Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
kwiecień 2024
Najbliższe zawody
kalendarz na przyszły sezon
nie został jeszcze zatwierdzony
28.12.2022 - Villach (Austria) HS-98
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Eva Pinkelnig Austria 91.5 95.5 257.9
2 Anna Odine Stroem Norwegia 93.5 92.5 248.4
3 Nika Kriznar Słowenia 93.5 93.5 243.5
4 Alexandria Loutitt Kanada 91.5 91.0 243.1
5 Marita Kramer Austria 92.5 93.5 242.9
6 Abigail Strate Kanada 91.5 93.0 240.4
7 Selina Freitag Niemcy 91.0 95.0 240.0
8 Ema Klinec Słowenia 95.0 90.0 239.7
9 Katharina Schmid Niemcy 86.5 93.0 239.1
10 Ursa Bogataj Słowenia 89.0 93.5 238.1
11 Sara Takanashi Japonia 89.0 94.5 238.0
12 Anna Rupprecht Niemcy 90.0 87.5 236.6
13 Chiara Kreuzer Austria 89.5 89.0 231.5
  Nora Midtsundstad Norwegia 91.0 90.0 231.5
15 Thea Minyan Bjoerseth Norwegia 88.0 88.5 229.9
16 Nika Prevc Słowenia 89.5 86.0 229.7
17 Nozomi Maruyama Japonia 88.0 88.0 225.3
18 Josephine Pagnier Francja 90.5 86.0 223.6
19 Jessica Malsiner Włochy 85.0 85.5 218.1
20 Yuki Ito Japonia 87.5 87.5 216.3
21 Silje Opseth Norwegia 88.5 83.5 216.2
22 Lara Malsiner Włochy 84.5 87.5 215.0
23 Jacqueline Seifriedsberger Austria 88.0 81.5 214.0
24 Katra Komar Słowenia 85.0 87.0 213.3
25 Luisa Goerlich Niemcy 86.0 84.5 212.5
26 Yuka Seto Japonia 85.0 88.0 212.1
27 Maja Vtic Słowenia 87.5 83.0 210.0
28 Daniela Haralambie Rumunia 84.5 85.5 209.6
29 Julia Clair Francja 84.0 85.0 208.9
30 Jenny Rautionaho Finlandia 85.5 83.5 207.5
31 Agnes Reisch Niemcy 91.5 85.0 204.5
32 Sina Arnet Szwajcaria 83.5   99.1
33 Pauline Hessler Niemcy 80.5   97.9
34 Nicole Konderla Polska 81.5   96.7
35 Ringo Miyajima Japonia 81.0   96.4
36 Julia Kykkänen Finlandia 82.5   95.7
37 Annika Belshaw USA 80.5   94.5
38 Lilou Zepchi Francja 77.5   91.4
39 Hannah Wiegele Austria 76.5   91.0
40 Nicole Maurer Kanada 76.5   90.1
41 Martina Ambrosi Włochy 77.5   89.5
42 Klara Ulrichova Czechy 75.5   87.9
43 Anezka Indrackova Czechy 75.5   85.5
44 Emely Torazza Szwajcaria 74.0   83.7
45 Alessia Mitu-Cosca Rumunia 75.5   83.2
46 Tamara Mesikova Słowacja 69.5   76.2
47 Ingvild Synnoeve Midtskogen Norwegia 69.0   74.0
48 Paulina Cieślar Polska 70.0   73.0
49 Andreea Diana Trambitas Rumunia 69.0   68.9
50 Kjersti Graesli Norwegia 67.5   62.2
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku

« Turniej Sylwestrowy 2022/2023 - wszystkie konkursy »
Turniej Sylwestrowy 2022/2023

Turniej Sylwestrowy 2022/2023

Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich