Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
listopad 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
16.02.2019 - Oberstdorf (Niemcy) HS-137
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki po I serii
zawodnik kraj odl. 1 punkty
1 Katharina Althaus Niemcy 124.5 134.1
2 Maren Lundby Norwegia 126.0 133.7
3 Ramona Straub Niemcy 124.5 122.8
4 Ursa Bogataj Słowenia 114.5 119.3
5 Sara Takanashi Japonia 117.0 117.3
6 Juliane Seyfarth Niemcy 114.5 114.6
7 Chiara Hoelzl Austria 114.5 112.6
8 Anna Odine Stroem Norwegia 114.0 112.3
9 Silje Opseth Norwegia 114.0 111.8
10 Carina Vogt Niemcy 112.5 111.5
11 Yuki Ito Japonia 113.0 109.4
12 Eva Pinkelnig Austria 109.0 106.6
13 Lara Malsiner Włochy 110.0 101.7
14 Nika Kriznar Słowenia 110.5 100.0
15 Jacqueline Seifriedsberger Austria 102.0 95.4
16 Jerneja Brecl Słowenia 107.0 94.3
17 Yuka Seto Japonia 102.5 87.9
18 Nozomi Maruyama Japonia 100.5 87.6
19 Kaori Iwabuchi Japonia 103.5 86.4
20 Anna Shpynyeva Rosja 104.0 86.3
21 Agnes Reisch Niemcy 102.0 85.1
22 Spela Rogelj Słowenia 98.5 84.0
  Selina Freitag Niemcy 101.5 84.0
24 Svenja Wuerth Niemcy 102.5 83.5
25 Maja Vtic Słowenia 99.5 77.6
26 Elena Runggaldier Włochy 95.0 77.5
27 Anna Rupprecht Niemcy 95.0 74.5
28 Sofia Tikhonova Rosja 96.5 74.4
29 Oceane Avocat Gros Francja 94.0 71.0
30 Ksenia Kablukova Rosja 92.5 69.7
31 Katra Komar Słowenia 93.5 68.7
32 Daniela Vasilica Haralambie Rumunia 94.0 66.0
33 Julia Kykkänen Finlandia 88.5 62.8
34 Alexandra Kustova Rosja 90.5 62.3
35 Ingebjoerg Saglien Braaten Norwegia 95.0 62.1
36 Karolina Indrackova Czechy 94.5 61.7
37 Pauline Hessler Niemcy 91.0 61.0
38 Zdenka Pesatova Czechy 92.0 46.9
39 Josephine Pagnier Francja DNS DNS
40 Lidiia Iakovleva Rosja DSQ DSQ

« Puchar ¦wiata kobiet 2018/2019 - wszystkie konkursy »
Puchar ¦wiata kobiet 2018/2019

Puchar ¦wiata kobiet 2018/2019

Kalendarium
Roman Trofimow
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Listy zawodników z prawem startu w P¦ i PK
Lubisz zabawić się w selekcjonera kadry? Zobacz, kogo możesz wybrać!
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich