Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
8
12
13
14
15
19
20
21
22
23
24
25
26
30
grudzień 2022
Najbliższe zawody
03.12.2022, godz. 16:30
Lillehammer HS-98
PŚ K
09.02.2019 - Ljubno (Słowenia) HS-94
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
kraj punkty
1 Niemcy Niemcy 1001.3
2 Słowenia Słowenia 975.9
3 Austria Austria 936.9
4 Japonia Japonia 934.3
5 Rosja Rosja 914.6
6 Norwegia Norwegia 909.9
7 Francja Francja 838.0
8 Włochy Włochy 776.0
9 Czechy Czechy 374.2
10 USA USA 362.1
Nieoficjalne wyniki indywidualne
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Nika Kriznar Słowenia 91.5 93.5 268.2
2 Sara Takanashi Japonia 87.5 89.5 264.4
3 Katharina Althaus Niemcy 86.0 89.5 261.2
4 Ursa Bogataj Słowenia 84.5 89.5 256.5
5 Maren Lundby Norwegia 84.5 85.5 253.6
6 Eva Pinkelnig Austria 83.5 88.0 251.8
7 Chiara Kreuzer Austria 91.0 86.5 251.7
8 Carina Vogt Niemcy 89.0 88.0 250.6
9 Lara Malsiner Włochy 87.5 86.5 249.0
10 Juliane Seyfarth Niemcy 85.0 89.0 247.8
11 Lidiia Iakovleva Rosja 83.5 85.0 245.0
12 Anna Rupprecht Niemcy 85.5 86.0 241.7
13 Jacqueline Seifriedsberger Austria 88.0 85.5 240.9
14 Anna Odine Stroem Norwegia 84.0 85.5 236.0
15 Sofia Tikhonova Rosja 85.0 86.0 234.9
16 Anna Shpyneva Rosja 84.0 88.0 233.3
17 Yuki Ito Japonia 84.0 86.0 229.7
18 Spela Rogelj Słowenia 82.5 81.5 228.9
19 Silje Opseth Norwegia 83.0 82.5 227.0
20 Nozomi Maruyama Japonia 82.0 84.5 223.9
21 Jerneja Brecl Słowenia 81.5 81.5 222.3
22 Josephine Pagnier Francja 79.5 77.5 217.5
23 Yuka Seto Japonia 86.0 81.0 216.3
  Lucile Morat Francja 79.5 80.0 216.3
25 Oceane Avocat Gros Francja 80.5 79.5 208.1
26 Alexandra Kustova Rosja 79.5 75.5 201.4
27 Elena Runggaldier Włochy 77.0 79.5 197.4
28 Lea Lemare Francja 79.5 70.0 196.1
29 Ingebjoerg Saglien Braaten Norwegia 84.0 80.5 193.3
30 Lisa Eder Austria 77.0 74.0 192.5
31 Veronica Gianmoena Włochy 75.0 72.5 188.8
32 Arianna Sieff Włochy 63.0 62.5 140.8
33 Nita Englund USA 76.0   102.8
34 Zdenka Pesatova Czechy 83.0   99.5
35 Karolina Indrackova Czechy 74.5   98.1
36 Barbora Blazkova Czechy 72.5   93.6
37 Tara Geraghty-Moats USA 73.5   89.0
38 Nina Lussi USA 76.5   88.7
39 Marta Krepelkova Czechy 73.0   83.0
40 Logan Sankey USA 70.5   81.6
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku

« Puchar Świata kobiet 2018/2019 - wszystkie konkursy »
Puchar Świata kobiet 2018/2019

Puchar Świata kobiet 2018/2019

Kalendarium
Adam Małysz
Dziś urodziny obchodzą:
Andriy Kalinchuk (1995)
Najbliższe zawody
3 grudnia 2022 (sobota)
15:30
PŚ K Lillehammer
seria próbna
16:30
PŚ K Lillehammer
konkurs ind.
4 grudnia 2022 (niedziela)
10:30
PŚ K Lillehammer
oficjalny trening
15:30
PŚ K Lillehammer
kwalifikacje
16:30
PŚ K Lillehammer
konkurs ind.
8 grudnia 2022 (czwartek)
14:00
PŚ Titisee
odprawa techniczna M
16:00
PŚ Titisee
oficjalny trening M
19:00
PŚ Titisee
odprawa techniczna K
9 grudnia 2022 (piątek)
10:00
PŚ Titisee
kwalifikacje M
11:45
PŚ Titisee
konkurs ind. M
14:00
PŚ Titisee
oficjalny trening K
15:30
CoC Vikersund
odprawa techniczna K
17:00
CoC Vikersund
oficjalny trening K
18:30
CoC Vikersund
konkurs ind. K
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
13:34
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka
dzisiaj
13:34
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
LIVE
dzisiaj
16:20
Eurosport w Player.pl Lillehammer | HS 98
LIVE
dzisiaj
19:23
Eurosport w Player.pl SKOKI NARCIARSKIE
LIVE
dzisiaj
19:24
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
jutro
16:20
Eurosport w Player.pl Lillehammer | HS 140
LIVE
8.12.2022
04:00
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka
8.12.2022
04:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
8.12.2022
06:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
8.12.2022
06:00
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
59%
Stefan Kraft
8%
Halvor Egner Granerud
7%
Kamil Stoch
6%
Ryoyu Kobayashi
5%
Piotr Żyła
3%
Marius Lindvik
3%
Anze Lanisek
3%
inny skoczek
2%
Peter Prevc
1%
Karl Geiger
1%
Manuel Fettner
1%
Markus Eisenbichler
1%
Robert Johansson
0%
Daniel Andre Tande
0%
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich