Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
5
7
8
9
13
14
15
16
20
21
22
23
24
27
28
29
30
31
styczeń 2020
Najbliższe zawody
01.02.2020, godz. 08:30
Sapporo HS-137
Kalendarz zawodów - Puchar ¦wiata w lotach 2014/2015
10.01.2015 14:15 Tauplitz/Bad Mitterndorf Austria HS-225 K-200 loty
11.01.2015 14:15 Tauplitz/Bad Mitterndorf Austria HS-225 K-200 loty
14.02.2015 16:00 Vikersund Norwegia HS-225 K-195 loty, nocny
15.02.2015 16:00 Vikersund Norwegia HS-225 K-195 loty
20.03.2015 15:15 Planica Słowenia HS-225 K-200 loty
22.03.2015 10:00 Planica Słowenia HS-225 K-200 loty, finał
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Peter Prevc Słowenia 345  
2 Severin Freund Niemcy 336 -9
3 Jurij Tepes Słowenia 287 -58
4 Noriaki Kasai Japonia 227 -118
5 Rune Velta Norwegia 200 -145
6 Anders Fannemel Norwegia 197 -148
7 Stefan Kraft Austria 190 -155
8 Johann Andre Forfang Norwegia 151 -194
9 Michael Neumayer Niemcy 107 -238
10 Daiki Ito Japonia 99 -246
11 Piotr Żyła Polska 96 -249
  Andreas Stjernen Norwegia 96 -249
13 Michael Hayboeck Austria 91 -254
14 Markus Eisenbichler Niemcy 90 -255
15 Jernej Damjan Słowenia 78 -267
16 Kamil Stoch Polska 77 -268
17 Taku Takeuchi Japonia 68 -277
18 Gregor Schlierenzauer Austria 58 -287
19 Kenneth Gangnes Norwegia 52 -293
  Richard Freitag Niemcy 52 -293
21 Robert Kranjec Słowenia 49 -296
22 Manuel Poppinger Austria 48 -297
  Dmitriy Vassiliev Rosja 48 -297
24 Nejc Dezman Słowenia 47 -298
25 Manuel Fettner Austria 44 -301
26 Vincent Descombes Sevoie Francja 39 -306
27 Anders Jacobsen Norwegia 36 -309
28 Roman Koudelka Czechy 35 -310
  Anze Semenic Słowenia 35 -310
30 Marinus Kraus Niemcy 33 -312
31 Junshiro Kobayashi Japonia 26 -319
32 Gregor Deschwanden Szwajcaria 24 -321
33 Jarkko Maatta Finlandia 21 -324
34 Jan Matura Czechy 20 -325
  Shohei Tochimoto Japonia 20 -325
36 Aleksander Zniszczoł Polska 17 -328
37 Tom Hilde Norwegia 16 -329
  Stephan Leyhe Niemcy 16 -329
39 Klemens Murańka Polska 14 -331
40 Antonin Hajek Czechy 13 -332
  Phillip Sjoeen Norwegia 13 -332
42 Daniel Andre Tande Norwegia 12 -333
43 Ulrich Wohlgenannt Austria 11 -334
44 Thomas Diethart Austria 10 -335
45 Kento Sakuyama Japonia 9 -336
46 Davide Bresadola Włochy 8 -337
  Janne Ahonen Finlandia 8 -337
48 Rok Justin Słowenia 5 -340
49 Ole Marius Ingvaldsen Norwegia 4 -341
50 Joachim Hauer Norwegia 3 -342
51 Pius Paschke Niemcy 2 -343
  Daniel Wenig Niemcy 2 -343
  Lauri Asikainen Finlandia 2 -343
54 Matjaz Pungertar Słowenia 1 -344
  Simon Greiderer Austria 1 -344
  Harri Olli Finlandia 1 -344
Wyniki konkursów
10.01.2015 Tauplitz/Bad Mitterndorf Austria K-200
Zwycięzca: Severin Freund (Niemcy)
14.02.2015 Vikersund Norwegia K-200
Zwycięzca: Peter Prevc (Słowenia)
15.02.2015 Vikersund Norwegia K-200
Zwycięzca: Severin Freund (Niemcy)
20.03.2015 Planica Słowenia K-200
Zwycięzca: Peter Prevc (Słowenia)
22.03.2015 Planica Słowenia K-200
Zwycięzca: Jurij Tepes (Słowenia)
« powrót do strony głównej
Puchar ¦wiata w lotach 2014/2015

Puchar ¦wiata w lotach 2014/2015

Kalendarium
Kimmo Yliriesto
Dzi¶ urodziny obchodz±:
1960 - Zdzisław Hryniewiecki miał nieszczę¶liwy upadek, w wyniku którego zakończył karierę
Najbliższe zawody
30 stycznia 2020 (czwartek)
20:00
P¦ kobiet Oberstdorf
odprawa techniczna
31 stycznia 2020 (pi±tek)
01:00
P¦ Sapporo
odprawa techniczna
06:30
P¦ Sapporo
oficjalny trening
08:30
P¦ Sapporo
kwalifikacje
13:30
P¦ kobiet Oberstdorf
oficjalny trening
15:30
P¦ kobiet Oberstdorf
kwalifikacje
1 lutego 2020 (sobota)
07:30
P¦ Sapporo
seria próbna
08:30
P¦ Sapporo
konkurs ind.
09:00
CoC Planica
odprawa techniczna
10:30
CoC Planica
oficjalny trening
11:30
CoC Planica
seria próbna
13:00
CoC Planica
konkurs ind.
14:00
P¦ kobiet Oberstdorf
seria próbna
15:30
P¦ kobiet Oberstdorf
konkurs ind.
2 lutego 2020 (niedziela)
01:00
P¦ Sapporo
kwalifikacje
02:00
P¦ Sapporo
konkurs ind.
11:00
CoC Planica
seria próbna
11:45
CoC Planica
konkurs ind.
14:00
P¦ kobiet Oberstdorf
kwalifikacje
15:30
P¦ kobiet Oberstdorf
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich