Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
lipiec 2024
Najbliższe zawody
09.08.2024, godz. 17:00
Hinterzarten HS-109
FIS Cup M
Kalendarz zawodów - Puchar Świata kobiet 2017/2018
01.12.2017 16:00 Lillehammer Norwegia HS-100
02.12.2017 17:15 Lillehammer Norwegia HS-100
03.12.2017 10:45 Lillehammer Norwegia HS-138 30 najlepszych
16.12.2017 12:30 Hinterzarten Niemcy HS-108
17.12.2017 15:30 Hinterzarten Niemcy HS-108
06.01.2018 13:00 Rasnov Rumunia HS-97 odwołane
07.01.2018 09:00 Rasnov Rumunia HS-97 odwołane
13.01.2018 03:00 Sapporo Japonia HS-100
14.01.2018 03:00 Sapporo Japonia HS-100
19.01.2018 09:00 Zao Japonia HS-106
20.01.2018 09:00 Zao Japonia HS-106 druż.
21.01.2018 08:00 Zao Japonia HS-106
27.01.2018 14:00 Ljubno Słowenia HS-100
28.01.2018 14:00 Ljubno Słowenia HS-100
03.02.2018 14:00 Hinzenbach Austria HS-94 odwołane
04.02.2018 14:00 Hinzenbach Austria HS-94 odwołane
03.03.2018 10:00 Rasnov Rumunia HS-97 za 6.01
04.03.2018 09:00 Rasnov Rumunia HS-97 za 7.01
11.03.2018 10:15 Oslo Norwegia HS-134 30 najlepszych
24.03.2018 15:00 Oberstdorf Niemcy HS-106
25.03.2018 14:15 Oberstdorf Niemcy HS-106 finał
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Maren Lundby Norwegia 1340  
2 Katharina Schmid Niemcy 928 -412
3 Sara Takanashi Japonia 916 -424
4 Yuki Ito Japonia 661 -679
5 Irina Avvakumova Rosja 575 -765
6 Carina Vogt Niemcy 570 -770
7 Daniela Iraschko-Stolz Austria 450 -890
8 Chiara Kreuzer Austria 428 -912
9 Ursa Bogataj Słowenia 386 -954
10 Nika Kriznar Słowenia 383 -957
11 Ema Klinec Słowenia 381 -959
12 Juliane Seyfarth Niemcy 349 -991
13 Yuka Seto Japonia 275 -1065
14 Ramona Straub Niemcy 262 -1078
15 Jacqueline Seifriedsberger Austria 252 -1088
16 Kaori Iwabuchi Japonia 243 -1097
17 Anna Odine Stroem Norwegia 234 -1106
18 Lara Malsiner Włochy 195 -1145
19 Spela Rogelj Słowenia 175 -1165
20 Silje Opseth Norwegia 163 -1177
21 Manuela Malsiner Włochy 150 -1190
22 Gianina Ernst Niemcy 125 -1215
23 Sofia Tikhonova Rosja 123 -1217
24 Svenja Wuerth Niemcy 121 -1219
25 Julia Kykkänen Finlandia 100 -1240
26 Xinyue Chang Chiny 99 -1241
27 Anastasiya Barannikova Rosja 96 -1244
28 Lea Lemare Francja 95 -1245
29 Lucile Morat Francja 86 -1254
30 Daniela Haralambie Rumunia 81 -1259
31 Jerneja Brecl Słowenia 67 -1273
32 Anna Rupprecht Niemcy 58 -1282
33 Julia Clair Francja 54 -1286
34 Lisa Eder Austria 46 -1294
35 Elena Runggaldier Włochy 41 -1299
36 Aleksandra Barantceva Rosja 40 -1300
37 Maja Vtic Słowenia 34 -1306
38 Luisa Goerlich Niemcy 32 -1308
39 Haruka Iwasa Japonia 27 -1313
40 Alexandra Kustova Rosja 24 -1316
41 Xueyao Li Chiny 22 -1318
42 Misaki Shigeno Japonia 21 -1319
43 Ksenia Kablukova Rosja 13 -1327
  Eva Pinkelnig Austria 13 -1327
45 Taylor Henrich Kanada 8 -1332
  Abby Ringquist USA 8 -1332
  Romane Dieu Francja 8 -1332
48 Agnes Reisch Niemcy 6 -1334
49 Sarah Hendrickson USA 5 -1335
50 Yuka Kobayashi Japonia 4 -1336
51 Natalie Eilers Kanada 3 -1337
52 Katra Komar Słowenia 2 -1338
  Atsuko Tanaka Kanada 2 -1338
  Abigail Strate Kanada 2 -1338
55 Nita Englund USA 1 -1339
  Ulrike Graessler Niemcy 1 -1339
  Natasha Bodnarchuk Kanada 1 -1339
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Niemcy Niemcy 2952  
2 Japonia Japonia 2947 -5
3 Norwegia Norwegia 2037 -915
4 Słowenia Słowenia 1978 -974
5 Rosja Rosja 1521 -1431
6 Austria Austria 1489 -1463
7 Francja Francja 543 -2409
8 Włochy Włochy 386 -2566
9 USA USA 164 -2788
10 Chiny Chiny 121 -2831
11 Finlandia Finlandia 100 -2852
12 Rumunia Rumunia 81 -2871
13 Kanada Kanada 66 -2886
Wyniki konkursów
01.12.2017 Lillehammer Norwegia K-90
Zwycięzca: Maren Lundby (Norwegia)
02.12.2017 Lillehammer Norwegia K-90
Zwycięzca: Katharina Schmid (Niemcy)
03.12.2017 Lillehammer Norwegia K-123
Zwycięzca: Katharina Schmid (Niemcy)
16.12.2017 Hinterzarten Niemcy K-95
Zwycięzcy: Japonia
17.12.2017 Hinterzarten Niemcy K-95
Zwycięzca: Maren Lundby (Norwegia)
13.01.2018 Sapporo Japonia K-90
Zwycięzca: Maren Lundby (Norwegia)
14.01.2018 Sapporo Japonia K-90
Zwycięzca: Maren Lundby (Norwegia)
19.01.2018 Zao Japonia K-95
Zwycięzca: Maren Lundby (Norwegia)
20.01.2018 Zao Japonia K-95
Zwycięzcy: Japonia
21.01.2018 Zao Japonia K-95
Zwycięzca: Maren Lundby (Norwegia)
27.01.2018 Ljubno Słowenia K-85
Zwycięzca: Maren Lundby (Norwegia)
28.01.2018 Ljubno Słowenia K-85
Zwycięzca: Daniela Iraschko-Stolz (Austria)
03.03.2018 Rasnov Rumunia K-90
Zwycięzca: Katharina Schmid (Niemcy)
04.03.2018 Rasnov Rumunia K-90
Zwycięzca: Maren Lundby (Norwegia)
11.03.2018 Oslo Norwegia K-120
Zwycięzca: Maren Lundby (Norwegia)
24.03.2018 Oberstdorf Niemcy K-95
Zwycięzca: Sara Takanashi (Japonia)
25.03.2018 Oberstdorf Niemcy K-95
Zwycięzca: Sara Takanashi (Japonia)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Skokinarciarskie.pl
Dziś urodziny obchodzą:
Tobias Loeffler (1994)
Najbliższe zawody - szczegółowy program
9 sierpnia 2024 (piątek)
11:00
FIS Cup Hinterzarten
odprawa techniczna
15:00
FIS Cup Hinterzarten
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
17:00
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
10 sierpnia 2024 (sobota)
08:30
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
09:30
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
12:00
CoC/ICoC Hinterzarten
odprawa techniczna K/M
13:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening K
14:15
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
15:00
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
17:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening M
18:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
19:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
11 sierpnia 2024 (niedziela)
08:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
09:15
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
11:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
12:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
28 września 2024 (sobota)
09:00
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
10:30
CoC Klingenthal
oficjalny trening
11:45
CoC Klingenthal
seria próbna
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
17.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
18.8.2024
13:55
TVP1 Marusarz - Tatrzański Orzeł
18.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich