Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
listopad 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
15.02.2015 - Vikersund (Norwegia) K-200
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Severin Freund Niemcy 237.5 245.0 436.7
2 Anders Fannemel Norwegia 251.5 202.0 394.0
3 Johann Andre Forfang Norwegia 214.0 219.0 374.6
4 Rune Velta Norwegia 210.0 200.5 347.2
5 Noriaki Kasai Japonia 184.0 240.5 347.0
6 Michael Neumayer Niemcy 203.0 209.5 333.4
7 Manuel Poppinger Austria 203.5 192.0 332.6
8 Markus Eisenbichler Niemcy 216.5 180.0 332.3
9 Jurij Tepes Słowenia 191.5 214.0 331.1
10 Andreas Stjernen Norwegia 230.5 160.0 317.5
11 Daiki Ito Japonia 170.0 210.0 301.7
12 Nejc Dezman Słowenia 180.5 201.0 293.8
13 Shohei Tochimoto Japonia 175.0 206.0 290.0
14 Marinus Kraus Niemcy 203.0 142.0 270.2
15 Piotr Żyła Polska 215.5 131.0 267.7
16 Peter Prevc Słowenia 217.0 110.0 246.9
17 Jernej Damjan Słowenia 134.0 200.5 232.9
18 Aleksander Zniszczoł Polska 172.5 148.0 217.6
19 Taku Takeuchi Japonia 162.5 130.0 195.3
20 Antonin Hajek Czechy 137.0 156.0 180.0
21 Stephan Leyhe Niemcy 135.0 150.5 178.7
22 Vincent Descombes Sevoie Francja 131.5 156.0 174.6
23 Dimitry Vassiliev Rosja 156.5 117.0 166.8
24 Junshiro Kobayashi Japonia 151.0 117.0 155.4
25 Kento Sakuyama Japonia 134.0 135.0 154.5
26 Robert Kranjec Słowenia 132.0 143.0 152.5
27 Anze Semenic Słowenia 146.5 124.0 151.2
28 Gregor Deschwanden Szwajcaria 138.0 118.0 149.8
29 Ulrich Wohlgenannt Austria 126.0 123.0 125.8
30 Simon Greiderer Austria 126.0 115.0 124.5
31 Kenneth Gangnes Norwegia 120.0   63.5
32 Tom Hilde Norwegia 116.0   56.9
33 Krzysztof Biegun Polska 113.0   52.9
34 Bartłomiej Kłusek Polska 118.0   49.1
35 Pius Paschke Niemcy 118.0   48.7
36 Milos Kadlec Czechy 110.5   39.9
37 Markus Schiffner Austria 100.0   37.3
38 Cestmir Kozisek Czechy 102.0   36.8
39 Harri Olli Finlandia 85.0   20.0
40 Vladimir Zografski Bułgaria 140.0   DSQ

« Puchar ¦wiata w lotach 2014/2015 - wszystkie konkursy »
Puchar ¦wiata w lotach 2014/2015

Puchar ¦wiata w lotach 2014/2015

Kalendarium
Velli-Matti Lindstroem
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich