Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
8
12
13
14
15
19
20
21
22
23
24
25
26
30
grudzień 2022
Najbliższe zawody
03.12.2022, godz. 16:30
Lillehammer HS-98
PŚ K
15.02.2020 - Tauplitz/Bad Mitterndorf (Austria) HS-235
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Piotr Żyła Polska 225.5 219.5 418.5
2 Timi Zajc Słowenia 222.5 225.0 418.2
3 Stefan Kraft Austria 224.5 214.5 414.6
4 Karl Geiger Niemcy 230.0 213.0 414.5
5 Dawid Kubacki Polska 226.0 217.0 410.4
6 Antti Aalto Finlandia 214.5 225.5 405.1
7 Kamil Stoch Polska 217.5 231.5 400.9
8 Robert Johansson Norwegia 206.5 226.5 398.0
9 Ryoyu Kobayashi Japonia 224.0 207.5 397.7
10 Marius Lindvik Norwegia 209.0 231.5 395.7
11 Michael Hayboeck Austria 215.5 224.0 395.6
12 Robin Pedersen Norwegia 205.0 225.0 393.1
13 Constantin Schmid Niemcy 212.5 211.0 391.3
14 Daniel Andre Tande Norwegia 207.0 227.5 389.2
15 Stephan Leyhe Niemcy 208.0 226.5 385.9
16 Johann Andre Forfang Norwegia 206.0 220.0 383.3
17 Anze Lanisek Słowenia 207.0 214.0 379.7
18 Pius Paschke Niemcy 204.0 215.5 377.3
19 Philipp Aschenwald Austria 208.5 214.0 376.0
20 Jurij Tepes Słowenia 200.0 211.5 368.4
21 Junshiro Kobayashi Japonia 201.5 209.0 368.1
22 Daniel Huber Austria 195.5 205.0 363.8
23 Ziga Jelar Słowenia 185.0 205.5 361.2
24 Jakub Wolny Polska 211.0 201.0 360.3
25 Domen Prevc Słowenia 198.5 205.0 357.1
26 Artti Aigro Estonia 197.0 204.0 357.0
27 Yukiya Sato Japonia 205.0 197.0 353.2
28 Markus Eisenbichler Niemcy 201.0 200.0 342.0
29 Anders Haare Norwegia 193.0 191.0 337.7
30 Aleksander Zniszczoł Polska 197.0 188.0 332.4
31 Simon Ammann Szwajcaria 197.0   162.7
32 Vladimir Zografski Bułgaria 196.5   162.3
33 Peter Prevc Słowenia 195.5   161.9
34 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 180.0   160.7
35 Andrzej Stękała Polska 191.5   158.7
36 Keiichi Sato Japonia 191.5   158.0
37 Taku Takeuchi Japonia 181.0   152.8
38 Andreas Schuler Szwajcaria 181.0   152.6
39 Gregor Deschwanden Szwajcaria 170.5   149.9
40 Gregor Schlierenzauer Austria 182.5   146.9
41 Cestmir Kozisek Czechy 178.0   142.0
42 Roman Koudelka Czechy 176.0   139.1
43 Naoki Nakamura Japonia 175.0   138.3
44 Clemens Leitner Austria 169.0   135.8
45 Anze Semenic Słowenia 161.5   135.4
46 Klemens Murańka Polska 170.0   132.1
47 Vojtech Stursa Czechy 157.0   123.9
48 Federico Cecon Włochy 158.0   116.4
49 Stefan Huber Austria 148.0   115.7
50 Jarkko Maatta Finlandia 150.0   114.9
51 Matthew Soukup Kanada 156.5   113.3
52 Filip Sakala Czechy 146.5   104.7
53 Arttu Pohjola Finlandia 139.0   89.7
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku

« Puchar Świata w lotach 2019/2020 - wszystkie konkursy »
Puchar Świata w lotach 2019/2020

Puchar Świata w lotach 2019/2020

Kalendarium
Jan Habdas
Dziś urodziny obchodzą:
Najbliższe zawody
2 grudnia 2022 (piątek)
12:00
PŚ K Lillehammer
15:45
PŚ K Lillehammer
oficjalny trening
17:30
PŚ K Lillehammer
kwalifikacje
3 grudnia 2022 (sobota)
15:30
PŚ K Lillehammer
seria próbna
16:30
PŚ K Lillehammer
konkurs ind.
4 grudnia 2022 (niedziela)
10:30
PŚ K Lillehammer
oficjalny trening
15:30
PŚ K Lillehammer
kwalifikacje
16:30
PŚ K Lillehammer
konkurs ind.
8 grudnia 2022 (czwartek)
14:00
PŚ Titisee
odprawa techniczna M
16:00
PŚ Titisee
oficjalny trening M
19:00
PŚ Titisee
odprawa techniczna K
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
14:46
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
dzisiaj
14:46
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
LIVE
dzisiaj
15:40
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
LIVE
dzisiaj
15:41
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
jutro
16:30
Eurosport w Player.pl Lillehammer | HS 98
LIVE
4.12.2022
16:30
Eurosport w Player.pl Lillehammer | HS 140
LIVE
8.12.2022
04:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
8.12.2022
04:00
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
8.12.2022
06:00
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
8.12.2022
06:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich