Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
24
25
26
27
luty 2020
Najbliższe zawody
22.02.2020, godz. 19:00
Val di Fiemme HS-104
CoC
11.03.2018 - Oslo (Norwegia) K-120
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Maren Lundby Norwegia 134.0 126.0 262.7
2 Daniela Iraschko-Stolz Austria 128.5 128.0 231.2
3 Yuki Ito Japonia 123.0 124.0 229.7
4 Sara Takanashi Japonia 122.5 125.5 228.6
5 Carina Vogt Niemcy 124.0 123.5 225.3
6 Katharina Althaus Niemcy 123.0 116.0 213.9
7 Anna Odine Stroem Norwegia 117.0 116.0 204.9
8 Chiara Hoelzl Austria 115.5 120.5 200.7
9 Irina Avvakumova Rosja 118.0 121.0 198.9
10 Jacqueline Seifriedsberger Austria 114.0 115.5 188.2
11 Kaori Iwabuchi Japonia 116.0 114.5 187.0
12 Ursa Bogataj Słowenia 116.5 114.5 186.0
13 Yuka Seto Japonia 119.0 108.5 183.2
14 Ema Klinec Słowenia 114.0 108.0 177.1
15 Ramona Straub Niemcy 108.0 119.0 176.2
16 Silje Opseth Norwegia 116.5 106.0 175.6
17 Nika Kriznar Słowenia 110.0 110.5 166.1
18 Sofia Tikhonova Rosja 106.0 113.5 162.8
19 Lucile Morat Francja 104.0 113.0 162.3
20 Juliane Seyfarth Niemcy 113.5 101.0 160.9
21 Julia Kykkänen Finlandia 106.0 106.0 153.8
22 Manuela Malsiner Włochy 103.0 108.5 151.8
  Anastasiya Barannikova Rosja 103.5 114.5 151.8
24 Daniela Vasilica Haralambie Rumunia 102.5 104.5 137.8
25 Lea Lemare Francja 99.0 103.0 134.8
26 Lara Malsiner Włochy 94.5 102.0 125.0
27 Gianina Ernst Niemcy 99.5 76.5 86.1

« Puchar ¦wiata kobiet 2017/2018 - wszystkie konkursy »
Puchar ¦wiata kobiet 2017/2018

Puchar ¦wiata kobiet 2017/2018

Kalendarium
Yuka Seto
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Krzysztof Miklas (1948)
Najbliższe zawody
22 lutego 2020 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Ljubno
11:30
P¦ kobiet Ljubno
11:30
P¦ Rasnov
12:45
P¦ Rasnov
14:00
FIS Cup Liberec
14:00
CoC Val di Fiemme
17:00
CoC Val di Fiemme
18:00
CoC Val di Fiemme
seria próbna
19:00
CoC Val di Fiemme
konkurs ind.
23 lutego 2020 (niedziela)
08:45
CoC Val di Fiemme
seria próbna
09:45
CoC Val di Fiemme
konkurs ind.
10:00
FIS Cup Liberec
10:00
P¦ kobiet Ljubno
seria próbna
11:30
P¦ kobiet Ljubno
konkurs ind.
28 lutego 2020 (pi±tek)
12:30
P¦ Lahti
odprawa techniczna
14:00
P¦ Lahti
oficjalny trening
16:00
P¦ Lahti
kwalifikacje
17:30
P¦ Lahti
konkurs ind.
29 lutego 2020 (sobota)
09:00
CoC Rena
odprawa techniczna
10:30
CoC Rena
oficjalny trening
11:30
CoC Rena
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich