Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
8
12
13
14
15
19
20
21
22
23
24
25
26
30
grudzień 2022
Najbliższe zawody
04.12.2022, godz. 16:30
Lillehammer HS-140
PŚ K
25.03.2022 - Planica (Słowenia) HS-240
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Ziga Jelar Słowenia 232.0 239.0 468.2
2 Peter Prevc Słowenia 226.0 237.0 464.8
3 Anze Lanisek Słowenia 230.0 230.5 458.5
4 Timi Zajc Słowenia 228.0 224.0 454.8
5 Ryoyu Kobayashi Japonia 223.5 237.0 452.8
6 Stefan Kraft Austria 222.0 228.5 450.3
7 Domen Prevc Słowenia 234.5 220.0 443.5
8 Yukiya Sato Japonia 231.5 238.5 442.9
9 Halvor Egner Granerud Norwegia 229.5 234.5 442.2
10 Manuel Fettner Austria 227.0 231.0 441.8
11 Kamil Stoch Polska 228.0 222.0 438.3
12 Karl Geiger Niemcy 213.0 232.5 436.3
13 Marius Lindvik Norwegia 223.0 228.5 435.3
14 Daniel Tschofenig Austria 224.5 222.5 430.6
15 Jakub Wolny Polska 228.0 226.0 429.5
16 Anze Semenic Słowenia 219.0 231.0 429.4
17 Michael Hayboeck Austria 220.0 230.5 427.9
18 Piotr Żyła Polska 218.0 226.0 427.7
19 Andreas Wellinger Niemcy 220.0 241.5 426.2
20 Andrzej Stękała Polska 223.0 224.0 422.0
21 Johann Andre Forfang Norwegia 213.0 232.0 416.9
22 Bor Pavlovcic Słowenia 221.5 210.0 416.7
23 Artti Aigro Estonia 220.0 214.0 414.4
24 Jan Hoerl Austria 209.0 233.0 412.7
25 Daniel Huber Austria 219.0 216.0 412.3
26 Dawid Kubacki Polska 208.5 228.5 408.2
27 Lovro Kos Słowenia 215.0 227.5 407.1
28 Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 219.0 225.0 403.5
29 Cene Prevc Słowenia 214.5 219.0 388.6
30 Bendik Jakobsen Heggli Norwegia 222.0 DSQ 193.2
31 Constantin Schmid Niemcy 208.5   183.9
32 Severin Freund Niemcy 208.5   182.9
33 Tilen Bartol Słowenia 210.0   182.0
34 Markus Eisenbichler Niemcy 209.0   180.8
35 Niko Kytosaho Finlandia 214.0   180.7
36 Simon Ammann Szwajcaria 214.0   178.9
37 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 202.0   172.2
38 Gregor Deschwanden Szwajcaria 197.5   168.5
39 Robin Pedersen Norwegia 202.0   168.4
40 Eetu Nousiainen Finlandia 187.0   150.5
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku

« Puchar Świata 2021/2022 - wszystkie konkursy »
Puchar Świata 2021/2022

Puchar Świata 2021/2022

Najbliższe zawody
4 grudnia 2022 (niedziela)
10:30
PŚ K Lillehammer
oficjalny trening
15:30
PŚ K Lillehammer
kwalifikacje
16:30
PŚ K Lillehammer
konkurs ind.
8 grudnia 2022 (czwartek)
14:00
PŚ Titisee
odprawa techniczna M
16:00
PŚ Titisee
oficjalny trening M
19:00
PŚ Titisee
odprawa techniczna K
9 grudnia 2022 (piątek)
10:00
PŚ Titisee
kwalifikacje M
11:45
PŚ Titisee
konkurs ind. M
14:00
PŚ Titisee
oficjalny trening K
15:30
CoC Vikersund
odprawa techniczna K
17:00
CoC Vikersund
oficjalny trening K
18:30
CoC Vikersund
konkurs ind. K
10 grudnia 2022 (sobota)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna K
10:30
PŚ Titisee
seria próbna mix
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. K
11:45
PŚ Titisee
konkurs mix
13:45
CoC Vikersund
odprawa techniczna M
15:00
CoC Vikersund
oficjalny trening M
17:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
16:20
Eurosport w Player.pl Lillehammer | Konkurs indywidualy kobiet, HS 140
LIVE
8.12.2022
04:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
8.12.2022
04:00
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
8.12.2022
06:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
8.12.2022
06:00
Eurosport 2 SKOKI NARCIARSKIE
8.12.2022
12:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
8.12.2022
12:00
Eurosport 2 SKOKI NARCIARSKIE
8.12.2022
12:30
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
8.12.2022
12:30
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
8.12.2022
15:45
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich