 90.5 122.2
7 Nika Prevc Słowenia 93.0 121.0
8 Anna Odine Stroem Norwegia 90.5 120.0
9 Ema Klinec Słowenia 92.0 118.9
10 Marita Kramer Austria 89.0 117.8
11 Abigail Strate Kanada 94.5 117.6
12 Thea Minyan Bjoerseth Norwegia 89.5 115.8
13 Chiara Kreuzer Austria 89.0 115.5
14 Ursa Bogataj Słowenia 90.5 114.3
15 Lara Malsiner Włochy 87.5 110.4
16 Nozomi Maruyama Japonia 85.0 110.1
17 Sara Takanashi Japonia 85.0 110.0
18 Sina Arnet Szwajcaria 89.5 109.3
19 Luisa Goerlich Niemcy 88.0 108.8
20 Julia Clair Francja 87.0 108.5
  Josephine Pagnier Francja 87.5 108.5
22 Jenny Rautionaho Finlandia 87.5 108.2
23 Nora Midtsundstad Norwegia 88.5 108.1
24 Yuki Ito Japonia 87.0 107.5
25 Daniela Haralambie Rumunia 84.5 107.0
26 Pauline Hessler Niemcy 87.0 106.4
27 Yuka Seto Japonia 86.0 106.2
28 Jessica Malsiner Włochy 87.0 105.8
29 Ringo Miyajima Japonia 87.0 102.8
30 Nicole Konderla Polska 84.0 100.9
  Jacqueline Seifriedsberger Austria 83.5 100.9
32 Silje Opseth Norwegia 85.0 99.3
33 Maja Vtic Słowenia 83.0 98.7
34 Katra Komar Słowenia 81.5 97.5
35 Annika Belshaw USA 78.0 94.2
36 Martina Ambrosi Włochy 75.5 88.8
37 Julia Kykkänen Finlandia 78.0 88.4
38 Hannah Wiegele Austria 79.5 87.8
39 Kjersti Graesli Norwegia 73.5 86.8
40 Anezka Indrackova Czechy 76.5 86.6
41 Lilou Zepchi Francja 77.5 86.1
42 Emely Torazza Szwajcaria 74.5 84.6
43 Ingvild Synnoeve Midtskogen Norwegia 75.5 82.7
44 Klara Ulrichova Czechy 75.5 78.3
45 Alessia Mitu-Cosca Rumunia 68.5 73.1
46 Paulina Cieślar Polska 69.0 71.5
47 Tamara Mesikova Słowacja 68.5 68.0
48 Tetiana Pylypchuk Ukraina 62.0 54.9
49 Agnes Reisch Niemcy DNS DNS
50 Nicole Maurer Kanada DSQ DSQ

« Turniej Sylwestrowy 2022/2023 - wszystkie konkursy »
Turniej Sylwestrowy 2022/2023

Turniej Sylwestrowy 2022/2023

Kalendarium
Skokinarciarskie.pl
Dziś urodziny obchodzą:
Najbliższe zawody - szczegółowy program
23 lutego 2024 (piątek)
14:00
PŚ Oberstdorf
14:55
PŚ Oberstdorf
16:00
CoC Iron Mountain
16:30
PŚ Oberstdorf
konkurs S. Team
19:00
PŚ-k Hinzenbach
odprawa techniczna
20:00
CoC Iron Mountain
oficjalny trening
24 lutego 2024 (sobota)
10:30
PŚ-k Hinzenbach
oficjalny trening
12:30
PŚ-k Hinzenbach
kwalifikacje
13:45
PŚ-k Hinzenbach
konkurs ind.
14:30
PŚ Oberstdorf
kwalifikacje
16:00
PŚ Oberstdorf
konkurs ind.
17:00
CoC Iron Mountain
seria próbna
18:00
CoC Iron Mountain
konkurs ind.
20:00
CoC Iron Mountain
konkurs ind.
25 lutego 2024 (niedziela)
12:30
PŚ-k Hinzenbach
kwalifikacje
13:45
PŚ-k Hinzenbach
konkurs ind.
14:30
PŚ Oberstdorf
kwalifikacje
16:00
PŚ Oberstdorf
konkurs ind.
18:00
CoC Iron Mountain
seria próbna
20:00
CoC Iron Mountain
konkurs ind.
29 lutego 2024 (czwartek)
14:00
PŚ Lahti
odprawa techniczna K
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
teraz
w TV
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Studio + konkurs duetów, HS 235
teraz
w TV
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Konkurs duetów, HS 235
teraz
w TV
TVN Skoki narciarskie: Puchar Świata, Oberstdorf 2024 - konkurs duetów seria 2
dzisiaj
17:50
TVN Skoki narciarskie: Puchar Świata, Oberstdorf 2024 - studio sport
dzisiaj
18:17
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Studio po konkursie
dzisiaj
19:35
TVN Kroniki Pucharu Świata w skokach narciarskich
dzisiaj
20:35
TVN7 Kroniki Pucharu Świata w skokach narciarskich
dzisiaj
21:09
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Konkurs duetów, HS 235
dzisiaj
23:42
TVN24 Strefa kibica - zima kroniki
LIVE
jutro
00:09
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Konkurs duetów, HS 235
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Czy Kraft wygra Puchar Świata 2023/24?
tak
nie
nie wiem
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich