Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
lipiec 2024
Najbliższe zawody
09.08.2024, godz. 17:00
Hinterzarten HS-109
FIS Cup M
28.12.2022 - Villach (Austria) HS-98
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki po I serii
zawodnik kraj odl. 1 punkty *
1 LL Eva Pinkelnig Austria 91.5 127.0
2 LL Anna Odine Stroem Norwegia 93.5 126.0
3 LL Ema Klinec Słowenia 95.0 124.9
4 LL Anna Rupprecht (Hollandt) Niemcy 90.0 123.2
5 LL Selina Freitag Niemcy 91.0 122.7
6 Nika Kriznar Słowenia 93.5 122.0
7 Abigail Strate Kanada 91.5 121.6
8 Nika Prevc Słowenia 89.5 121.3
9 Alexandria Loutitt Kanada 91.5 120.7
10 Marita Kramer Austria 92.5 119.3
11 Ursa Bogataj Słowenia 89.0 118.9
12 Nora Midtsundstad Norwegia 91.0 118.5
13 Chiara Kreuzer Austria 89.5 118.3
14 Josephine Pagnier Francja 90.5 116.6
15 Sara Takanashi Japonia 89.0 116.2
16 Katharina Schmid Niemcy 86.5 114.6
17 Thea Minyan Bjoerseth Norwegia 88.0 113.8
18 Jacqueline Seifriedsberger Austria 88.0 111.9
19 Silje Opseth Norwegia 88.5 111.5
20 Nozomi Maruyama Japonia 88.0 111.1
21 Luisa Goerlich Niemcy 86.0 109.2
22 Jessica Malsiner Włochy 85.0 108.2
23 Maja Vtic Słowenia 87.5 107.2
24 Jenny Rautionaho Finlandia 85.5 106.4
25 Lara Malsiner Włochy 84.5 106.2
Daniela Haralambie Rumunia 84.5 106.2
27 Katra Komar Słowenia 85.0 106.0
Yuka Seto Japonia 85.0 106.0
29 Julia Clair Francja 84.0 105.9
30 Yuki Ito Japonia 87.5 105.6
31 Agnes Reisch Niemcy 91.5 101.6
32 Sina Arnet Szwajcaria 83.5 99.1
33 Pauline Hessler (Eichhorn) Niemcy 80.5 97.9
34 Nicole Konderla Polska 81.5 96.7
35 Ringo Miyajima Japonia 81.0 96.4
36 Julia Kykkänen Finlandia 82.5 95.7
37 Annika Belshaw USA 80.5 94.5
38 Lilou Zepchi Francja 77.5 91.4
39 Hannah Wiegele Austria 76.5 91.0
40 Nicole Maurer Kanada 76.5 90.1
41 Martina Ambrosi Włochy 77.5 89.5
42 Klara Ulrichova Czechy 75.5 87.9
43 Anezka Indrackova Czechy 75.5 85.5
44 Emely Torazza Szwajcaria 74.0 83.7
45 Alessia Mitu-Cosca Rumunia 75.5 83.2
46 Tamara Mesikova Słowacja 69.5 76.2
47 Ingvild Synnoeve Midtskogen Norwegia 69.0 74.0
48 Paulina Cieślar Polska 70.0 73.0
49 Andreea Diana Trambitas Rumunia 69.0 68.9
50 Kjersti Graesli Norwegia 67.5 62.2
* - ostatnia kolumna: pozycja, jaką zawodnik zająłby w konkursie bez systemu KO
Alternatywna tabela wyników
Przegrani
zawodnik kraj odl. 1 punkty
1 Eva Pinkelnig Austria 91.5 127.0
2 Anna Odine Stroem Norwegia 93.5 126.0
3 Ema Klinec Słowenia 95.0 124.9
4 Anna Rupprecht (Hollandt) Niemcy 90.0 123.2
5 Selina Freitag Niemcy 91.0 122.7
6 Nika Kriznar Słowenia 93.5 122.0
7 Abigail Strate Kanada 91.5 121.6
8 Nika Prevc Słowenia 89.5 121.3
9 Alexandria Loutitt Kanada 91.5 120.7
10 Marita Kramer Austria 92.5 119.3
11 Ursa Bogataj Słowenia 89.0 118.9
12 Nora Midtsundstad Norwegia 91.0 118.5
13 Chiara Kreuzer Austria 89.5 118.3
14 Josephine Pagnier Francja 90.5 116.6
15 Sara Takanashi Japonia 89.0 116.2
16 Katharina Schmid Niemcy 86.5 114.6
17 Thea Minyan Bjoerseth Norwegia 88.0 113.8
18 Jacqueline Seifriedsberger Austria 88.0 111.9
19 Silje Opseth Norwegia 88.5 111.5
20 Nozomi Maruyama Japonia 88.0 111.1
21 Luisa Goerlich Niemcy 86.0 109.2
22 Jessica Malsiner Włochy 85.0 108.2
23 Maja Vtic Słowenia 87.5 107.2
24 Jenny Rautionaho Finlandia 85.5 106.4
25 Daniela Haralambie Rumunia 84.5 106.2
  Lara Malsiner Włochy 84.5 106.2
27 Yuka Seto Japonia 85.0 106.0
  Katra Komar Słowenia 85.0 106.0
29 Julia Clair Francja 84.0 105.9
30 Yuki Ito Japonia 87.5 105.6
31 Agnes Reisch Niemcy 91.5 101.6
32 Sina Arnet Szwajcaria 83.5 99.1
33 Pauline Hessler (Eichhorn) Niemcy 80.5 97.9
34 Nicole Konderla Polska 81.5 96.7
35 Ringo Miyajima Japonia 81.0 96.4
36 Julia Kykkänen Finlandia 82.5 95.7
37 Annika Belshaw USA 80.5 94.5
38 Lilou Zepchi Francja 77.5 91.4
39 Hannah Wiegele Austria 76.5 91.0
40 Nicole Maurer Kanada 76.5 90.1
41 Martina Ambrosi Włochy 77.5 89.5
42 Klara Ulrichova Czechy 75.5 87.9
43 Anezka Indrackova Czechy 75.5 85.5
44 Emely Torazza Szwajcaria 74.0 83.7
45 Alessia Mitu-Cosca Rumunia 75.5 83.2
46 Tamara Mesikova Słowacja 69.5 76.2
47 Ingvild Synnoeve Midtskogen Norwegia 69.0 74.0
48 Paulina Cieślar Polska 70.0 73.0
49 Andreea Diana Trambitas Rumunia 69.0 68.9
50 Kjersti Graesli Norwegia 67.5 62.2

« Turniej Sylwestrowy 2022/2023 - wszystkie konkursy »
Turniej Sylwestrowy 2022/2023

Turniej Sylwestrowy 2022/2023

Kalendarium
Daniele Varesco
Dziś urodziny obchodzą:
Najbliższe zawody - szczegółowy program
9 sierpnia 2024 (piątek)
11:00
FIS Cup Hinterzarten
odprawa techniczna
15:00
FIS Cup Hinterzarten
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
17:00
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
10 sierpnia 2024 (sobota)
08:30
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
09:30
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
12:00
CoC/ICoC Hinterzarten
odprawa techniczna K/M
13:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening K
14:15
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
15:00
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
17:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening M
18:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
19:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
11 sierpnia 2024 (niedziela)
08:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
09:15
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
11:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
12:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
28 września 2024 (sobota)
09:00
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
10:30
CoC Klingenthal
oficjalny trening
11:45
CoC Klingenthal
seria próbna
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
16.8.2024
17:25
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (studio)
LIVE
16.8.2024
17:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
LIVE
17.8.2024
10:15
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
17.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
17.8.2024
22:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#1)
18.8.2024
13:55
TVP1 Marusarz - Tatrzański Orzeł
18.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
18.8.2024
23:00
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#2)
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich