Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
28
29
30
listopad 2022
Najbliższe zawody
03.12.2022, godz. 16:30
Lillehammer HS-98
PŚ K
05.03.2022 - Oslo (Norwegia) HS-134
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Marius Lindvik Norwegia 129.0 131.0 270.4
2 Markus Eisenbichler Niemcy 130.0 130.0 268.8
3 Robert Johansson Norwegia 128.5 131.0 267.7
4 Daniel Andre Tande Norwegia 130.5 129.0 264.1
5 Cene Prevc Słowenia 127.5 132.0 262.7
6 Ryoyu Kobayashi Japonia 128.0 129.5 262.0
7 Karl Geiger Niemcy 126.0 132.0 261.5
8 Stefan Kraft Austria 128.5 127.0 258.5
9 Fredrik Villumstad Norwegia 127.0 130.0 257.7
10 Johann Andre Forfang Norwegia 126.0 128.5 256.8
11 Kamil Stoch Polska 125.0 128.0 254.5
12 Jan Hoerl Austria 125.0 128.0 254.4
13 Timi Zajc Słowenia 124.5 129.0 252.2
14 Paweł Wąsek Polska 123.5 127.5 250.3
15 Manuel Fettner Austria 127.5 123.5 249.1
  Lovro Kos Słowenia 126.0 125.0 249.1
17 Philipp Aschenwald Austria 124.0 127.5 248.7
18 Dawid Kubacki Polska 130.0 119.5 244.6
19 Severin Freund Niemcy 122.0 127.0 243.6
20 Bendik Jakobsen Heggli Norwegia 124.5 123.5 241.9
21 Daniel Huber Austria 127.5 120.0 239.5
22 Piotr Żyła Polska 122.5 124.0 239.4
23 Anze Lanisek Słowenia 125.0 121.5 239.1
24 Halvor Egner Granerud Norwegia 127.0 118.0 238.0
25 Andreas Wellinger Niemcy 121.0 122.5 237.3
26 Constantin Schmid Niemcy 122.0 122.5 236.4
27 Ziga Jelar Słowenia 122.0 122.5 236.1
28 Keiichi Sato Japonia 123.0 122.5 235.2
29 Gregor Deschwanden Szwajcaria 122.5 121.0 234.5
30 Yukiya Sato Japonia 122.0 122.0 234.1
31 Antti Aalto Finlandia 122.5 116.5 224.6
32 Clemens Aigner Austria 121.5   116.5
33 Ulrich Wohlgenannt Austria 120.0   115.6
34 Daiki Ito Japonia 121.0   115.4
35 Niko Kytosaho Finlandia 121.5   114.4
36 Sondre Ringen Norwegia 121.0   113.6
  Killian Peier Szwajcaria 120.0   113.6
38 Junshiro Kobayashi Japonia 121.0   113.5
39 Eetu Nousiainen Finlandia 121.5   112.5
  Artti Aigro Estonia 120.5   112.5
41 Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 120.0   112.2
42 Simon Ammann Szwajcaria 120.5   112.0
43 Vladimir Zografski Bułgaria 119.5   110.4
44 Stephan Leyhe Niemcy 118.5   109.8
45 Domen Prevc Słowenia 118.0   109.3
46 Naoki Nakamura Japonia 117.5   106.8
47 Jakub Wolny Polska 117.0   106.0
48 Casey Larson USA 117.5   105.7
49 Robin Pedersen Norwegia 116.5   105.5
50 Viktor Polasek Czechy 110.0   90.9
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku

« Puchar Świata 2021/2022 - wszystkie konkursy »
Puchar Świata 2021/2022

Puchar Świata 2021/2022

Najbliższe zawody
2 grudnia 2022 (piątek)
12:00
PŚ K Lillehammer
odprawa techniczna
15:45
PŚ K Lillehammer
oficjalny trening
17:30
PŚ K Lillehammer
kwalifikacje
3 grudnia 2022 (sobota)
15:30
PŚ K Lillehammer
seria próbna
16:30
PŚ K Lillehammer
konkurs ind.
4 grudnia 2022 (niedziela)
10:30
PŚ K Lillehammer
oficjalny trening
15:30
PŚ K Lillehammer
kwalifikacje
16:30
PŚ K Lillehammer
konkurs ind.
8 grudnia 2022 (czwartek)
14:00
PŚ Titisee
odprawa techniczna M
16:00
PŚ Titisee
oficjalny trening M
19:00
PŚ Titisee
odprawa techniczna K
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
teraz
w TV
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
teraz
w TV
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
LIVE
jutro
06:30
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
jutro
06:30
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
LIVE
jutro
12:00
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
jutro
12:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
13:00
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
jutro
13:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
16:00
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
jutro
16:00
Eurosport w Player.pl Ruka | Kwalifikacje do 1. konkursu, HS 142
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich